Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cypisek
2011-12-10, 14:03
Top 5 sklepów internetowych
Autor Wiadomość
JackHerer 

Wysłany: 2016-09-08, 21:39   

Witam. Do tej pory myślałem że nr Askari... ale się przejechałem.. zamówiłem c1 prologica drugiego od nich.. ogólnie od początku toku zostawiłem u nich już ok 1500pln.. Kijek przyszedł, obejrzałem niedokładnie bo przyszedł 10 min przed wyjazdem do pracy i odstawiłem go na ok tydzień..po pierwszym rzucie żyłkę ucięło..co się okazało pęknięta porcelanka w szczytowej przelotce.. zdjęcia, mail, itd czekałem na odzew i czekałem po kilku dniach dzwonie i pracownik mówi że on nic nie zrobi tym musi się zająć szefostwo jak wróci z urlopu.. minęły dwa tygodnie cisza.. Dzwonie a Szanowna Pani mi mówi żebym przeczytał regulamin.. przeczytałem i się okazało że właśnie sklep go nie dotrzymał, nawet nie dostałem odp na maila .. zero odp..itd.. sprawę sobie darowałem bo nie jest to jakiś mega drogi sprzęt i sam wymieniłem przelotkę ale podejście do klienta... żenada coś w stylu "widziały gały co brały". Dodam jeszcze że jakość wędki z seri którą dostałem... tak jak napis na niej Made in China... omotka z pod lakieru wystaje, lakier na przelotkach... szkoda gadać.. Teraz wole więcej zapłacić i jechać i pomacać na miejscu w sklepie niż wysyłkowo kupować.
Pozdrawiam.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2016-09-09, 15:18   

JackHerer, I tu sam sobie jesteś kolego winien. Nikt inny. Przed wyjazdem na ryby należało kijek dokładnie obejrzeć czy wszystko gra itd. Czy wędka jest prosta i przelotki wszystkie są w jak najlepszym stanie. Po obejrzeniu i stwierdzeniu w wędce wad, dzwonisz do sklepu i informujesz,że odsyłasz wędkę na gwarancję,bo.. ( podajesz przyczyny) itd.. Pamiętaj, klient ma prawo zwrotu towaru 14 dni, bez podania przyczyny..

JackHerer 

Wysłany: 2016-09-10, 01:04   

No ok zgadzam się że to trochę i moja wina, jednak dzień po tym jak dostałem kijek na stronie sklepu pojawił się wielki baner " urlop od tego do tego (dwa tygodnie)" i po tym jak się dopatrzyłem(minęło kilka dni).. zero odpowiedzi na maile i telefon.. Kijek sam doprowadziłem do kultury.. wymieniłem przelotkę, straciłem gwarancje wiadomo... ale przynajmniej nie czekałem kolejne tygodnie na rozpatrzenie i reklamacje i kasy na wysyłanie wędziska.. bo w Askari nikt Ci nie zwróci za wysyłkę paczki reklamacyjnej do nich..Mniejsza z tym chodzi mi o podejście do klienta(przynajmniej w moim wypadku, kasy trochę u nich zostawiłem )Sezon się kończy i chcę go w pełni wykorzystać a nie oczekiwać do listopada).. ps.. dajcie namiary jak macie na sklep hurtownie itp. które mają w ofercie przelotki szczytowe o średnicy porcelanki 10mm.. Pozdrawiam.

korki 

Wysłany: 2016-09-11, 11:29   

25.07 zamówiłem w DUXONIE mate Nash Monster Carp Cradle MK3. Po dwóch tygodniach oczekiwania na mate w końcu zadzwoniłem co jest grane. Mate wysłali, ale nie tą co trzeba. Odesłałem zaraz na swój koszt i do tej pory nie mam towaru, który zamawiałem. Za każdym razem jak dzwonie to słyszę odpowiedź "musimy dogadać się z NASHEM". Sprawa ciągnie się już grubo ponad miesiąc i pomału zaczyna mnie już to wszystko irytować. Mam wrażenie, że DUXON ma klienta w czterech literach. U mnie mają wielką krechę i żadnego towaru więcej tam nie zamówię.

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2016-09-11, 12:42   

Ja muszę napisać coś na temat sklepu Crazy Carp.
To, że sklep jest godny polecenia w 100% było już nie jeden raz napisane. Podejście do klienta, fachowość obsługi, doradztwo, terminowość, kontakt. Wszystko to sklep gwarantuje i ma w "standardzie".
Ja jednak chciałem napisać o sytuacji jak mnie spotkała podczas reklamacji namiotu.
Podczas kolejnego rozbijania namiotu i wbijania śledzia mój namiot się rozpruł na wysokości około 10-15 cm od ziemi. Dodam tylko, że namiot był rozbijany na znanym mi miejscu, gdzie był już rozbijany dziesiątki razy, czyli bez żadnych nierówności itp.
Na początku nie bardzo myślałem o reklamowaniu namiotu gdyż spodziewałem się zarzutów o niedbalstwo i co za tym idzie moją oczywistą winę.
Postanowiłem jednak zadzwonić do sklepu i opowiedzieć o zaistniałej sytuacji. I na dzień dobry okazało się..... , że namiot nie jest już na gwarancji ponieważ minęły dwa lata od zakupu ( błędnie myślałem, że mam 5 lat gwarancji). Zostało mi to grzecznie wyjaśnione, że Anaconda daje 2 lata gwarancji, a niektóre sklepy owszem dają/dawały 5 lat, ale to indywidualna sprawa sklepu. Troszkę się zmartwiłem tymi słowami przemiłej Pani, ale ku mojemu zaskoczeniu owa Pani poprosiła mnie o podesłanie na maila zdjęć uszkodzenia namiotu,a Ona (sklep) pokażą przedstawicielowi Anacondy i zobaczymy co powiedzą. Oczywiście tak zrobiłem i zdjęcia zostały wysłane.
Jakież było moje zdziwienie, gdy po czterech dniach zadzwoniła do mnie Pani ze sklepu z informacją, że Anaconda ....uznała reklamacją i wymienią mi namiot na nowy i, że jak tylko namiot będzie na sklepie to zadzwoni żebym mógł go odebrać i przywieść stary ( tak się umówiliśmy). Po ponad tygodniu kolejny raz zadzwoniła do mnie telefon z Crazy Carpia, a w słuchawce miły kobiecy głos oznajmił , że namiot na mnie czeka i jak tylko będę mógł przyjechać to zapraszają. Z zaproszenia skorzystałem dzień później i w ten oto sposób mam nowiutki namiot Anacondy w domu. Za co serdecznie dziękuję całej załodze Crazy Carp.
Sklep ten pokazał jak należy dbać o klienta. Brawo.

Robwolfik 

Wysłany: 2016-09-12, 22:16   sklep czeski

http://pl.rybarskepotreby...-xt-a-4816.html

ktos ma doświadczenia z ta stronką?

kawon 

Wysłany: 2016-09-13, 13:03   Re: sklep czeski

Robwolfik napisał/a:
http://pl.rybarskepotreby-shop.cz/ko%C5%82owrotek-shimano-aerlex-8000-xt-a-4816.html

ktos ma doświadczenia z ta stronką?
W tym sklepie nigdy nic nie kupowałem.
Natomiast Aerlexy 8000 xta kupowałem u Jacka Piaseckiego (chyba nawet w lepszej cenie niż w tym czeskim sklepie).

sorek90 
Michał Soszyński

Wysłany: 2016-09-14, 11:24   

Witam po dłuższej przerwie :( Ma ktoś jakieś doświadczenia ze sklepem NG Polska? Powiem szczerze, że pierwszy raz widzę ten sklep. Chce kupić żyłkę PB Control i akurat mają ją dostępną. Pozdrawiam :)

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2016-09-14, 11:43   

sorek90, I sklep i marka godna polecenia.

damian.1 
Damian Szczukocki

Wysłany: 2016-09-16, 16:19   

Tak samo polecam sklep NG Polska. Kilka razy kupowałem u nich i wszystko bez problemu.

tomek_tarnowski 
tom_tar

Wysłany: 2016-09-17, 23:51   

Ja kupuję w Fishing Mart, a ostatnio w Duxon. Wszystko bez problemów i szybki czas realizacji.

sorek90 
Michał Soszyński

Wysłany: 2016-09-19, 14:18   

Rumun napisał/a:
sorek90, I sklep i marka godna polecenia.

Towar zamówiony w środę, w czwartek wysłany a w piątek kurier zapukał do drzwi :) Także również polecam sklep NG :)

1madej 
Kaczmarek Tomasz

Wysłany: 2016-09-21, 21:26   

Kupuje Sklep Karpiowy,Crazy Carp,Rockworld,CarpTravel wszystko zawsze ok.

carlos 
Capric

Wysłany: 2016-09-30, 11:48   

Polecam sklepy crazycarp.pl i askari.pl, w obu sklepach obsługa na najwyższym poziomie

tomi84 

Wysłany: 2016-11-08, 22:38   

Jak na razie najbardziej zadowolony jestem z zakupów w CrazyCarp, BaitBox i Carpmix.

blady00 
Tomasz

Wysłany: 2016-11-22, 11:26   

Baitbox - choć czasem stan nie pokrywa się z tym co na necie. Carpkix

tu125

Wysłany: 2017-04-08, 09:39   

Ten sklep CRAZY CARP to jeszcze istnieje?

Rumcojs 
Łukasz Kućka

Wysłany: 2017-04-08, 10:53   

Jest informacja na stronce, że przerabiają witrynę sklepu na wygodniejszą z lepszym interfejsem.

arni 
Adam

Wysłany: 2017-04-09, 21:09   

Ale ta informacja jest juz dość długo.Myśle ze bedzie działał sklep.

tu125

Wysłany: 2017-04-11, 18:00   

Coś mi się wydaje że ze sklepem jest coś nie halo.

janusz288 

Wysłany: 2017-04-11, 20:08   

Ja polecam CarpCity- dobry kontakt i dobre ceny
Carp-world- w trakcie realizacji zamówienia mogłem zmienić towar na inny nie było problemu, bardzo dobry kontakt

SławomirJ 

Wysłany: 2017-05-03, 18:07   

Hej.

Robił ktoś już zakupy w karp24.pl ?

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-05-03, 18:33   

SławomirJ, ja robilem. Bez zarzutów. Szybko i sprawnie. Możesz śmiało klikać i dodawać art.do koszyka.
Jak masz jakieś obawy to poczytaj ten temat.
http://forum-karpiowe.pl/viewtopic.php?t=5245
Ostatnio zmieniony przez tomekja123 2017-05-03, 18:37, w całości zmieniany 1 raz  

Damian Branica 
Damian Branica

Wysłany: 2017-05-03, 21:58   

SławomirJ, ja też robiłem. Żadnych problemów nigdy :)

leo57 

Wysłany: 2017-05-03, 22:33   

Crazy Carp - THE END. ;(

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-05-03, 22:36   

leo57, napisz coś więcej na ten temat.
Ostatnio zmieniony przez tomekja123 2017-05-03, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2017-05-05, 13:49   

tomekja123 napisał/a:
leo57, napisz coś więcej na ten temat.

Coś więcej...? Koniec bo się zamknął. Amen

kazuya79 

Wysłany: 2017-05-06, 14:13   

Jak dla mnie na początek z zakupami w sklepach typowo karpiowych
Number 1 ist.....

ROCKWORLD.Pl :lol:

janusz288 

Wysłany: 2017-05-15, 18:10   

Napiszę ponownie opinię na temat sklepu
Carp-World
Zamówione sygnalizatory szły do mnie miesiąc,
paragon do dzisiaj nie dostałem( wysłali mi zdjęcie paragonu komórką )
śmiech warte podejście do klienta , kompletny brak profesjonalizmu.
Nie polecam !

kazuya79 

Wysłany: 2017-05-19, 19:45   

Ponowne zakupy w sklepie Rockworld i wszystko na najwyższym poziomie,kontakt ze sprzedającym rewelacja.
Tylko tak dalej i napewno jeszcze nieraz tam wróce.

JackHerer 

Wysłany: 2017-05-19, 22:49   

Też polecam Rock World.. żadnej skuchy jak do tej pory i ja i koledzy.

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2017-05-19, 23:28   

CarpCity.pl polecam! jeżeli chodzi o asortyment CC Moore.

marcinklb07

Wysłany: 2017-05-20, 20:28   

a co się dzieje z CREZY CARP ?

tu125

Wysłany: 2017-05-20, 20:34   

marcinklb07 napisał/a:
a co się dzieje z CREZY CARP ?

Zamknięty bankrut.

marcinklb07

Wysłany: 2017-05-20, 21:17   

Poważnie ten sklep zbankrutował ? Kurcze zawsze była tam fachowa obsługa, jeśli to prawda to szkoda.

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2017-05-21, 14:41   

Ostatni robiłem zakupy w tym sklepie https://ekspert-sklep.pl/ i szczerze polecam.
Kontakt mailowy, wiadomości przez messengera i telefoniczny bez zarzutów. Ceny również zachęcające.

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2017-05-24, 10:48   

kamionki napisał/a:
Ostatni robiłem zakupy w tym sklepie https://ekspert-sklep.pl/ i szczerze polecam.
Kontakt mailowy, wiadomości przez messengera i telefoniczny bez zarzutów. Ceny również zachęcające.

Również miałem okazję robić zakupy w tym sklepie, pierdoły bo pierdoły ale czas realizacji na wysokim poziomie a i z przesyłką gratis w postaci pelletu dostałem ;) Panowie puki co uzupełniają asortyment dla karpiarzy więc oferta nie jest jakaś mega bogata ale coś tam mają. Jak się rozwiną bardziej może być całkiem przyzwoity sklep.

Odpowiedz do tematu