Moskitiera na Parasol
Odpowiedz do tematu

:
To trzeba 12 m + koszt wysyłki to zamykasz się ponad 2 stówki.
Trzeba szukać w demobilach będzie taniej. ;)

:
No nie wiem.. Jak to mówi Ferdek Kiepski "to nie są tanie rzeczy Panie !!!"

Carp Team Łowicz
:
Np Moskitiera armii brytyjskiej, stelaż, demobil. taka

To na łóżko,parasol nad nią i sprawa rozwiązana.

:
Albo coś takiego coś tylko nie ma wymiarów albo to coś 2

:
Mateusz Ty masz talent do cen z kosmosu :) Zobacz MOSKITIERA ARMII BRYTYJSKIEJ
taką

:
miro56, Widziałem tylko wydaje mi się że lepiej było by coś zarzucić na parasol a nie wbyjać parasol za/obok tego "namiociku" :) no dobra z tą jedną to przegiąłem trochę ale 2 jest tania jak barszcz ukraiński :D

:
MateuszJanusz, no tu to się postarałeś ;)

:
I to chyba będzie najlepsze i najtańsze rozwiązanie 8)

Carp Team Łowicz
:
Tak bo można przeciąć na pół i będzie ok. :D
Ale ja jednak kupię tą Wojskową
Bo nad nią rozłożę parasol i będzie ok.

:
Dokładnie.. Ładnie obszyć taśmą z jakimś drucikiem,chociaż nie bo podczas któregoś składania może pęknąć.. Pozostaje rozwiązać problem dociążenia moskitiery :D

Carp Team Łowicz
:
Fajny temat tylko te szycie ....
A nie ma nic w całości ? tak aby nie szyć tylko narzucić na parasol ?

:
MateuszJanusz napisał/a:
Taka chyba wystarczy Taśma

Taką taśmę kupowałem ostatnio w pasmanteri po 0,80zł za metr. 25mm spokojnie wystarcza do obszycia takich brzegów.

Im więcej wolno, tym mniej wypada.
:
Tylko jak ją teraz mądrze dociążyć ?

Carp Team Łowicz
:
MateuszJanusz, zaszyć w dolnej części moskitiery łańcuch jakiś drobny, będzie dobrze dociążał i dobrze przylegał do podłoża.

:
Karwi, wiedziałem ze jak Ty nie wkroczysz do akcji to nic się nie wymyśli :) oczywiście świetny pomysł

Carp Team Łowicz
:
Są moskitiery z wszytymi na dole zbiornikami na wodę. Taka długa 'rura', którą napełniasz sobie na łowisku.

:
Witam.
Może coś takiego http://www.successful-bai...Netz::1787.html

:
Dobre tylko nie ma nigdzie wymiarów, ja zakupiłem w końcu taką wojskową na podwójne łóżko ale jest strasznie krótka i jak zarzucę na stojący parasol 2.5m to do ziemi z metr brakuje :(

:
Gdyby ktoś był zainteresowany to na allegro pojawiło się teraz sporo gotowców w różnych rozmiarach:

Allegro

W markecie Jula także są obecnie dostępne:

Jula

Jedyna wada to że są białe ale jest to poliester więc pewnie da się jakoś ufarbować. Pozdrawiam

:
Panowie odgrzewam temat. Na zakończeniu sezonu uszkodzeniu uległa moskitiera w wejściu do mojego namiotu :lol: Pilnie poszukuję moskitiery materiałowej (miękkiej) takiej jak jest np. w JRC Quad Continental, kto miał styczność to wie o czym mowa a nie tej syntetycznej plastikowej jak w większości namiotów.
Pozdrawiam :)

Carp Team Łowicz
:
Używam podobnej Moskitiera Jest to miękka moskitiera.

:
kwiq, Dzięki wielkie . Podobo można takowe dostać również w marketach budowlanych , koleżka ma mi to dziś sprawdzić .

Carp Team Łowicz
:
Mateo co podpowiedział koleżka -jestem zainteresowany.Pozdro K.G

:
Krzysztof G, Koleżka kupił mi moskitierę ma markecie budowlanym(13zł), mówi że sam jej używał w tamtym roku przy renowacji swojego namiotu. Niestety będę miał ją dopiero w kolejny weekend, więc mamuśka po świętach będzie miała zajęcie :) Zadzwonię do Ciebie jak ruszę z tematem. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez MateuszJanusz 2016-03-19, 20:23, w całości zmieniany 2 razy
Carp Team Łowicz
:
Jakich wymiarów te moskitiery są? Da rade zrobić z tego coś n parasol?

:
Od czasu do czasu w Jula pojawiają się takie na 2.5M średnicy (kiedyś nawet na promocji były):

Wystarczyło by zafarbować i po kłopocie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum