Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cypisek
2011-12-10, 14:03
Top 5 sklepów internetowych
Autor Wiadomość
tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2015-12-20, 16:57   

Mizrach, Polecam Ci hamstershop.pl albo carpshop.pl. Do obu sklepów mam zaufanie,gdyż z pierwszego również kupowałem namiot.Nie znając tego sklepu wpłaciłem pieniądze na konto.Nie było żadnych nie przyjemnych incydentów.Kontakt ze sklepem ok. A co do drugiego sklepu to raczej przedstawiać nie trzeba.

FishMac 
Piotr

Wysłany: 2016-01-22, 16:32   

W środę zamawiałem towar z Carpmaster.org od Pana Dawida. Przesyłka doszła dzisiaj z całym towarem plus kilka gratisów których się nie spodziewałem :) Sklep godny polecenia!

Andrzej Kot 

Wysłany: 2016-02-07, 19:24   

Fishpoint.pl
Rockworld.pl

Wg mnie dwa najlepsze sklepy.

Jacek Łowca 
EAST CARP C&R

Wysłany: 2016-02-08, 10:09   

duxonshop.pl
rockworld.pl

GOTZU 

Wysłany: 2016-02-11, 20:46   

A ja ostatnio odkryłem Crazy Carp, obsługa o jakiej Rockworld może tylko pomarzyć :)

maniak6 

Wysłany: 2016-02-12, 13:24   

GOTZU napisał/a:
A ja ostatnio odkryłem Crazy Carp, obsługa o jakiej Rockworld może tylko pomarzyć :)
Ale jeżeli chodzi o ceny to Askari bije wszystkich, z tym że nie zawsze mają to czego szukamy...Dużo zamawiałem z Askari i nigdy nie było problemu

kazimierz2907 

Wysłany: 2016-02-26, 06:51   

W Askari jest problem aby uzyskać informacje e-meli. Albo nie odpisują, albo dopiero po kilku dniach. Najlepiej zadzwonić. O tym, ze towar będzie dostępny w późniejszym czasie dowiedziałem się dopiero jak zadzwoniłem po kilku dniach. Wcześniej nikt mnie nie raczył o tym informować :( Też tak macie z Askari?

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2016-02-26, 18:44   

kazimierz2907 napisał/a:
Też tak macie z Askari?
Zamawiałem kilkakrotnie z Askari i nigdy nie miałem z nimi problemu.U mnie wszystko się do tej pory jak najbardziej zgadzało..

Yucao
Tomasz Krawczyk

Wysłany: 2016-02-26, 20:17   

kazimierz2907 napisał/a:
W Askari jest problem aby uzyskać informacje e-meli. Albo nie odpisują, albo dopiero po kilku dniach. Najlepiej zadzwonić. O tym, ze towar będzie dostępny w późniejszym czasie dowiedziałem się dopiero jak zadzwoniłem po kilku dniach. Wcześniej nikt mnie nie raczył o tym informować :( Też tak macie z Askari?

Zamawiałem raz za pobraniem, czekałem tydzień, towaru ani widu ani słychu, kontakt na maila żaden, telefoniczny też zerowy, wysłałem im wiadomość ,że anuluję zamówienie i to był jedyny na który odpisali.

RYSZARD 
Ryszard Lewandowski

Wysłany: 2016-02-27, 07:07   

Witam! Jaką opinię macie o sklepie CARPLAND ?
Wysłałem 19.01. 2016r. dwa hangery DAM z diodą zmierzchową do reklamacji i do dzisiaj cisza. Jest do druga wysyłka. Za pierwszym razem nikt jej nie odebrał. Będę wdzięczny za ew. opinie. Pozdrawiam.

nowy991 

Wysłany: 2016-03-14, 11:33   

O sklepie CARPLAND niestety ale nie mam dobrego zdania, tydzień temu zamówiłem u nich strzałówkę, zapłaciłem z góry i kontakt się urwał. Nie odpisują na maile, dodzwonić się też nie mogę. Mam nadzieję że uda mi się rozwiązać tą sprawę. Miał ktoś podobną sytuację?

Konrad 
Konrad Rutkowski

Wysłany: 2016-03-14, 13:40   

"W związku z naszym wyjazdem na targi Rybomania w Sosnowcu,
Wszystkie zamówienia w sklepie internetowym
www.carpland.pl
będą realizowane od dnia 16.03.2016 r.
Przepraszamy za utrudnienia."

Może właśnie wstrzeliłeś się w ten czas kiedy nie realizowali zamówień.

RYSZARD 
Ryszard Lewandowski

Wysłany: 2016-03-15, 09:09   

Witam!
Parę dni temu miałem kontakt telefoniczny z CARPLANDEM i wszystkie moje niepokoje zostały bardzo szybko rozwiane. Dziękuję za wysłanie szybko zamówienia, uznanie reklamacji. Pozdrawiam RYSZARD.
ps. Zamawiałem najnowsze swingery Solar Titanium.

nowy991 

Wysłany: 2016-03-16, 18:43   

Ciąg dalszy sprawy z carplandem, wysyłki miały być realizowane od 16.03, tymczasem telefon przez cały dzień jest wyłączony. Coraz lepiej...

nowy991 

Wysłany: 2016-03-18, 14:25   

Jako, że nie mogę edytować swojego poprzedniego posta proszę moderatora o połączenie ich.

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka od carpland, fakt, że trwało to prawie 2 tygodnie no ale trudno.

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2016-03-18, 20:57   

Konrad napisał/a:
"W związku z naszym wyjazdem na targi Rybomania w Sosnowcu,
Wszystkie zamówienia w sklepie internetowym
www.carpland.pl
będą realizowane od dnia 16.03.2016 r.
Przepraszamy za utrudnienia."

nowy991, narobiłeś "dymu", nie zaznajamiając się z powyższą informacją.
nowy991 napisał/a:
Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka od carpland, fakt, że trwało to prawie 2 tygodnie no ale trudno.

Uważam, że zamiast powyższego, bardziej na miejscu byłoby użycie magicznego słowa przepraszam, za zamieszanie.

nowy991 

Wysłany: 2016-03-18, 21:09   

Nie jestem pewien czy informacja o wstrzymaniu wysyłek była już na stronie 7.03.2016 czyli w dniu zamówienia. Paczkę dostałem, ale niecałe 2 tygodnie oczekiwania to dla mnie zdecydowanie za długo, nie ważne jaki jest powód. Dlatego na pewno nie zamierzam nikogo przepraszać. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam :)

Bartolomeo 
Bartosz Pajecki

Wysłany: 2016-07-25, 12:54   

Ku przestrodze

Rozreklamowany wszędzie sklep DUXON

Zamówienie nie małe bo praktycznie na same drobne akcesoria , haczyki, ciezarki, kretliki, itp na kwote blisko 500zł złożone 19.VII otrzymałem 25.VII. Po sprawdzeniu zawartości stwierdziłem brak 2kg pelletu, haczyków , nie te rozmiary które zamawiałem krętlików , brak 1 cieżarka. Po kontakcie telefonicznym i zgłoszeniu tego faktu miałem dostać odpowiedź "za 15min" co zrobimy z tym fantem gdyż na drugi dzień mam zaplanowana zasiadke. Niestety telefon milczy...

Pierwszy i ostatni raz zrobiłem zamównienie w tym sklepie. Zostane wierny i bede korzystal z szybkiego i sprawdzonego sklepu-karpiowego.

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2016-07-26, 13:15   

Bartolomeo napisał/a:
Ku przestrodze

Rozreklamowany wszędzie sklep DUXON

Zamówienie nie małe bo praktycznie na same drobne akcesoria , haczyki, ciezarki, kretliki, itp na kwote blisko 500zł złożone 19.VII otrzymałem 25.VII. Po sprawdzeniu zawartości stwierdziłem brak 2kg pelletu, haczyków , nie te rozmiary które zamawiałem krętlików , brak 1 cieżarka. Po kontakcie telefonicznym i zgłoszeniu tego faktu miałem dostać odpowiedź "za 15min" co zrobimy z tym fantem gdyż na drugi dzień mam zaplanowana zasiadke. Niestety telefon milczy...

Pierwszy i ostatni raz zrobiłem zamównienie w tym sklepie. Zostane wierny i bede korzystal z szybkiego i sprawdzonego sklepu-karpiowego.

hehe,
No sklep jest mocny. Ogłasza mega promocje na towar Jet Fish (-40%) ale 3/4 rzeczy jest niedostępne. To samo z towarem FOX (-30%) ale towaru nie maja...
Śmiechu warte!!

Po co ogłaszać się że ma się super promocje ale towaru nie mają.

platinumx 

Wysłany: 2016-07-26, 13:50   

Niestety dobra reklama robi swoje...

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2016-07-27, 12:52   

platinumx napisał/a:
Niestety dobra reklama robi swoje...

No nie wiem czy to jest dobra reklama. Dla mnie to jest naciąganie klienta, czyt. oszustwo.
Oni tego towaru nie tylko nie mają w tej cenie a w dodatku nie zamówią go i nie sprzedadzą po tej cenie.

to jest tak jak ja bym się ogłosił że mam na sprzedaż Bentleja za 10tys zl. Ale tak naprawdę go nie mam. A tym bardziej na pewno bo nie sprzedam. Czyli co? Robię z siebie DURNIA.
Czy zrobiłem sobie reklamę?

korki 

Wysłany: 2016-07-27, 13:13   

Zamówiłem towar i odrazu zrobiłem przelew w poniedziałek, dzisiaj jest środa i żadnej informacji o wysyłce, a towar był dostępny na sklepie. Wcześniej kilka razy zamawiałem na Duxonie i problemu nie było.

Bartolomeo 
Bartosz Pajecki

Wysłany: 2016-07-27, 18:25   

korki, zamowilbyś w duxknie to tez towafu by nie było do tego by Cie wyrolowali ;) Wszystko byle nie Duxon !!!

wilk325 
Wilk Tadeusz

Wysłany: 2016-07-27, 18:52   

Skoro o Duxonie źle, to ja wtrącę swoje dobre ;)
Na stronie znalazłem wędki, które mnie interesowały; zadzwoniłem aby się dowiedzieć czy są na stanie ( na stronie był stan 2 szt. ), zostałem poinformowany że są 2 szt. Dokonałem zakupu za pomocą interfejsu sklepowego, płatność PayPal i ....
Zakupu dokonałem w poniedziałek rano, wędki do mnie dojechały we wtorek koło południa; w czwartek wyholowałem 3 ryby na nie :) .
Ja mam za to pozytywny stosunek do w/w sklepu.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2016-07-27, 19:39   

wilk325 napisał/a:
Ja mam za to pozytywny stosunek do w/w sklepu.
Skoro Tadeusz powiedział swoje zdanie to i ja powiem.. Co do sklepu Duxon to mam pozytywne zdanie. Wielokrotnie zamawiałem od nich towar. Zawsze wszystko było O.K. Szybka wysyłka i nie bałem się zrobić przedpłaty na konto. Jeden raz nawet zwróciłem dla nich haczyki, okazały się za małe. Przelew zwrotny został szybko zrobiony, bez żadnego problemu. Także sumując moją wypowiedź - sklep jest dla mnie jak najbardziej O.K nie miałem z Nimi jakichśkolwiek negatywnych zdarzeń.

Marcin Mazurek 
Marcin M

Wysłany: 2016-07-27, 21:15   

Ja mam negatywne doświadczenia. Zrobiłem dwa zamówienia i chyba na tym będzie koniec.
Zamówienie nr 1.
Szybka reakcja sklepu, szybka wysyłka i..... WIELKIE ROZCZAROWANIE
Towar który przyszedł był niezgodny z zamówieniem i tragicznie zapakowany. Gdyby to była wędka lub kołowrotek to bym paczki nie odebrał tylko odesłał.
Szybki mail do sklepu i szybka reakcja. Niestety na tym sprawa się zakończyła.
Zamówienie nr 2
Towar doszedł zgodnie z zamówieniem i dobrze zapakowany... ale:
Zamówienie z niedziele, przelew w niedziele. Czekam poniedziałek, wtorek, środa.Mail do sklepu w środę( chyba po południu) odpowiedz że poszła tylko jak to zwykle bywa kurier dzwoni w czwartek rano a ja w pracy. Dobrze że sąsiadka jest wyrozumiała i odebrała.Może bym się nie czepiał ale jak jest napisane w dodatkowych informacjach że będę po 17 to coś to znaczy.

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2016-07-27, 23:36   

Marcin Mazurek, Z doświadczenia wiem że to że napiszesz kurierowi żeby dostarczył np po 17stej nic nie daje bo kurier ustawia sobie tak trasę aby jak najszybciej to załatwić i tyle. Kolejna sprawa nie wiem czy firmy mają taką usługę by między konkretnymi godzinami dostarczył, zazwyczaj jest to z góry narzucone tzn dostarczenie między 11 a 17stą.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2016-07-28, 15:34   

Marcin Mazurek napisał/a:
kurier dzwoni w czwartek rano a ja w pracy. Dobrze że sąsiadka jest wyrozumiała i odebrała.Może bym się nie czepiał ale jak jest napisane w dodatkowych informacjach że będę po 17 to coś to znaczy.
Marcin, nie to,żebym się czepiał. A Ty myślisz,że kurier będzie czekał na Ciebie z paczką? Myślisz,że On ma tylko Ciebie jednego..

Marcin Mazurek 
Marcin M

Wysłany: 2016-07-28, 19:31   

Piotr Ostrowski , tomekja123
1. Jak w opcjach wysyłki jest miejsce na uwagi to się z niego korzysta.
2. Jakoś z większością kurierów udaje się dogadać bo dzwonią przed dostawą a nie gdy stoją pod drzwiami.
3. tomekja123. Ja też nie będę czekał na kuriera. Ja też jestem w pracy i też tego nie przeskoczę. Jeśli są określone godziny to oczekuję że paczka zostanie w tych godzinach dostarczona.
4. Mówimy o sklepie DUXON i tego dotyczy sprawa. Kurier to tylko dodatkowy minus.

old3rk 
Eryk Baranowski

Wysłany: 2016-07-28, 22:19   

W temacie sklepu DUXON.
Zamówienie z weekendu, w poniedziałek zaksięgowana wpłata, kilka produktów z terminem oczekiwania 7-dniowym, mimo to wczoraj telefoniczne potwierdzenie kompletności zamówienia i wysyłki. Dziś rano paczka u mnie. Kompletna, bez uwag. Z rewelacyjnymi cenami produktów FOX. Zgłaszam więc zdanie odmienne, jestem 100% zadowolony z zakupu.

PS. Jest coś takiego jak usługa kurierska na godzinę. Można ją zamówić, ale trzeba zapłacić.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2016-07-29, 09:30   

Prawda jest taka, że każdy kto coś robi, czasem odnotuje wpadkę. Nie da się obsłużyć 1000 klientów tak żeby każdy był w 100 % zadowolony ;) Nie bronię tu nikogo, ale czasem trochę wyrozumiałości i spokoju się przydaje. Nie róbmy z siebie Panów bo łaskawie raczyliśmy coś kupić.

AndrzejP 

Wysłany: 2016-07-29, 15:35   

Witam
Jako właściciel sklepu Duxon Shop wtrącę się w dyskusje i coś Wam Panowie wytłumaczę. Pierwsza sprawa. To jest wyprzedaż marek: Taska, Jet Fish, Ultima. Zarzucacie nam, że coś sprzedajemy na wysokich rabatach, a tak naprawdę nic nie można u nas kupić, wręcz jeden z kolegów piszę że jest to śmiechu warte, drugi z Was porównuje to do fikcyjnej sprzedaży Bentleja. Panowie – Koledzy! Na tym polega wyprzedaż! Postanowiliśmy wycofać te produkty z naszego sklepu i je wyprzedajemy! Zasada jest prosta, kto pierwszy ten lepszy, więc tutaj nie ma możliwości sprowadzenia czegoś na zamówienie. Z naszej strony błędem było, że te produktu, które się już sprzedały, nadal wisiały na sklepie, owszem jako produkt niedostępny, ale jednak wisiały. To mogło Was wprowadzać w błąd. Dzisiaj to poprawiliśmy i wycofujemy produkty ze strony, których już nie ma. Jeśli chodzi o produkty Foxa i promocję -30% to tutaj już zostało to poprawione i na stronie widnieją tylko te produkty, które są dostępne w sprzedaży. Jak zapewne wielu z Was zauważyło asortyment naszego sklepu jest bardzo duży, codziennie przyjmujemy wiele zamówień, dwie osoby na stałe tylko i wyłącznie zajmują się realizacją wysyłek. W ostatnim czasie mieliśmy spory poślizg ponieważ jedna z tych osób przebywała na urlopie i czas dostawy się wydłużał. Nie jesteśmy sklepem, który realizuje dziennie dwie lub trzy wysyłki, bo zapewniam Was gdyby tak było, to nie było by żadnego problemu. Na tą chwilę chłopaki pracują w komplecie a wysyłki od poniedziałku będą realizowane z dnia na dzień. Za utrudnienia z naszej strony bardzo przepraszam, jeśli ktoś w przyszłości będzie miał jakiś problem w moim sklepie to zapraszam do bezpośredniego kontaktu z moją osobą. Również wszelakie uwagi są mile widziane, jesteśmy tutaj w końcu dla Was. Z mojej strony zapewniam Was że sklep cały czas się rozwija, wprowadzamy nowe marki na sklep i zamawiamy sporo towaru. Jesienią planujemy przeprowadzką na większy lokal, zwiększy się również magazyn co pozwoli na szybką i sprawną realizacje wysyłek. Pozdrawiam Andrzej Pluta

marrcin

Wysłany: 2016-07-29, 17:43   

Jeśli chodzi o sklep Duxon to sam zamawiałem wysyłkowo z dwa razy i nigdy nie było problemu z towarem i z czasem realizacji. Byłem też na miejscu w sklepie i widziałem jak chłopaki zapierdzielają w sezonie z szykowaniem przesyłek. Także ja na razie jestem zadowolony :)

Rumcojs 
Łukasz Kućka

Wysłany: 2016-08-03, 19:55   

Ja polecam sklep CarpTravel. Zamówienie i przelew w poniedziałek - dostawa w środę o 10. Szybko, towar za każdym razem zgodny, dobre ceny. Dobry kontakt z właścicielem na FB. Polecam.

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2016-09-05, 17:58   

Witam, czy ktoś z was miał nieprzyjemną sytuację z obsługą w BAITBOX? Niestety 16.06 zamówiłem i zapłaciłem za stojak do tej pory go nie dostałem :/ za każdym razem jak dzwonię słyszę "ustalimy termin dostawy i oddzwonimy" duuuupa ani razu nikt nie oddzwonił a na dodatek teraz nie odbierają telefonu :/ za tydzień jadę na ryby i chyba z niekompletnym sprzętem. Nie wiem czy to pojedynczy nadzwyczaj nietypowy przypadek dla tego sklepu ale wydaje mi się że bywają gorsze. Także puki co jakość obsługi oceniam poniżej kryterium.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2016-09-05, 18:23   

klimek, Kolego kliknij w podstronę ,,6,, w tym samym temacie i poczytaj opinie na temat wyżej wymienionego sklepu.

Rumcojs 
Łukasz Kućka

Wysłany: 2016-09-05, 19:30   

Kolejnym sklepem który mogę polecić jest Carpcity.pl. Kontakt z Piotrem(właścicielem) na FB super. Szybka wysyłka. Piotrek zawsze powie czego używał i co myśli o danym produkcie, załatwiliśmy fajnie sprawę z krzesełkiem i jestem bardzo zadowolony. ;)

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2016-09-05, 22:48   

tomekja123, czytałem ale to zbyt mało informacji. Złamałem swoją zasadę pierwszy raz i się wkopałem :/ jedyny plus ze napisali mi za fb ze jutro temat od rana będzie wyjaśniany. Zobaczymy więc jeżeli na jutro nie dostanę potwierdzenia na kiedy towarvbedzie u mnie podziękuje za stracony czas i poproszę o zwrot piniążków.

Co do DUXON SHOP ja osobiście polecam ;) "trochę" się tam zaopatrzyłem :mrgreen:

Sano 
Karol Sanocki

Wysłany: 2016-09-06, 07:42   

klimek napisał/a:
jedyny plus ze napisali mi za fb

Napisali, bo pewnie widzieli Twój post na forum.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2016-09-06, 14:58   

klimek napisał/a:
Co do DUXON SHOP ja osobiście polecam
Ja mogę go osobiście polecić..

Odpowiedz do tematu