Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Robin red - opinie
Autor Wiadomość
krzys421 

Wysłany: 2011-05-11, 20:25   Robin red - opinie

Robin Red dodatek do kulek warty swojej ceny,jakie są wasze opinie-nigdy go jeszcze nie stosowałem

DamianHryniewicz 
Captain Morgan

Wysłany: 2011-05-11, 21:12   

Ale o co chodzi Tobie z tym robin-redem ??? Dip w proszku,turbo dip czy dip ????
Bo robin red to ogólnie smak.

jarekb11 
Jarosław Bajek

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2011-05-12, 10:54   

Robin red-to mieszanka przypraw dodawana do mixu z którego wytwarza się kulki proteinowe.Skład tej mieszanki jest owiany tajemnicą ,wiadomo tylko że znajdują sie w tej mieszance takie przyprawy jak papryka słodka ,papryka ostra , pieprz Cheyenne oraz chili.

krzys421 

Wysłany: 2011-05-12, 19:58   

Chodzi mi właśnie o ten dodatek do mixu http://allegro.pl/orygina...1593571094.html cena jest dosyć duża i ciekawi mnie czy warty jest tej ceny.

kriscross 
Krzysztof Stróżyk

Wysłany: 2011-06-12, 21:39   

Najważniejsze są przyprawy i zioła oraz składnik o nazwie Carophyl Red.
Ogólnie jeszcze niedawno roiło się od podróbek i odradzano mi inne niż prosto z Anglii.
Ostatecznie używam z Jet Fisha i jestem na tak, poprawiło to łowność moich kulek, dodam jeszcze, że używam go do mieszanek mięsnych, a do owocowych używam Red Factor (połączenie Robin Red z birdfoodem).

siewicz 

Wysłany: 2011-06-13, 01:00   

Jeśli trochę się poszuka można znaleźć Robin Red taniej niż ten z allegro. Chociażby tutaj: Robin Red.

Jednak w pierwszej kolejności polecam udać się na najbliższe targowisko lub inne miejsce gdzie można nabyć pokarm dla ptaków hodowlanych, bowiem właśnie u takich osób można nabyć Robin Red i to często w cenach niższych niż w sklepie wędkarskim. W ogóle, z tego co się orientuję to Robin Red w pierwszej kolejności właśnie został stworzony z myślą o karmie dla ptaków, a dopiero później zaadaptowany na potrzeby wędkarstwa :)

Odpowiedz do tematu