Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MariuszPosmyk
2013-01-02, 19:49
Sklep Tandembaits
Autor Wiadomość
Kosa 
Sławomir Kosiński

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2013-01-02, 15:59   Sklep Tandembaits

Witam chciałbym się spytać czy ktoś zamawiał z tego sklepu http://www.tandembaits.com/ coś i jak długo czekał na przesyłkę, ponieważ ja złożyłem zamówienie 22 grudnia. I od tego czasu pisze maile do nich z zapytaniem czy przesyłka została wysłana wysłałem już 2 maile i dalej milczą. Proszę tu pisać czy ktoś miał jakieś problemy związane z tym sklepem. Jak dostane przesyłkę to dam znać.

słowik 
Przemysław Słowikowski

Wysłany: 2013-01-02, 16:01   

Kosa, Piotr Ostrowski miał podobne problemy z TB ;)

Ogórek 
Oskar Hajduk

Wysłany: 2013-01-02, 16:05   

Był już ten temat poruszany na forum. Ogólnie mówiąc lipa. Mimo, że zamawiałem tam i paczka doszła to obsługa sklepu jest straszna :/ Najlepiej jakbyś do nich zadzwonił... Oby wszystko się wyjaśniło :)

Pozdrawiam

Kosa 
Sławomir Kosiński

Wysłany: 2013-01-02, 16:06   

Ja Ci powiem, że teraz mnie to nie martwi bo do sezonu jeszcze dużo czasu, ale na przyszłość to raczej od nich nic nie zamówię jak będę miał tak długo czekać. I najgorsze, że brak odpowiedzi na maile :x . Po prostu mnie ignorują a przyznam że teraz zrobiłem takie testowe zamówienie kwota koło 250zł, po prostu sprawdzenie rzetelności firmy. Ale bliżej sezonu miałem składać troszkę grubszą ofertę bo ma być zakupiony namiot, łóżka, mata, podbierak i kulki.

mariusz605 
Mariusz Jasiński

Wysłany: 2013-01-02, 16:56   

Jak potrzebujecie coś z TB to polecam Allegrowicza nick: APOLONIA_BYTOM.
Może nie ma wszystkiego wystawione ,ale zawsze można zadzwonić i dopytać o resztę(wtedy wystawi).
Co do wyżej wymienionego sklepu to co jakiś czas słyszy się, że coś tam nie halo.

jarekb11 
Jarosław Bajek

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2013-01-02, 17:15   

Co do sklepu Tandem baits to wydaje mi się że zamówienia składane przez firmy wędkarskie/sklepy są realizowane w pierwszej kolejności.
Osobiście u nich ze strony nic nie kupowałem bo ceny dla klienta niejednokrotnie mają wyższe niż jak zamawiam ich produkt poprzez sklep.
Np rok temu zamawiałem śpiwór ;dotarł w dwa dni i i był ok 50 zł tańszy niż zamawiał bym przez ich stronę.

Mariusz 
Ach te ryby... :)

Wysłany: 2013-01-02, 17:25   

Ja również miałem kłopoty z otrzymaniem przesyłki z tego sklepu i mimo, że wszystko skończyło się dobrze, to drugi raz dobrze się zastanowię nad kolejnym zamówieniem....

mariusz605 napisał/a:
Jak potrzebujecie coś z TB to polecam Allegrowicza nick: APOLONIA_BYTOM.

Zamawiałem od tego Allegrowicza towar, ale przez sklep (dostaje się wtedy jeszcze dodatkowe zniżki) i również potwierdzam pełne zadowolenie (zgodność z zamówieniem, tempo dostawy, oraz świetny kontakt i miłą obsługę telefoniczną).

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-01-02, 17:33   

slowik napisał/a:
Kosa, Piotr Ostrowski miał podobne problemy z TB ;)

Oj miałem ostatnio przygodę :D Wcześniej coś tam zamawiałem i nie było problemu. Ostatnio zamówiłem stabilizatory do podpórek (mam podpórki TB), zamówienie składałem chyba 2 grudnia czy pod koniec listopada. Zadzwoniłem i mowie że mam ich podpórki sn i chce te stabilizatory sn co mają na stronie, ale chce być pewny że będą pasować. Pani oczywiście zapewniała ale postanowiła się spytać kolegi który bardziej się orientuje, po czym stwierdziła tak wszystko gra, w środę wysyłamy. Czekam tydzień i nie ma, więc dzwonie, Pani mówi: wie pan nie byłam pewna więc wybrałam się obobiście na magazyn sprawdzić dokładnie czy pasują i wszystko gra więc wyślemy w tą środę. Mija kolejny tydzień więc dzwonie znowu, kolejny raz ta sama Pani (kojarzyła już zamówienie) i mówi: wie pan bo to takie małe zamówienie więc nam umknęło, jakby było to większe na większą kwotę wysłalibyśmy od razu. :twisted: Delikatnie wyraziłem swoje niezadowolenie i się pytam kiedy otrzymam zamówiony towar i kolejny raz słyszę od Pani że w tą środę wyślą. No ok czekam, przyszły 21 grudnia, zadowolony otwieram patrze i coś mi nie pasuje, otwór pod podpórki jakiś mały. W domu sprawdziłem z podpórkami i jest problem podpórki mają średnice 16mm, a otwór w stabilizatorze 13mm. Po świętach dzwonie i pytam się czego zostałem oszukany itp, Pani mówi że to jednak kolega sprawdzał i ona mu uwierzyła, zaraz pójdzie sprawdzić czy tak jest u nich z ich podpórkami (nie wierzyła mi że mam od nich podpórki). Po jakimś czasie telefon z TB że faktycznie jest problem itp żebym odesłał, a oni zwrócą mi kasę. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu, ale wiadomo był okres sylwestrowy więc nie dziwi mnie to, jutro lub pojutrze przedzwonię do Pani z życzeniami ;)

Moje wnioski:
- Przy zamówieniach prosić o wysyłkę potwierdzenia nadania paczki.
- Nie mam zamiaru już wierzyć "tej" Pani w żaden słowo.
- Zamawiać produkty TB nie z strony producenta ale sprzedawców czy sklepów www.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Kosa 
Sławomir Kosiński

Wysłany: 2013-01-02, 18:11   

Teraz już za późno by na allegro szukać, ponieważ zamówiłem już. Następnym razem będę bardziej ostrożny. Trudno może jeszcze przyjdzie :D

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-01-02, 18:16   

Kosa, Zadzwoń jutro i poproś o przesłanie potwierdzenia wysyłki na maila.
Pytanie jeszcze takie jaką formę dostawy wybrałeś? Kurier czy PP?

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Kosa 
Sławomir Kosiński

Wysłany: 2013-01-02, 22:02   

PP poczekam jeszcze jeśli od z twojej firmy przyjdzie przesyłka a tamtej jeszcze nie będzie to będę zmuszony sięgnąć po telefon i wtedy z nimi porozmawiam.

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-01-02, 22:11   

Kosa, Tandem pocztą nadaje paczki wyłącznie w środy. Najlepiej zadzwoń bo mailami z nimi zbytnio nie pogadasz.

P.S. Dziś nadałem Twoje zamówienia więc do piątku powinna być.

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Kosa 
Sławomir Kosiński

Wysłany: 2013-01-02, 22:13   

Ok spróbuje, wiem zamawiam już u was 3 raz i na razie jestem miło zaskoczony, że tak szybko przesyłki docierają.

SOYER 
Jacek Sojka Gang Karpiarzy

Wysłany: 2013-01-03, 10:07   

Ja nie miałem żadnych problemów z dostawą fakt że wybierałem DHL i nie zależnie czy to była kwota na 25zł czy ponad 200 czas realizacji taki sam około 3 dni, dodam że z reguły odbieram sam osobiście ponieważ mam ich prawie że pod nosem.

Jeżeli problem się pojawia dzwonić i jeszcze raz dzwonić.

Devil 
Mateusz Bałut

Wysłany: 2013-01-03, 10:11   

Ja także nie miałem problemów z przesyłką zapłaciłem 21zł , przesyłka doszła w 2 dni.

jeanpascale 

Wysłany: 2013-01-03, 10:43   

Tak dla porównania: kupiłem kilka drobnych rzeczy na ebay z CHIN ( chciałem sprawdzić co i jak ) na stronie napisane że przesyłka do Polski 21-25 dni.
I co się okazało kupiłem towar 11.12.2012 , wysłano go 15.12 a dotarł do mnie mimo Świąt 27.12.2012. :lol:
Taka mała różnica w traktowaniu klienta :mrgreen:

TTT
Tomek

Wysłany: 2013-01-03, 13:47   

SOYER napisał/a:
Ja nie miałem żadnych problemów z dostawą fakt że wybierałem DHL i nie zależnie czy to była kwota na 25zł czy ponad 200 czas realizacji taki sam około 3 dni, dodam że z reguły odbieram sam osobiście ponieważ mam ich prawie że pod nosem.

Jeżeli problem się pojawia dzwonić i jeszcze raz dzwonić.

Ale nie o to chodzi by dzwonić i się dopraszać o coś co Ci sie "należy" (zamawiasz produkty i płacisz za usługę doręczenia). Oczywiście mogą obronić się regulaminem w którym wpisane są zazwyczaj czasy doręczenie 14 dni ale chyba chodzi o to żeby dobrze traktować swojego klienta.

Zamawiałem kiedyś od nich trochę przedmiotów i problem z długim oczekiwaniem pojawiał się praktycznie zawsze. Zamawiam w wymienionym wyżej skelpie z Bytomia (niższe ceny niż u producenta i wysyłka zdecydowanie szybsza).

SOYER 
Jacek Sojka Gang Karpiarzy

Wysłany: 2013-01-03, 16:49   

U Apoloni też często zamawiam ;-) szybko sprawnie i nieraz jest taniej niż w TB.

Bezpośrednio w TB zamawiam jak nie ma tego w w/w sklepie bądź co bądź jeżeli zamawiam coś co jest w tej samej cenie, ponieważ TB mam prawie że pod nosem i odpadają koszty wysyłki.

Jak już coś wysyłali to nigdy nie miałem problemu.

seven717 
Piotr Kunecki

Wysłany: 2013-01-04, 11:11   

Jeżeli chodzi o produkty TB ( oraz innych firm) polecam sklep Sklep internetowy JACKFISHING Dobre ceny , kontakt ekspresowy, można zamówić praktycznie każdy artykuł z wyżej wymienionej firmy nawet jeżeli nie ma go wyświetlonego na stronie. Dzwonisz lub piszesz do właściciela po 20 minutach masz odpowiedź, właściciel to naprawdę godny polecenia gościu.

Kosa 
Sławomir Kosiński

Wysłany: 2013-01-04, 14:17   

Zadzwoniłem dzisiaj do tej Pani i podobno przesyłka została wysłana dzisiaj. Może dlatego że były święta i nie wysyłali.

Piotr Ostrowski, mówiłeś ,że w środy wysyłają :P

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2013-01-04, 14:26   

Kosa, Tak sam zostałem poinformowany i nie ukrywam że to mnie zdziwiło. Dziś dzwoniłem w sprawie tej pomyłki oraz zwrotu, chciałem by wysłali potwierdzenie wpłaty. Dowiedziałem się że "Pani od maili" jest na chorobowym i jak wróci to wyślą mail :mrgreen:

NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

shivan 
NIE

Wysłany: 2013-01-04, 15:36   

Wole nie wiedzieć jak będzie wyglądała skrzynka odbiorcza firmy Tandem Baits:)

wojtek straub 

Wysłany: 2013-01-04, 21:26   

Kabaret... pani od maili... ot cała Polska :roll:

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2013-01-04, 21:38   

Piotr Ostrowski napisał/a:
Dowiedziałem się że "Pani od maili" jest na chorobowym i jak wróci to wyślą mail :mrgreen:

Identyczną sytuację miałem w RAVENIE :mrgreen: . Jak zadzwoniłem po kilku dniach dowiedzieć się czy wysłali zamówienie, dowiedziałem się, że pan zajmujący się moimi zakupami jest na L4, nie wiedzą jak długo będzie, ale jak wyzdrowieje to przesyłkę wyśle :mrgreen: :evil:

Kosa 
Sławomir Kosiński

Wysłany: 2013-01-04, 21:47   

Bo to jest szybka wymówka, najłatwiej powiedzieć, że ma L4 bo wtedy klient nic nie może powiedzieć .
Ja dzisiaj dzwoniąc do Pani zadałem jej pytanie "czy może sprawdzić czy przesyłka już poszła" to ona z łaską powiedziała, że "Ja się tym nie zajmuje ale sprawdzę". I oczywiście powiedziała, że ona osobiście sprawdzała czy zostały wysłane. Powiem tyle nie wiem jak dla firm ale jak dla mnie to brak szacunku do tych mniejszych klientów.

DODANO:
No i przesyłka dotarła ale jak została zapakowana :evil: masakra. Mam porównanie bo ostatnio przyszła paczka od Piotra Ostrowski i była zapakowana normalnie :P , a ta z TB to nawet ojciec powiedział "jakby z dupy wyciągnięta" przepraszam za słownictwo ale tak była ,aż żałuje że zdjęcia nie zrobiłem to bym wam pokazała.

Marcinkowski TP 
Marcinkowski TP

Wysłany: 2013-01-08, 08:58   

Panowie w środę zamówiłem na stronie TB kilka drobiazgów, wybrałem przesyłkę pocztą polską, w poniedziałek o 9 rano przesyłkę dostarczono, stan faktyczny zgadzał się z zamówieniem, wszystko było ładnie zapakowane, zabezpieczone, towar po otworzeniu i odbezpieczeniu plomb wydaje się być oki.

Sebastian Marcinkowski

SIG 

Wysłany: 2013-01-28, 18:39   

Tandem tandem...w zeszłym roku zamawiałem też u nich i miałem banie co z wysyłką bo nie było opcji przedpłata czy pobranie. W tym roku już nie ma tego problemu bo przy podsumowaniu pisze, że TYLKO pobranie. Ale będąc przy tej firmie. Każdy z was czytając paradę łowców w karpmaxie na pewno zwrócił uwagę jak dużo osób łowi na ich kule. Ja będąc na wielu różnych łowiskach i rozmawiając z karpiarzami i widząc na co łowią, praktycznie u nikogo nie widziałem TB. Szkoda mi tylko tych, którzy tak wypisują, że każda ryba to na TB została złapana. Łowiłem na owe 3 sezony. W zeszłym całkowicie sobie odpuściłem, bo chciałem spróbować czegoś innego. I w końcu się doczekałem czegoś większego ;] Nie żebym miał coś do nich bo 2 smaki są wg mnie świetne tutti frutti i homar & rak. Ale jestem przekonany, że nawet połowa osób które wysyła zgłoszenia do karpmaxa nie łowi tych ryb na kulki TB, a chce wygrać wyłącznie ich konkursy...dla mnie to troszke żenujące, ale cóż każdy ma swoje sumienie ;]

maciek 

Wysłany: 2013-01-28, 18:42   

SIG, przeażnie nagrodami w Karp Maxie są właśnie kulki TB to skoro nie łowią na nie to po jakiego piernika im ta tandeta?

SIG 

Wysłany: 2013-01-28, 18:57   

Z tego co ja wiem to od dłuuugiego czasu nagrody są pieniężne a nie kulki. Nie wiem skąd masz takie informacje.1 mc 1000 zł 2 mc 600 3 mc 500 4 mc 400 zł w SPRZĘCIE. Gdzie więc mowa o kulkach :> ?

maciek 

Wysłany: 2013-01-28, 19:00   

Widocznie dawno Karp maxa nie czytałem. Kiedyś były kulki bo sam miałem okazje 20 kg wygrać. Leżą do dzisiaj w piwnicy i pewnie skoczą w smietniku ;(

shivan 
NIE

Wysłany: 2013-01-28, 20:32   

Nie no jak kolega Paweł zauważył, to była ironia w moim wykonaniu, trochę zboczyliśmy z tematu, no ale cóż "piniondz" niestety czasami wyciąga z ludzi niedobre cechy;/
Ja w tym konkursie nie brałem udziału, przez ekscesy mojego znajomego który został tam posądzony o najłagodniej powiem "oszukiwanie", a byłem osobiście przy złapaniu karpika podanego do konkursu także...niesmak mi pozostał.

Pozdrawiam

karpmaniac 
Darek Niestroj

Wysłany: 2013-01-28, 20:50   

W karpmaxie nagrody za połów są przyznawanie w sprzęcie, a niej w formie gotówki. Dla mnie to może 20% , jak nie mniej,jest faktycznie złowionych ryb na kulki TB. Tylko po co oni to robią,skoro każdy wie, że to tzw. ściema i firma TB robi sobie antyreklame?

kazike30 

Wysłany: 2013-01-28, 21:05   

Szczerze napisze że ja na kulki tb miałem w tym sezonie 3 razy więcej brań niż na imperiala więc chyba nie są takie złe. Innych kulek na "moich"wodach nie testowałem.

SIG 

Wysłany: 2013-01-29, 22:58   

karpmaniac napisał/a:
W karpmaxie nagrody za połów są przyznawanie w sprzęcie, a niej w formie gotówki. Dla mnie to może 20% , jak nie mniej,jest faktycznie złowionych ryb na kulki TB. Tylko po co oni to robią,skoro każdy wie, że to tzw. ściema i firma TB robi sobie antyreklame?

Nie mam właśnie pojęcia, czemu tak robią. A co do tego sprzętu on jest wyrażany w złotówkach ;]

Mateusz91 
Mateusz Preisner

Wysłany: 2013-03-08, 13:42   

Dziś przyszła do mnie paka z TB, zamówienie poszło we wtorek więc 3 dni to wcale nie jest tak źle. ;) Coś się poprawiło w każdym bądź razie :)

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2013-03-08, 14:25   

No i ja jestem dobrym przykładem, że się poprawiło bo wędkę jak zamówiłem w poniedziałek to we wtorek była :)

Kudlaty1992 
KEEP CALM

Wysłany: 2013-03-12, 17:16   

Jeżeli mówicie panowie że kwestia zakupów i samej przesyłki uległa zmianie to połaszę się i kupie sprzęcik. Mam tylko nadzieję że zamówiony sprzęt dojdzie w miarę na czas tak żebym mógł go użyć na zasiadce w wielkanocny weekend :)

marekgdańsk 
marek gdańsk

Wysłany: 2013-03-20, 19:55   

Nie wiem czy ktoś już o tym napisał bo nie prześledziłem wszystkich postów
Z tego co wiem Tandem przeprowadzał się do nowych magazynów i może z tego powodu były te opóźnienia
Ja kupowałem kilkakrotnie, towar otrzymywałem po 2-3 dniach a nawet telefonicznie domawiałem w trakcie otwartego zlecenia i nie było problemow. Tak więc u mnie mieli dobrą ocene. W tym roku jeszcze u nich nie kupowałem więc nie wiem jak to w ostatnim czasie wygląda
Dodam jeszcze że jeżeli czegoś nie było w Tandemie to zawsze to znalazłem w Apoloni-Bytom u Andrzeja i zawsze szybko, sprawnie i taniej
Pozdrawiam

becksa7 

Wysłany: 2013-03-21, 22:48   

Również słyszałem że przenosili sie w inne miejsce, więc długi czas oczekiwania mógłbyć tym spowodowany, polecam sprzedawców na allegro APOLONIA_BYTOM lub Robkarp1 którzy sperzedaja sprzęt TB.

marekgdańsk 
marek gdańsk

Wysłany: 2013-03-22, 09:05   

a potwierdzam to co napisał poprzednik robkarp i apolonia na allegro pełna profeska

Odpowiedz do tematu