Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MariuszPosmyk
2013-12-17, 19:03
CarpCity
Autor Wiadomość
shivan 
NIE

Wysłany: 2013-01-29, 18:11   

Napisze tak: trochę mnie zagieło i nie wiem co napisać :oops:

Gdy wczoraj Piotrek oznajmił mi że leci do mnie paczka za "tworzenie klimatu na sb" pomyślałem sobie że robi sobie jakieś jaja...a dzisiaj po powrocie do domu na biurku znalazłem:

Wiecie, mama uczyła,że jak się coś chce to trzeba sobie zarobić, i nie przywykłem do takich prezentów...na dodatek przecież nie mówiąc nic Piotrkowi dostałem graty które i tak chciałem sobie kupić :mrgreen:

Piotrek wariat z ciebie :twisted: chyba większy niż ja. DZIĘKI WIELKI, ale ja chyba sobie nie zasłużyłem na coś takiego :roll: .

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-01-29, 22:47   

shivan, Twórz dalej ten klimat :mrgreen: :mrgreen:

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2013-01-29, 22:54   

O wow! Piotrek, fajny gest z Twojej strony ;) Ja też chcę!!!!!!!!!!

shivan, gratulacje!

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-01-31, 08:44   

Informacja dla osób które przesyłały mi zamówienia produktów CCM na PW

Słuchajcie przez pomyłkę usunąłem wiadomości ze skrzynki PW. Prosiłbym osoby które wysyłały mi zamówienia produktów CCM na PW o ponowne przesłanie wiadomości z listą.
Przepraszam za problemy i utrudnienia.

Pozdrawiam Piotrek

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-02-01, 21:56   

Dostawa produktów CC MOORE

Dotarła na sklep dostawa produktów CC Moore. Stan wszystkich produktów został uzupełniony.
Dodatkowo pojawiło się kilka nowości.
Produktami wartymi uwagi są Worm Protein Extract oraz Chilli Extract

Kolejnymi ciekawymi produktami są Hard Hookbaits Mix

Sezon powoli się zbliża więc warto również zwrócić uwagę na Base Mix Pack'i. Są to zestawy mieszanek bazowych oraz dodatków płynnych w atrakcyjnych cenach.

N-Gage XP Base Mix Pack

Odyssey XXX Base Mix Pack

Meteor Base Mix Pack

Live System Mix Pack

Dodatkowo w dniu jutrzejszym dodam LO30 oraz Angling Log Book

Zapraszam do sklepu.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-02-09, 00:39   

Dotarła do sklepu dostawa rakiet SPOMB. Dostępne są w dwóch wielkościach, standard oraz mini.

Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą.

Pozdrawiam

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-02-10, 15:05   

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-02-21, 09:50   

Kolejna dostawa ciężarków. Dotarły dwa nowe rodzaje Riser oraz Kling.

W kolejnej dostawie dotrą do sklepu ciężarki centryczne oraz ciężarki ECO.
Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-03-23, 09:22   

Dotarła dostaw produktów CC Moore i Imperial Baits. Dostępne są już nowości na rok 2013, a stan magazynowy większości wcześniej dostępnych produktów został uzupełniony.

Z nowości warto sprawdzić nowości - Fish Protein Concentrate oraz Chilli Hemp Oil. Pierwszy dodatek to płynna wersja wstępnie strawionych protein rybnych. Kolejny "gorąca" zalewa to kombinacja oleju z konopi oraz chilli, połączenie które na stałe zagościło w przynętach i zanętach karpiowych.

Dotarły również nowe pellety. Warto sprawdzić pellet CSL w wersji 6mm oraz wersje Mini 3mm. Oba są na bazie najlepszej jakości CSL oraz najczystszego Corn Steep Powder.

Innymy ciekawymi propozycjami są pellety Shrimp 3mm, Mini Ultramix czy Salmon Micro Feed. Dostępne są też nowe komponenty to produkcji kulek, a stan magazynowy pozostałych został uzupełniony.

Dotarły również produkty z IB! Z nowości warto sprawdzić całą serię Worm Up!

Te i wile więcej produktów znajdziecie na www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-04-06, 17:29   

Promocja -10% na wszystkie produkty AVID*

*Promocja trwa do 14-04-2013 lub do wyczerpania stanu magazynowego produktów.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

AeSeF
c3n50r3d

Wysłany: 2013-05-12, 12:43   

Piotrek na FB prosił mnie o przekazanie takiej informacji :

Piotr Ostrowski napisał/a:
Witam,

Z przyczyn niezależnych z mojej strony zmuszony jestem do przedłużenia przerwy w funkcjonowaniu sklepu do dnia 20 maja. Za niedogodności najmocniej przepraszam.

Piotr Ostrowski

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-06-19, 23:12   

Dotarła już nowa dostawa CC Moore, wszystkie produkty zostały uzupełnione. Dodatkowo dla wszystkich klientów, zamawiających produkty CC Moore, przewidziane są darmowe próbki kulek i płynnych dodatków.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-07-30, 09:24   

Dotarły już materiały przyponowe od Avid Carp. Z ciekawych propozycji polecam PinDown Hooklink, Stiff Rig Filament oraz Coated Hooklink. Został również uzupełniony stan magazynowy większości produktów Avid.
Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-08-06, 22:53   

Promocja na wszystkie aromaty CC Moore - 15%. Oferta ważna do dnia 15.08.2013 lub do wyczerpania stanów magazynowych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-08-23, 09:10   

Promocja na aromaty została przedłużona do końca sierpnia. Dodatkowo ceny wszystkich sztucznych przynęt firmy Avid zostały obniżone o 10% Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-09-11, 13:54   

Od piątku 13-09-2013 od godziny 12:00 do niedzieli 15-09-2013 do godziny 24:00 wszystkie produkty firmy AVID CARP będą objęte promocją od 15% do 25%.
Tak więc zapraszam do odwiedzenia sklepu www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-10-01, 11:53   

Zimne noce, poranne mgły oraz coraz częstsze opady deszczu to nieodzowny element jesiennych zasiadek. Dla wielu osób, mimo tych niesprzyjających warunków, jest to okres najlepszych połowów i możliwości poprawienia swojego PB. W związku z tym ruszamy z jesienną promocją. Sprawdź już teraz atrakcyjne ceny na wybrane produkty CC Moore & Co Ltd, Avid Carp, Thinking Anglers, Korda oraz ciężarków Stolmax.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-10-23, 09:21   

Zwracam się do Was z zapytaniem czy bylibyście zainteresowani krótkimi filmami "pokazowymi" przedstawiającymi produkty oferowane przez sklep, zestawy końcowe oraz przynęty. Dostałem ostatnio propozycje nagrania propozycje nagrania kilku takich pilotowych filmów i zwracam się do Was z pytaniem - Co chcielibyście zobaczyć na takich filmach? Jakie produkty i zestawy chcielibyście żeby były przedstawione? Propozycje filmów, wszelkie uwagi oraz sugestie przesyłajcie na PW lub na mail carpcity@carpcity.pl.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

ciciek_cwiklice 
Szymon Witosz

Wysłany: 2013-10-23, 09:35   

Bardzo fajnie, że jest pomysł, ja chętnie obejrzę. A co chciałbym zobaczyć? Zestawy końcowe, przynęty oraz mieszanki zanętowe;>

tomaszc_r4 
Tomek Ciesiółka

Wysłany: 2013-10-23, 09:46   

Myślę, że filmiki z testów sprzętu mogą pomóc w podjęciu decyzji zakupowych. Np. wędka "X" z kołowrotkiem "Y" przy zastosowaniu żyłki "Z" pozwala na rzuty do 150 m - pokazane na filmie bardziej przemawia.

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-10-23, 09:59   

tomaszc_r4, Do czasu cieplejszych dni filmy byłyby nagrywane w studiu, a jeśli filmy się przyjmą, to na wiosnę będą też filmy z "terenu" ;)

Dzięki za uwagi i zachęcam do przesyłania Waszych propozycji testów produktów, zestawów czy przynęt na PW lub @

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-12-11, 09:41   

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA!!

W dniach 11.12.2013-20.12.2013 przy zakupach na minimalną kwotę 150zł wysyłka firmą kurierską DPD gratis.*

* Dotyczy wyłącznie płatności przelewem na konto.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-12-23, 20:24   

Wszystkim Klientom, Partnerom
oraz Sympatykom naszej Firmy
składamy życzenia
Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym 2014 Roku!
życzy
www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

damian90 
Damian Wróbel

Wysłany: 2014-01-07, 21:18   

Piotr Ostrowski napisał/a:
Zwracam się do Was z zapytaniem czy bylibyście zainteresowani krótkimi filmami "pokazowymi" przedstawiającymi produkty oferowane przez sklep, zestawy końcowe oraz przynęty. Dostałem ostatnio propozycje nagrania propozycje nagrania kilku takich pilotowych filmów i zwracam się do Was z pytaniem - Co chcielibyście zobaczyć na takich filmach? Jakie produkty i zestawy chcielibyście żeby były przedstawione? Propozycje filmów, wszelkie uwagi oraz sugestie przesyłajcie na PW lub na mail carpcity@carpcity.pl.

Piotrek czy projekt jest żywy czy dead? Bo ostatnio po rozmowach z kolegami po kiju mieli byśmy myślę ciekawy temat do obgadania na temat przynęt CC MORE a raczej chcieli byśmy się dowiedzieć kliku rzeczy. Myślę, że wiele osób by to zainteresowało.

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-01-07, 22:54   

damian90, Nie tego nie odpuszczam ;) tylko nie miałem czasu by go ruszyc i realizacja będzie chyba z pierwszymi chwilami nad wodą. Napisz na pw lub @ co i jak z tym tematem. Będę w sobotę u Irka na spotkaniu to mozemy pogadać.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-01-22, 20:35   

Dotarła już pierwsza dostawa komponentów od CC Moore

Z ciekawszych produktów warto sprawdzić słodko-pikantną mączkę Asian Spice Meal, nowe zalewy od CC Moore - Salmon Amino Coumpound oraz płynny Robin Red.
Sam robisz kulki z własnych przepisów lub rolujesz z gotowych miksów?? Sprawdź serię naturalnych olejków które nadadzą każdej mieszance niepowtarzalnego aromatu.

Wiecej inofrmacji o nowościach w najlbliższym czasie, a tymczasem zapraszam na stronę sklepu www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-01-23, 21:01   

Tak jak obiecałem wczoraj, postaram się w skrócie opisać kilka nowości. Dziś chciałbym przedstawić Wam Asian Spice Meal.

Asian Spice Meal

Jest to mieszanka wyselekcjonowanych dodatków w proszku, aromatycznych ekstraktów oraz azjatyckich przypraw. Ma charakterystyczny czerwono-brązowy kolor i niepowtarzalny aromat przypraw i słodko-pikantny smak. Jest rowniez naturalnym wzmacniaczem smaku oraz stymulatorem pobudzającym ryby do lepszego żerowania.Idealnie komponuje się z mieszankami typowo rybnymi, mięsnymi, owocowymi lub słodkimi.

Będąc źródłem łatwostrawnych protein oraz węglowodanów, świetnie sprawdza się jako dodatek aromatyzujący do mieszanek bazowych ale równie dobrze można ją stosować do spod mixów, wyrobu past do oblepiania ciężarków czy w mieszankach do PVA. Można ją stosować w połączeniu z każdym płynnym dodatkiem, dipem czy olejem.

Jeśli szukasz czegoś co nada twoim przynętom niepowtarzalnego aromatu oraz słodko pikantnego smaku to Asian Spice Meal jest idealnym wyborem. Mimo wysokiego dopuszczalnego dawkowania (500g/kg) świetnie się sprawdza jako główny składnik smakowo-zapachowy już na poziomie 250-300g/kg. Jeśli chcesz używać jej w połączeniu z innymi mączkami, tak by nie "tłumiła" pozostałych składników zaleca się stosowanie na poziomie 100g/kg

Tu znajdziecie krótki film z zastosowaniem tej mączki przy dopaleniu gotowego miksu - Film. Na blogach CC Moore znajdziecie również kilka ciekawych przepisów na kulki z zastosowaniem Asian Spice Meal.

Jutro postaram się wrzucić trochę info o nowych płynnych dodatkach.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-01-24, 21:49   

Liquid Robin Red

Co tu dużo pisać Robin Red to już klasyk jeśli chodzi o kuchnie karpiową oraz dodatki stosowane w wędkarstwie. Płynna wersja Robin Red powstała przy współpracy z firmą Haiths i została zatwierdzona przez John E Haith. Legendarny Robin Red® bez wątpienia jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych dodatków w kulkach proteinowych. Jego słodko pikantny smak i aromat oraz głęboki czerwony kolor w połączeniu z witaminami, których jest źródłem, sprawia że nadal jest to wspaniały całoroczny atraktor.

Płynna wersja Robin Red otwiera przed wędkarzami wiele możliwości. Bardzo szybko i łatwo można ją zastosować czy to z gotowymi kulkami, pelletem, ziarnami czy zanętą. Idealnie nadaje się jako dip, wystarczy zalać nim kulki. Ten proces można powtarzać wielokrotnie uzyskując przynęty które ciągle uwalniają w wodzie masę atraktorów.

Stosując go w miksach w połączeniu z wersją w proszku otrzymamy kulki, które uwalniają Robin Red na dwa sposoby. Innym ciekawym zastosowaniem jest mieszanka płynnego oraz proszkowego Robin Red w siatkach i workach PVA. Taka sztuczka jest niezwykle skuteczna zwłaszcza w chłodnych porach roku.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-01-26, 10:13   Zestawy Meteor

Niestety seria przynęt Meteor nie będzie już produkowana. Szkoda bo jest niezwykle ceniona przez wielu karpiarzy, co jest potwierdzone wieloma złowionymi okazami. Na pożegnanie serii Meteor przygotowaliśmy specjalny zestaw Meteor.
Promocja cenowa na zestaw Meteor jest ograniczona czasowo i będzie ważna do 10.02.2014

Zestaw Meteor 18mm
3kg kulek Meteor Shelf Life Boilies 18mm
1kg kulek Meteor Shelf Life Boilies 15mm
1kg Meteor Stick Mix
1 opakowanie kulek Meteor Air Ball Popups 18mm
1 opakowanie kulek Meteor Cork Dust Wafters 15mm
1 opakowanie Glugged Meteor Hookbaits

Zestaw Meteor 15mm
3kg kulek Meteor Shelf Life Boilies 15mm
1kg kulek Meteor Shelf Life Boilies 18mm
1kg Meteor Stick Mix
1 opakowanie kulek Meteor Air Ball Popups 15mm
1 opakowanie kulek Meteor Cork Dust Wafters 18mm
1 opakowanie Glugged Meteor Hookbaits

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-01-30, 15:51   

Mieszanki bazowe w opakowaniach 1kg przecenione o minimum 20%

Dodatkowo niektóre ekstrakty w proszku w opakowaniach 250g również przecenione o minimum 20%

Zapraszam
www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-03-10, 12:52   

Dotarła już dostawa produktów CC Moore & Co Ltd wraz z nowościami na rok 2014. Dodatkowo wszystkie ceny zostały zaktualizowane do cen producenta (większość produktów ma niższe ceny) Do każdego zamówienie produktów CC Moore dodawane są próbki nowej serii kulek Equinox. Zapraszam do sprawdzenia wszystkich nowości na stronie sklepu www.CarpCity.pl

Equinox

Dostępne jest już seria produktów Equinox. Kulki tonące, pop up'u, glugged dumbels dip, pellet, base mix, płynne dodatki.

Bait Boosters Response+

Kolejną nowością na 2014 jest seria boosterów w czterech aromatach. Każdy z boosterów zawiera dużą dawkę naturalnych ekstraktów, olejków eterycznych i stymulatorów apetyty. Dostępne są aromaty Fish (ryba), Cream (mleko skondensowane/krem) Fruit (owoc/cytrusy) oraz Spice (przyprawy/Robin Red)

Ultra Mulberry Essence

Morwa to najnowszy aromat od CC Moore. Przez całą ekipę CC Moore uważany jest za jeden z najlepszych aromatów spośród setek różnych wariacji aromatów owocowych. Aromat morwy ma unikalny i charakterystyczny słodko-owocowy zapach, który sprawia że stosowany nawet w najwyższej zalecanej dawce nie powoduje smaku goryczy w przynętach.

Pure Salmon Powder

Już jest długo oczekiwany następca legendarnego LO30! Ten wysokiej jakości, skoncentrowany proszkowy ekstrakt nadaje każdej mieszance bazowej i zanęcie wyjątkowy i niepowtarzalny aromat i smak łososia, dostarczając jednocześnie dużą ilość łatwostrawnych protein. Jest w 100% rozpuszczalny w wodzie!

W najbliższym czasie zostanie jeszcze przygotowana specjalna oferta na pożegnanie serii Meteor.

Zapraszam do sklepu www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-03-11, 15:58   

W najbliższym czasie postaram się bliżej przedstawić nowości na rok 2014 oferowane prze CC Moore. Postaram się by były to informacje, które często pomijane są w opisach produktów, a moim zdaniem mogę być pomocne przy komponowaniu miksów i wyborze przynęt.

Teraz jednak chciałbym się zająć czymś o co coraz więcej osób pyta a czego jednak moim zdaniem brakuje na forum. Gotowe i sprawdzone przepisy na miksy. Na początek zacznę od przepisów CC Moore, które zniknęły z ich strony ale na szczęście można jeszcze je znaleźć w internecie. Wersje, które są jeszcze dostępne są trochę "okrojone" i nie zawierają już kilku przepisów wartych uwagi ale posiadam jeszcze te stare wersje więc w miarę możliwości i czasu postaram się je wszystkie Wam przedstawić.
Jeśli ModTeam uzna że te przepisy powinny być wydzielone w jakimś oddzielnym temacie, tak by nie "zaśmiecały" tego, to nie mam nic przeciwko.

Przy większości mieszanek sugerowane jest dodanie 9 średnich jajek na każdy kilogram miksu. Niektóre składniki mogą być już niedostępne więc w razie wątpliwości pytajcie postaram się podać jakieś ich odpowiedniki lub zamienniki.

50:50 Mix 1

450g Mąka sojowa pełnotłusta
450g Semolina
30g Gluten
30g Albumina
30g Vitamealo
10g Cyprivit

CDN ...

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2014-03-11, 17:20   

Piotr Ostrowski, stwórz sobie wątek w dziale przynęty. Podkleimy go :D

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-03-11, 19:23   

MariuszPosmyk, Ok, to usuńcie ten i poprzedni post z tego wątku, tak by nie było bałaganu ;)

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

ciciek_cwiklice 
Szymon Witosz

Wysłany: 2014-03-13, 16:54   

Piotrek czy możesz nam przybliżyć nowość jaką są kulki equinox, jakie są twoje wrażenia czym pachną coś nam o nich powiedzieć? Pozdrawiam

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-03-13, 23:00   

Equinox

Po ponad piętnastu-miesięcznych pracach i testowaniu na różnych kontynentach w końcu są już dostępne nowe kulki od CC Moore – Equinox. Ich składniki zostały starannie dobrane tak by stworzyć kulki będące atrakcyjnym źródłem pokarmu. Wyniki testów przeszły najśmielsze oczekiwania, Equinox świetnie sprawdził się zarówno w przypadku testerów łowiących podczas krótkich zasiadek na łowiskach komercyjnych jak i w przypadku testerów celujących w te największe okazy na zbiornikach, które wymagają długotrwałego nęcenia. Nawet na wodach na których kulki Equinox nie były nigdy stosowane, okazały się bezkonkurencyjne, bijąc swoją skutecznością pozostałe przynęty.
Seria przynęt Equinox została stworzona w oparciu o komponenty mleczne, rybne, warzywne oraz jajeczne. Ta bogata w proteiny baza została wzbogacona o naturalne ekstrakty, wyciągi owocowe, stymulatory żerowania, drożdże, przyprawy oraz Robin Red, tak by uzyskać skuteczną całoroczną przynętę o unikatowym aromacie „przyprawionych owoców”. Zawierając składniki łatwo rozpuszczalne w wodzie Equinox sprawdza się w każdej temperaturze wody idealnie uwalniając swoje składniki do wszystkich warstw wody.

Tu tylko kilka okazów które skusiły się na kulki Equinox

Ok, tyle z opisu producenta, czas na opis własny. Biorąc pod uwagę że jest to nowość na 2014 ciężko jest mi się wypowiedzieć na temat tych kulek. Dostałem jakąś tam ilość w tamtym roku ale jak dla mnie raz że taka ilość była niewystarczająca by obiektywnie się wypowiedzieć na ich temat, a dwa była to już końcówka sezonu. Kilka ryb się skusiło ale jako że nęcone było innymi kulkami, a jedynie na włosie był Equinox ciężko, jest mi się dokładniej wypowiedzieć na ich temat miarodajnie. Co prawda na drugim zestawie były kulki którymi nęciłem i bierki były w większości na zestaw z Equinx'em więc jakieś wstępne zdanie już na ich temat posiadam i uważam że mają duży potencjał. Zdecydowanie więcej będę mógł napisać pod koniec tego sezonu. Z tego co dowiedziałem się od CCM to większość osób z ich drużyn przerzuciła się na Equinox i sobie chwalą całą serię, czego potwierdzeniem są okazy na nie łowione.

Jeśli chodzi o smak i zapach to jest to połączenie owoców i przypraw podobne do popup'ów Crucial Deception, z którymi bardzo dobrze się komponują. Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić jaką kombinacje aromatów owocowych i owoców zawierają kulki Equinox bo zapach jest niepowtarzalny. Jak na razie nie spotkałem się jeszcze z czymś podobnym. Jeśli chodzi o przyprawy podejrzewam że zawiera Robin Red oraz Asian Spice Meal. Jeśli chodzi o smak to są to typowe słodkie kulki z nutą przypraw ale nie są mocno pikantne. Kojarzy mi się to z jakimiś cukierkami o podobnym smaku, ale mimo że zjadłem tego prawie garść to nadal nie mogę sobie skojarzyć tego smaku :D Na szczęście pogoda sprzyja więc niedługo postaram się trochę więcej o nich opowiedzieć bo zamierzam je sprawdzać cały sezon.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-03-16, 10:10   

Sprawdźcie ceny na pożegnanie serii przynęt Meteor.
Wszystkie produkty z serii Meteor w wyjątkowych cenach do wyczerpania zapasów.

Seria Meteor

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-03-31, 11:39   

Promocja -20% na wszystkie kulki Imperial Baits w opakowaniach 1kg i 2kg.

Promocja trwa do 05.04.2014

Zapraszam do sklepu www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2014-04-05, 17:05   

Sprawdźcie promocyjne ceny kulek pływających, half'ów, dip'ów i innych dodatków od Imperial Baits. Promocja trwa do 12.04.2014r.

Dodatkowo promocja na kulki proteinowe IB w opakowaniach 1kg i 2kg została przedłużona do poniedziałku 7.04.2014r.

www.CarpCity.pl

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

mefisto
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-07, 17:17   

A co z Avid Carp. Coś to długo trwa. ;)

Odpowiedz do tematu