Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łowisko Karpik
Autor Wiadomość
ciciek_cwiklice 
Szymon Witosz

Wysłany: 2014-05-27, 10:04   

Myśmy byli dwie noce, dwie noce przespane. W nocy zero oznak ryb, od 4 rana do 11 młyn i potem od 16 do wieczora co jakiś czas. Mi to pasowało człowiek się wyspał a rano budzi cię przyjemny (bądź też nieprzyjemny) dźwięk sygnalizatora. W tym roku jeszcze pewnie zawitam na 3, 4 dni :)

Fuli 
Mateusz Bik

Wysłany: 2014-05-27, 10:08   

Pogoda ogółem była bardzo niesprzyjająca, przy upałach na karpiku nie połowisz niestety. Mi się udało złowić 3 sztuki z czego 2 sztuki w granicach 11 kg i jeden "kroczek" ze 3 kg. Znajomy też miał trzy sztuki 8,6,4 kg a trzeci nie wyciągnął nic - dwie spinki.

erde 
Radek Dziedzic

Wysłany: 2014-06-05, 11:22   

Panowie, łowił ktoś na 12-ce? Jakie efekty? Jak tam dno wygląda? Dużo mułu? Jakie głębokości?

tomaszc_r4 
Tomek Ciesiółka

Wysłany: 2014-06-06, 10:15   

Dysponuje Ktoś może planem tego łowiska?

Speedaco
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-06, 10:48   

Wszystko co dotyczy łowiska łącznie z planem ( rozmieszczeniem stanowisk) jest tutaj i tu

tomaszc_r4 
Tomek Ciesiółka

Wysłany: 2014-06-06, 10:49   

Speedaco, dzięki, jakieś zaćmienie miałem 8)

erde 
Radek Dziedzic

Wysłany: 2014-06-09, 20:06   

Zachęcony pozytywnymi opiniami wybrałem się na to łowisko pierwszy raz.
Niestety chyba ostatni. Na moim stanowisku niesamowicie waliło zgnilizną, przy brzegu pływały do góry brzuchem zdechły karp, zdechły ptak, kolejny zdechły karp w stanie rozkładu wrzucony w trawę. Do kompletu pływająca butelka po Soplicy.

Polecano mi łowisko, że śmiało można zabrać rodzinkę bo jest wc, łazienka, prysznic... Wstyd mi było przed dziewczyną, że ją wysłałem do takiej toalety. Syf niesamowity.
Jak człowiek jedzie w dzicz to przynajmniej wie, czego się spodziewać i wie, że luksusu nie będzie. Ale jak ktoś zapewnia że jest prysznic, toaleta i można przyjeżdżać z dziećmi a potem przez dwa dni się widzi ten sam syf, obsrany kibel i obierki ziemniaków pod prysznicem to złość człowieka bierze. Wystarczyłoby, żeby ktoś tam ruszył d...ę i przejechał mopem 2 razy dziennie... Ale po co. Lepiej kasować 50pln za dobę i resztę mieć gdzieś. Przez cały weekend nic się nie zmieniło.

Resztę zostawiam bez komentarza. Zdjęcia więcej mówią.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-06-09, 20:25   

No faktycznie kiepsko to wygląda... :roll: Tak jest jak się trafią na łowisku ludzie z "kulturą ", bo z drugiej strony jak można taki syf po sobie zostawiać. Co do sprzątania to masz niestety rację. Jest na forum parę osób które znają właściciela to mu może zwrócą uwagę że to kiepska reklama...

domeen 
Dominik Janczar

Wysłany: 2014-06-09, 22:09   

erde, a tak BTW to połapałeś coś?
Cholera sam się przyglądam temu łowisku od dawna i się wybieram, ale poważnie mi dałeś tym wpisem do myślenia.
Łowisko tu w okolicy uchodzi za nieco ekskluzywne bo raz że nie tanio jak na krainę karpia, a dwa ma swoje wymagania.

erde 
Radek Dziedzic

Wysłany: 2014-06-09, 22:58   

domeen napisał/a:
erde, a tak BTW to połapałeś coś?
Cholera sam się przyglądam temu łowisku od dawna i się wybieram, ale poważnie mi dałeś tym wpisem do myślenia.
Łowisko tu w okolicy uchodzi za nieco ekskluzywne bo raz że nie tanio jak na krainę karpia, a dwa ma swoje wymagania.

Tuż po przyjeździe miałem ładny odjazd ale karp wszedł w jakiś zaczep i niestety spiął się przy próbie wyciągnięcia z zaczepu. Z 12ki jakiegoś dużego pola manewru nie było, widziałem oznaki żerowania blisko brzegów i na tym się skupiłem. Niestety mimo podnęcenia w nocy i rano już cisza. Chłopaki obok na 11ce mieli kilka odjazdów w nocy więc ryba generalnie jakaś jest. Z wału betonowego też coś ciągnęli. My się na następny dzień zwinęliśmy bo smród przy stanowisku był nie do wytrzymania i generalnie sytuacja na miejscu nas trochę wkurzyła...

Jak wybierasz się na inne stanowiska to może będzie ok. Z sanitariatem też niby ma się sytuacja poprawić - przynajmniej tak napisali na fejsie...

kubaks 

Wysłany: 2014-06-30, 14:05   

Panowie,a jak stanowisko nr 9.Za jakiekolwiek informacje będe wdzięczny,da się tam siedzieć we dwóch na 6 wędek,czy będzie ciasno?

ciciek_cwiklice 
Szymon Witosz

Wysłany: 2014-06-30, 14:56   

Według mojego odczucia dość ciasno, szczególnie że ryby mają sporo wigoru i bez backleadów wszystkie kije splątane.

kubaks 

Wysłany: 2014-07-01, 19:25   

Siada ktoś 7,8,9 lipiec?

shivan 

Wysłany: 2014-07-02, 08:29   

Prawdopodobnie będę w ten weekend...ale bez wędek :twisted:

Maciek99999 
Maciek OLO Muller

Wysłany: 2014-07-02, 13:26   

Hej,
Siadam 4,5,6.07.
Ciebie mój Prezesie Shivanie przywitamy z honorami godnymi Prezydenta US & A :mrgreen:

kubaks 

Wysłany: 2014-07-09, 18:22   

Witam.Dwa dni na Karpiku z kumplem i 8 ryb(5szt tak 5-6kg,11kg,2x10kg)Upał zaj... i potem "tornado" jak bym nie trzymał swojej Andzi od środka to by jej już nie było,tripody powywracane,drzewa z korzeniami koło spustu wody itp.Ogólnie słabe brania na stawie,chłopaki na 2 pociągneli suma 15kg.Na 12 już nie śmierdzi :lol: ,zrobili przekop także można wjechać na stanowisko nr 12,nie musisz stać już na drodze.Odwiedziłem sławne WC i prysznic już nie ma takiego syfu,ale.....,domki na 2 i 3 fuul wypas,minus brak lodówki.Byłem pierwszy raz,ogólnie pozytywnie,jedyny minus to koparki i ciężarówki od 6 rano na chodzie.Zaczynają działać przy powiększaniu stawu.

brati
Dariusz Bratos

Wysłany: 2014-08-05, 13:40   

Czołem Koledzy

Będę na tym łowisku po raz pierwszy, zarezerwowane stanowisko nr. 2, wdzięczny byłbym za jakieś wskazówki. Jakie dno, taktyka, nęcić obficie czy minimalnie ?

kubaks 

Wysłany: 2014-08-08, 12:32   

Witam.Obok siebie masz z jednej strony 1 z drugiej 3,na przeciwko 11 i 12 więc nie masz wyboru rzucasz przed siebie na pół stawu,ja połapałem na słodko.Głębokość coś koło 2,5-3m.Jeśli chodzi o nęcenie to dwie łyżki papu na zestaw.Pzdr

Truecarp 
Daniel Migdał

Wysłany: 2014-08-09, 14:11   

Orientuje się ktoś jak jest z tymi domkami na stanowisku 2 i 3? Sa w cenie zezwolenia? ;)

brati
Dariusz Bratos

Wysłany: 2014-08-09, 14:28   

Tak, są w cenie.

Maciek99999 
Maciek OLO Muller

Wysłany: 2014-08-11, 11:57   

Truecarp napisał/a:
Orientuje się ktoś jak jest z tymi domkami na stanowisku 2 i 3? Sa w cenie zezwolenia? ;)

Zezwolenia są w cenie tylko powstaje jeden problem.
Jak zasiedlisz domek w 6 osób to raczej się nie pomieścicie z wędkami :mrgreen:
Oba stanowiska z domkami są maksymalnie na 2 łowiących.
Cała reszta kibicuje :mrgreen:

Michi13 
Gold carp team

Wysłany: 2014-08-16, 13:01   

Chyba na odwrót. Gdy rezerwujesz samo stanowisko domku nie masz w cenie. Lecz gdy rezerwujesz domek to w cenie domku jest zezwolenie.

Michi13

Maciek99999 
Maciek OLO Muller

Wysłany: 2014-08-16, 13:05   

Niestety jest tak, że tych stanowisk nie możesz zarezerwować bez domków.

Truecarp 
Daniel Migdał

Wysłany: 2014-08-17, 12:42   

No właśnie chodzi mi o to ile kosztuje taki domek na dobe? Żeby było w nim zezwolenie :)

Speedaco
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-17, 12:52   

Mistrzuniuniuniu przecież wszystko co związane z "Karpikiem" możesz znależć na jego stronie Facebookowej ceny domków

Specjal ford 
tel.795607903

Wysłany: 2014-08-24, 18:40   

ciekawe rzeczy piszecie o tym łowisku :/ mamy tam zawody w pażdzierniku cztery dni,ciekawe jak tam będzie, będe tam pierwszy raz :idea:

Specjal ford 
tel.795607903

Wysłany: 2014-10-05, 17:00   

No i zawody się odbyły łowisko bardzo mi się podoba na dobro tego zdobyłem pierwsze miejsce :mrgreen:

shivan 

Wysłany: 2014-10-06, 09:31   

Podoba ci się bo wygrałeś czy coś innego cię w nim urzekło?:)

Specjal ford 
tel.795607903

Wysłany: 2014-10-06, 20:24   

Nie tylko wyniki. ogólnie woda fajna zasady połowu normalne miejsce na kemping jest i dużo innych szczegółów

amukar 

Wysłany: 2014-10-22, 19:55   

Witam kolegów. Wybieram sie na karpika w przyszlym tygodniu i pytanie, był ktoś z kolegów moze jakoś teraz? Jak z rybkami i ew jakie kulki sie jesienią sprawdzają? Z góry dzieki za odpowiedz

ciciek_cwiklice 
Szymon Witosz

Wysłany: 2014-10-23, 17:02   

Jutro będę na weekend także zdam relację.

Januu 

Wysłany: 2014-10-27, 11:05   

Cały czas śmierdziele dają radę.

Będę w środę, siadam na stanowisku nr. 6.

pawelw

Wysłany: 2014-10-28, 08:59   

Witam

Czy coś sie zmineiło odnośnie czystości w WC itd... na tym łowisku?To co zobaczyłem na fotkach w tym temacie to szok.
Biorę to łwoisko pod uwagę wyjazdów z rodziną ale takie warunki to strach.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-10-28, 09:27   

pawelw napisał/a:
Witam

Czy coś sie zmineiło odnośnie czystości w WC itd... na tym łowisku?To co zobaczyłem na fotkach w tym temacie to szok.
Biorę to łowoisko pod uwagę wyjazdów z rodziną ale takie warunki to strach.

Ja ostatnio jak byłem z kolegą z forum to wyglądała tak samo, dopiero jak się zwróciło uwagę opiekunowi łowiska to przyszła Pani i posprzątała. Więc zależy jak trafisz ;)

pawelw

Wysłany: 2014-10-28, 11:40   

A czy domki przy stanwoiskach 1 i 2 mają jakis przyzwoity standard ? Można do nich przyjechac z rodziną ?

shivan 

Wysłany: 2014-10-28, 11:55   

Domki mają bardzo fajny standard...toalety są przyjemne, nie trzeba "na małysza" spraw załatwiać;]

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-10-28, 12:19   

pawelw, Nowe domki masz na 2 i 3, na 1 domku nie ma, jest tylko ogólna toaleta.
Domki są eleganckie ;)

Speedaco
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 12:20   

Domki świeża sprawa https://www.facebook.com/...61397779&type=1 A czystość w toalecie i prysznicu w budyneczku w okolicach stanowiska nr 1 to dopóki będzie otwarty dla wszystkich ( w tym dla robotników pracujących tam okazjonalnie ) - to od kultury korzystających z tego obiektu będzie zależał wygląd i stan techniczny co oczywiście nie powinno zwalniać obsługi łowiska z weryfikacji tego w jakim stanie on się znajduje...
Generalnie polecając Ci to łowisko miałem na myśli jeżeli chodzi o tę stronę funkcjonowania obiektu - toalety w budynku głównym i bogate zaplecze dla maluchów ;)

pawelw

Wysłany: 2014-10-28, 12:42   

Rozumiem, że rezerwując domek 2 lub 3 nie musze posiadać namiotu i innych maneli biwakowych?

Czy jest na tyle bezpiecznie aby spokojnie kimać w domku z wedkami na podzie na brzegu?

Jakies dodatkowe atrakcje dla dzieciaków na terenie ośrodka?

Wiem, żę jest na stronie, ale jednak okiem użytkownika inaczej to widać dlatego proszę was o opinie.

kubaks 

Wysłany: 2014-10-28, 14:33   

Paweł nie musisz mieć namiotu.Z domku do wędek jest kilka metrów.Z atrakcji dla dzieci to po drugiej stronie drogi jak byłem w lecie było coś jakby plac zabaw z dmuchanymi zjeżdzalniami itp,ale to pewnie w sezonie.Koło domków jest basen,ale bez wody :D .No i zgadzam się z kolegami,że domki pierwsza klasa,tylko jak trafisz na burze i będzie ostro zacinało to przez ściany leje się woda.Domki są z bali i szczelinami woda dostaje się do środka,ale wtedy było zaj.... tornado.Byłem,widziałem na własne oczy.

Odpowiedz do tematu