Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej !

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Anaconda Undercover -> Problem
Autor Wiadomość
Pietras 
Piotr Polański

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2011-07-13, 16:49   Anaconda Undercover -> Problem

Cześć

Kupiłem wczoraj anaconde udercover, planowałem kupić basic jak postanowiłem w innym temacie, ale dołożyłem i kupiłem Undercovera.

Kiedy wędka przyszła, na pierwszy rzut oka idealna, wszystko bdb, jedynie co zauważyłem to małe nie dociągniecie na rancie łączenia drugiego składy, ale jest to praktycznie mało widocznie i nie będę z tego robił afery, ale temat ogólnie dotyczy jednego "mankamentu" (może to nie jest mankament). Mianowicie, w pierwszym składzie wędziska jest przelotka, która względem rękojeści kołowrotka (samego mocowania) jest przesunięta delikatnie w lewo (zależy jak patrząc, ogółem jest przesunięta).

Nie wiem czy to wada fabryczna czy nie, choć na taką firmę jak Anaconda nie podejrzewał bym. Przesuniecie przelotki nie jest jakieś gigantyczne, ale jest.

Dzwoniłem dzisiaj do sklepu, czy maja jeszcze drugiego Undercovera. Po chwili sprawdził mi gość i oddzwonił że w drugim egzemplarzu jest tak samo.

Będę chciał zamówić drugą sztukę, właśnie z tego samego sklepu która niby też ma to przesunięcie i nie wiem co zrobić.

Moja prośba do większości a nawet wszystkich użytkowników Anacond, czy u Was też występuje ten "problem" (jeżeli tak to można nazwać?).

Prosił bym o rzetelne odpowiedzi bo nie wiem czy zakupić inny model czy iść dalej w Undercovera.

Może to przesunięcie jest zrobione specjalnie ? Sam nie wiem....

Proszę o sprawdzenie i odpowiedzi.

Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam,
Piotrek.

Polskie znaki

PrzemekBździuch 
sklep-karpiowy.pl

Wysłany: 2011-07-13, 22:04   

Miałem na sklepie kilkanaście tych wędzisk i nie było żadnego przesunięcia przelotki. Reklamuj wędkę tam gdzie kupiłeś.

Pietras 
Piotr Polański

Wysłany: 2011-07-13, 22:29   

Chodzi o to że to nie jest jakieś drastyczne przesunięcie, ale wpatrując się od dołu w rękojeść (mocowanie kołowrotka) widać że parę milimetrów jest przesunięte.

Prosił bym tylko użytkowników ogólnie Anacond aby sprawdzili czy występuje to też u nich, najlepiej jeżeli ktoś ma Undercovery. Może jest to specjalnie delikatnie przesunięte ?

Trzeba patrzeć od dołu aby porównać i dostrzec to.

Z góry dziękuje.

Piotrek.

DamianHryniewicz 
Captain Morgan

Wysłany: 2011-07-13, 22:35   

Pietras, napisałeś
Cytat:
Prosił bym tylko użytkowników ogólnie Anacond aby sprawdzili czy występuje to też u nich, najlepiej jeżeli ktoś ma Undercovery.

A PrzemekBździuch, wyraźnie odpowiedział na twoje pytanie w swoim poście
Cytat:
Miałem na sklepie kilkanaście tych wędzisk i nie było żadnego przesunięcia przelotki.
Czyli nie powinno tak być :!:
4. Opcja SZUKAJ.
5. Imie i nazwisko w profilu.

Pietras 
Piotr Polański

Wysłany: 2011-07-13, 23:45   

Na pierwszy rzut oka jest to niezauwazalne dopiero po odwróceniu kija to widać, dlatego napisałem drugi raz ! :mrgreen:

Pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu