Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liptovska Mara
Autor Wiadomość
Manitu 

Wysłany: 2013-10-09, 10:00   Liptovska Mara

Witam
Szukam wszelkich informacji na temat tego zbiornika! Może któryś z kolegów łowił tam?? Z której strony najlepiej usiąść itp, ogólnie każda informacja bardzo mi się przyda!
Dzięki

JURICEK 

Wysłany: 2013-10-15, 17:39   

Czasem przejeżdżam obok tego zbiornika jadąc na Siravę. Ale na nim nie wędkowałem, wiem ze na Słowacji na Siravie są karpie olbrzymy ale trzeba łowić z wywózki, miejscowi wywożą zestawy nawet na 500 metrów :mrgreen: myśle ze bez łódki i echo będzie trudno Manitu :D

Manitu 

Wysłany: 2013-10-15, 19:26   

Zaczynam też coś szukać na temat Siravy, bo też podobno fajne łowisko :D Wiem,że bez pływadełka i echa ani rusz na tych zbiornikach!! Mam zamiar przez zime zakupić cały niezbędny sprzęt, no i jak wszystko wypali uderzyć na tydzień :P

JURICEK 

Wysłany: 2013-10-16, 13:45   

Mm kolege który mieszka na słowacji i wyjmuje karpie olbrzymy, miałem się z nim wybrac na zasiadkę ale ciągle brak czasu;/

Manitu 

Wysłany: 2013-10-16, 20:13   

To może podpytasz kolege o tą Sirave :D Dno, głębokość, gdzie kłaść zestawy itp itd Przypuszczam że jest tam jakieś koryto i pewnie w jego obszarze łowią! Jak coś sie dowiesz to napisz tu!
Pozdro

JURICEK 

Wysłany: 2013-10-17, 17:48   

Czasem jadę tam na sandacze z łódki z echo i gpsem gdzie mamy zaznaczone miejscówki z garbami itp. Nie wiem jak jest ze starym korytem ale jak tylko kumpel zawita do PL to się go popytam co i jak :D

Odpowiedz do tematu