Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co o tym myślicie o QUANTUM RADICAL YELLOW ZOMBI ?
Autor Wiadomość
szwedzior1
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 20:28   Co o tym myślicie o QUANTUM RADICAL YELLOW ZOMBI ?

Zakupiłem nie dawno kulki QUANTUM RADICAL YELLOW ZOMBI oraz RUBBY DUBBY( 16 mm), wybieram się jutro na małą zasiadkę 30 h na glinianke łowisko PZW, będę łapał na głębokości około od 2 do 3 m(wypłycenie). Niestety wcześniejsze nęcenie nie wchodziło w gre z powodu braku czasu. Jaka taktykę zastosować ? czy dużo rybkom podsypać od razu po zarzuceniu czy jednak lepiej punktowo z woreczka PVA?? i Czy ktoś z was może miał już do czynienia przez dłuższy okres z kuleczkami tej firmy i jak się spisywały ?? pozdrawiam i będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi 

Rumcojs 
Łukasz Kućka

Wysłany: 2014-05-16, 23:22   

Kolega zadał takie pytania że na każde ciężko odpowiedzieć. Nęcenie zależy od wielu czynników, o gustach karpi można dyskutować godzinami. Proponuję zrobić małe rozpoznanie wśród miejscowych wędkarzy jaka populacja ryb, jakie smaki i zapachy preferują skrzelodyszne itd itp. Przede wszystkim proponuję kilka razy połowić na tej gliniance - coś na pewno się wyklaruje. Nie od razu Rzym zbudowano;]. Co do kuleczek podanych przez Ciebie - nie stosowałem więc się nie wypowiem:) Pozdrawiam i połamania:).

Bartek358 
Morawski Bartosz

Wysłany: 2014-05-18, 18:02   

Kulki sprawdzone polecam :)

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-05-18, 19:32   

Bartek358, Skoro sprawdzone, to może troszkę rozwiniesz swoja wypowiedź :?:

gIFF

Wysłany: 2014-05-18, 21:47   

Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem dużo złego na ich temat. Ja bym sobie odpuścił na rynku jest dużo sprawdzonych kul w tej cennie!

szekla11 
Damian Majewski

Wysłany: 2014-05-18, 23:14   

Mają bardzo fajny zapach, ale rybkom nie podpasował. W poprzednim sezonie testowałem te kulki na kilku wodach i były naprawdę słabe. Miałem bardzo mało brań . Nie polecam , ale na każdej wodzie mogą być inaczej postrzegane przez karpie :)

Odpowiedz do tematu