Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przynęty Mivardi
Autor Wiadomość
maciek 

Wysłany: 2012-11-04, 09:11   Przynęty Mivardi

Czy zna ktoś kulki przynętowe Mivardi?? Czy warto?

Lukasz 
Łukasz Patoka

Wysłany: 2012-11-09, 23:21   

Jakiś czas temu wpadły mi w ręce kulki tej firmy z serii RAPID CARP GOULASH. Zanęciłem dwa razy przed zasiadką na dzikiej wodzie i podczas pierwszego łowienia wyciągnąłem dwa karpie. Po kolejnym tygodniu nęcenia tą kulką podczas jednej nocki, kolejne dwa karpiszony + jeden kolega, który ze mną siedział. Kulka sama w sobie ciekawa i dość oryginalnie pachnie. Zauważyłem jednak, że kulki dość mocno pracują i często trzeba je zmieniać na włosie. Jeśli potrzebujesz kulek, które tak pracują i nie chcesz się bać o przenęcenie łowiska to kupuj. Jednak jeśli potrzebujesz kulki, która wytrzyma na włosie kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin to szukaj czegoś innego. Ja na pewno w przyszłym roku wrócę do tych kulasów.

Mord_89 
Wojtek Młynarczyk

Wysłany: 2012-11-10, 00:12   

Lukasz, a czy to nie jest to samo co CDB karpiowy gulasz?? Miałeś może kiedyś te kuleczki i mógłbyś się do nich odnieść??

Lukasz 
Łukasz Patoka

Wysłany: 2012-11-10, 08:51   

Z tego co się orientuje to receptury przynęt CDB przejęło Mivardi. Jednak nigdy nie używałem gulaszu Devila i nie mam jak się do tego odnieść organoleptycznie :D :)

wojtek straub 

Wysłany: 2012-11-10, 09:59   

Dokładnie to Mivardi przejęło "projektanta" kulek z CDB, wraz z jego recepturami... Z tego, co do mnie doszło, to z "zaplecza" CDB korzysta obecnie Gold Carp Baits, ale czy robią to samo co wcześnie CDB, nie mam pojęcia (tzn. potwierdzenia :roll: )

maciek 

Wysłany: 2012-11-10, 17:04   

A jak pachnie VYZUTY TONDA ? Czy to jest śmierdziel?

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2012-11-10, 17:37   

maciek napisał/a:
a jak pachnie VYZUTY TONDA ? czy to jest śmierdziel?

Jak tygodniowy lump :idea:

ipi 
Haczyk Carp Team Lublin

Wysłany: 2012-11-10, 19:12   

wojtek straub napisał/a:
Z tego, co do mnie doszło, to z "zaplecza" CDB korzysta obecnie Gold Carp Baits

To było kiedyś teraz mają innego producenta w Polsce.

[ Dodano: 2012-11-10, 19:13 ]
wojtek straub napisał/a:
Z tego, co do mnie doszło, to z "zaplecza" CDB korzysta obecnie Gold Carp Baits

To było kiedyś teraz mają innego producenta w Polsce.

iro 
iro

Wysłany: 2012-11-13, 09:13   

wojtek straub napisał/a:
Dokładnie to Mivardi przejęło "projektanta" kulek z CDB, wraz z jego recepturami... Z tego, co do mnie doszło, to z "zaplecza" CDB korzysta obecnie Gold Carp Baits, ale czy robią to samo co wcześnie CDB, nie mam pojęcia (tzn. potwierdzenia :roll: )

Faktycznie korzystaliśmy z zaplecza CDB ale kulki były robione wg naszej receptury. Jak przejęło to Mivardi to odpuściliśmy temat, oferowali niższą jakość (gorsze komponenty) i wyższą cenę. Śmiem twierdzić, że sami też tak teraz robią ze swoimi kulasami tzn. wyższa cena przy niższej jakości. Mój kolega kupił sobie w tym sezonie kulki Mivardi na próbę i nic pochlebnego nie był w stanie o nich powiedzieć wrócił do łowienia na nasze.

gIFF

Wysłany: 2013-06-03, 21:21   

Panowie może ktoś próbował ? Na ten rok? Głównie chodzi mi o zanętówki a dokładnie mix

daniello2010 
Daniel Skrzypiński

Wysłany: 2013-06-04, 16:21   

Panowie także chętnie się dowiem czy te kulaski sa dobre.

Mariuszgdy 

Wysłany: 2013-06-05, 09:29   

Kolega używa całej serii Karpiowy Gulasz i ma zadawalające wyniki. Twierdzi jednak, że po przejęciu przez Mivardi receptura zmieniła się.Porównywał z produktami ze starych zapasów.
Karpie różnicy nie zauważyły, dalej biorą dobrze.

daniello2010 
Daniel Skrzypiński

Wysłany: 2013-06-05, 10:17   

No to muszę kupić i się przekonać...A możecie chłopaki jeszcze coś polecić z kuleczek mivaardi???

arturzgutka 
ARTUR ZGUTKA

Wysłany: 2013-10-24, 02:44   

Na każdej zasiadce stawiam na 1 zestaw VYZUTY TONDA, prawie zawsze coś pyknie :)
Na ostatniej zasiadce na Eko Farmie Żelechów, Miałem tylko efekty na tą kulkę do tego stopnia, że po wieczornych i nocnych braniach, nad ranem uzbroiłem pozostałe zestawy tylko w tą kulkę :)
Oczywiście zależy też od serii...za Vyzutego zapłaciłem ok 60zł za kg zanętowych, a mam też CARP GOULASH za ok 30zł za kg i te tańsze już bardzo jakością odstają od Vyzutego

bartek95wlkp 

Wysłany: 2015-09-03, 19:38   

Czy używał ktoś z was w tym sezonie przynęt z Mivardi ? Miałem z tym styczność i towar wygląda naprawdę dobrze i zachęcająco. Po przejęciu CBD ich produkty nie zachęcały do zakupu ale teraz widać ,że naprawdę postawili na jakość.

maciek 

Wysłany: 2015-09-05, 20:24   

Polecam kulasy Mivardi tyle że szybko pracują więc raczej dość częsta zmiana przynęty...

K@mil12 
Kamil Nowak

Wysłany: 2017-07-26, 15:52   

Witam :mrgreen:
Pora odświeżyć trochę temat :D Czy w ostatnim czasie używał ktoś kuleczek od Mivardi?Jak one się zachowują w wodzie?Cena nie jest duża,bo w okolicach 26 zł za kilogram.

Odpowiedz do tematu