Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MariuszPosmyk
2013-11-05, 18:44
[Biwak] Stolik
Autor Wiadomość
Gabriel 
Gabriel Hen

Wysłany: 2013-05-28, 15:41   [Biwak] Stolik

Stolik, stoliczek… ale jaki przydatny

Wiele gadżetów wymyślono już aby udogodnić Nam karpiarzom codzienny byt nad ukochaną wodą. Producenci wyprzedzają się w wymyślaniu nowości aby tylko rozruszać sprzedaż i wyprzedzić konkurencję. Wśród mnogości takich produktów ,,wpadł mi w oko” jakże przydatny element wyposażenia, który mocuje się do rod poda. Mały, sprytny z pomysłowym mocowaniem, stoliczek marki JRC.
Od razu złożyłem zamówienie w moim zaufanym sklepie ,,CARPLAND” i dzięki właścicielowi sklepu Sajmonowi dwa dni później był u mnie aby go niebawem wypróbować na zasiadce.

Po przyjeździe zamontowałem go natychmiast do stojaka. Długo nie myślałem aby zadecydować, że znalazł tam już na stałe swoje miejsce. Idealnie komponował się konstrukcyjnie i kolorystycznie z moim ,,Sky Podem”.
Za pomocą regulowanego ramienia bez problemu można przykręcić go i wypoziomować w wygodnym miejscu i pozycji na podzie. Wymiary stoliczka 10 x 15cm oraz jego trwałość, pozwalają na trzymanie na nim ,,pod ręką” , używanych dipów, wierteł oraz igieł. Przydatny jest także przy szybkiej wymianie przyponów. Rozwiązuje on, ten problem, gdy stojąc przy wędkach myślimy i kombinujemy gdzie poukładać wszystkie podręczne duperele.

Po kilkudniowej zasiadce zdecydowanie byłem zadowolony z wyboru. Jeszcze jeden trafiony zakup i dobrze wydane parę groszy.
Znowu potwierdza się teza, że ,,małe jest piękne”, a do tego jeszcze bardzo przydatne. Jako karpiarz i zwykły użytkownik polecam zakup tego elementu bo naprawdę warto.

Z karpiowym pozdrowieniem
Krzycho ,,Rumun” Caban

Odpowiedz do tematu