Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cypisek
2011-12-10, 14:03
Top 5 sklepów internetowych
Autor Wiadomość
Razjel 

Wysłany: 2015-03-07, 00:24   

sklep-karpiowy.pl - jestem bardzo zadowolony z zakupu w tym sklepie mimo małego błędu, który szybko i bez problemu został rozwiązany

sklepbażant - jeśli towar był dostępny na miejscu to u siebie miałem po 1-2 dniach, w zależności o której godz zamawiało się. Jeśli nie było na stanie zawsze byłem informowany telefonicznie, że towar będzie sprowadzony w przeciągu x dni. Nigdy nie czekałem dłużej niż 7 dni.

askari.pl- raz kupowałem i czekałem za paczką ok 4-6 mc teraz dobrze nie pamiętam.

białaryba - szybka wysyłka. Zapakowanie paczki dobre ale do zabezpieczenia mniejszego kartonu w większy użyto rolek po papierze toaletowym, opakowanie po mydle bambino, paczka po kawie. Po napisaniu maila jak ładnie pakują zostałem przeproszony telefonicznie.

Lineker 
Tomasz Linowski

Wysłany: 2015-03-09, 18:08   

Razjel napisał/a:
białaryba - szybka wysyłka. Zapakowanie paczki dobre ale do zabezpieczenia mniejszego kartonu w większy użyto rolek po papierze toaletowym, opakowanie po mydle bambino, paczka po kawie. Po napisaniu maila jak ładnie pakują zostałem przeproszony telefonicznie.

Dziś otrzymałem paczkę z tego sklepu i nie mogę mieć zastrzeżeń co do pakowania. Możliwe, że mieli tymczasowy brak kartonów do wypełnienia paczki lub ktoś nowy to robił :D Jednak powiem, że dorzucane "bonusy" przez sklep Biała Ryba (katalogi produktów+dvd) bo tak to nazywają w tym sklepie uznaję za zbędną makulaturę.

romanolo 

Wysłany: 2015-03-26, 12:41   

Ku przestrodze

Kupiłem w Raven Fishing dwa kołowrotki Penn Surfblaster pech chciał, że jeden z nich zaczął fatalnie nawijać żyłkę (pisałem o tym w temacie Pena) odesłałem go na gwarancję w dniu 7.10.2014 r. mijały miesiące, maile, telefony, ba nawet byłem u nich w sklepie ale w końcu go mam :D wrócił do mnie łaskawie w dniu 25.03.2015 r.

ps. dobrze że nie wysłałem go np w maju bo cały sezon byłbym bez kołowrotka MASKARA jakaś.

Konrad 
Konrad Rutkowski

Wysłany: 2015-03-26, 12:44   

Od siebie polecę sklep Jeżozwierz http://www.jezozwierz.abc24.pl/

Bez problemowo i szybko. Paczka skonstruowana tak, że miałem problem z rozpakowaniem :)

Bartek358 
Morawski Bartosz

Wysłany: 2015-03-26, 12:46   

Też mogę polecić sklep jeżozwierz.pl - dobre ceny i szybka wysyłka. Towar bardzo dobrze zabezpieczony.

MarekLisiecki 

Wysłany: 2015-03-26, 13:22   

Supreme leader ---> Baitbox :)

marcinklb07

Wysłany: 2015-04-04, 13:35   

witam, a kupował ktoś w sklepie carpworld ? Może jakieś opinie czy wszystko jest ok ?

RR 
Ryszard Iwański

Wysłany: 2015-04-04, 14:00   

marcinklb07 napisał/a:
witam, a kupował ktoś w sklepie carpworld ? Może jakieś opinie czy wszystko jest ok ?

Ja kupowałem kilkakrotnie, nigdy żadnych problemów nie było.

timur 
Andrzej F.

Wysłany: 2015-04-04, 15:24   

Ja również robiłem wielokrotnie zakupy i wszystko ok.

wild_scorpio46 
Przemek Śliwiński

Wysłany: 2015-04-04, 17:55   

Możesz śmiało zamawiać z carpworld. Szybko i sprawnie.

PatrickF 

Wysłany: 2015-04-10, 16:02   

http://mur-tackle-shop.de/ mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo dobry kontakt wysyłka do polski w mniej niż tydzień, ceny bardzo konkurencyjne.

shivan 
NIE

Wysłany: 2015-04-10, 18:02   

Wysyłka tylko drogawa...jakieś ~60zł -.-

wojtek straub 

Wysłany: 2015-04-11, 13:25   

www.carpmaster.org - sprzęt nowy (na uwagę zasługuje zwłaszcza oferta NGT), jaki i używki...
Kupowałem kilkukrotnie od Dawida, zawsze bezproblemowo ;)

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2015-04-11, 13:27   

wojtek straub napisał/a:
www.carpmaster.org - sprzęt nowy (na uwagę zasługuje zwłaszcza oferta NGT), jaki i używki...
Kupowałem kilkukrotnie od Dawida, zawsze bezproblemowo ;)

Podepnę się pod wypowiedź Wojtka. Serdecznie Polecam zakupy u Dawida :idea:

Nas 
piotrek

Wysłany: 2015-04-11, 19:08   

zdecydowanie
m6tackle
Apolonia Bytom: Internetowy sklep wędkarski dla karpiarzy
Stark-Baits Sklep nie tylko dla Karpiarzy

nobel24h 
Adam Pończocha

Wysłany: 2015-04-11, 20:05   

carpschop.pl i crazycarp.pl są godne polecenia.
apolonia bytom jest też ciekawym sklepem zwłaszcza gdy chcemy kupić różnee drobiazgi ni tylko karpiowe.
stark-baits.pl Jest sklepem wartym odwiedzenia. Maja masę produktów miki i spomba chyba w najlepszej cenie. Minusem jest to że są w fazie rozwoju i maja mało rzeczy wprowadzonych do sklepu internetowego więc trzeba dzwonić :( . Znajomek niedawno zamówił u nich dwie wędki daiwy i zaproponowali mu ceny lepsze niż w pozostałych sklepach. Poczekam aż przyjdą i jak będzie wszystko w porządku to też to też u nich zamówię.

ali 

Wysłany: 2015-04-12, 07:50   

Witam

Sprawdzie sobie Sklep Bażant, mają cały katalog Anacondy w super cenach.

www.sklepbazant.pl

poncjusz78 
Artur Burkiewicz

Wysłany: 2015-05-03, 16:26   

Czy Ktoś robił zakupy w sklepie Makarfish jakieś opinie bo namierzyłem cuś dla siebie w najtańszej cenie

maniek8855 
Mariusz Sadowski

Wysłany: 2015-05-03, 19:19   

poncjusz78, Kupowałem dwu lub trzykrotnie przynęty star baitsa i nie było najmniejszych problemów.

MichalOp 

Wysłany: 2015-05-16, 11:18   

poncjusz78 napisał/a:
Czy Ktoś robił zakupy w sklepie Makarfish jakieś opinie bo namierzyłem cuś dla siebie w najtańszej cenie

Kupiłem u nich podbierak. Wysyła ekspresowa, towar OK. Nie dostałem w przesyłce paragonu - prawdopodobnie zawieruszył się podczas pakowania, ale wystarczył telefon do sklepu i błyskawicznie dosłali. Mogę polecić.

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2015-05-19, 11:58   

Ja kiedyś kupiłem tam matryce do rolowania kulek :) szybko poszło :)

Whyduck
Maciej Choroszewski

Wysłany: 2015-05-21, 22:02   

sklepbazant.pl - dobre ceny, jesli mają na stanie to bardzo szybko wysyłka, głownie Anaconda

rockworld.pl - swietny kontakt, wysyłka natychmiastowa

sklepjezozwierz- kontakt telefoniczny, znajomość sprzętu, szybka i bezproblemowa obsługa

askari.pl - kolejny sklep godny polecenia

starkbaits.pl - sklep który trzeba zobaczyć, bardzo konkurencyjne ceny

Szczepson 
Szczepan Gola

Wysłany: 2015-05-22, 07:39   

Ja również z askari nie miałem problemów, wszystko cacy.
Natomiast carp-fish-sport, dwa razy zamawiane i dwa razy jakieś pomyłki, ale podobno likwidują sklep.

Damianoo 

Wysłany: 2015-05-28, 10:22   

Polecam www.pesca24.com oraz www.sklep-karpiowy.pl Szybka wysyłka i super obsługa.

tomasz33 
Tomasz Szymkowiak

Wysłany: 2015-05-28, 10:57   

Ja polecam Rockworld. Z wielu sklepów nie zamawiałem, może dlatego ze jak na razie ten jeden mnie nie zawodzi.

FishMac 
Piotr

Wysłany: 2015-05-28, 21:10   

Pierwszy raz zamawiałem z zagranicy i padło na ten sklep: http://www.kl-angelsport.de/
Paczka doszła po 6 dniach od zamówienia i przelania kasy.

SławomirJ 

Wysłany: 2015-08-12, 18:49   

Witam.

Robił ktoś z kolegów zakupy w sklepie internetowym carpland.pl

Ogórek 
Oskar Hajduk

Wysłany: 2015-08-16, 19:04   

SławomirJ, Śmiało kupuj :)

Kazan 
Grzegorz Dąbrowski

Wysłany: 2015-08-16, 20:13   

Robiłem w zakupy w Carlandzie na koniec kwietnia ,kontakt telefoniczny ze sklepem jest bezproblemowy .fachowa obsługa i podejście do klienta . Polecam .

Buli 
Tomek

Wysłany: 2015-08-24, 23:31   

www.rockworld.pl - Bez problemu realizacja ( bywają darmowe wysyłki ) dogodne formy płatności

http://carptravel.pl/ - Dobry i tani sklep z dodatkami do kulek zanęt dogodne formy płatności szybka wysyłka

http://sgbaits.pl/ - Ciekawy sklep , szybka wysyłka dobry kontakt wyluzowani i pomocni właściciele :)

http://www.askari.pl/ - Dobre ceny duży asortyment lecz trzeba uważać na urlopy :)

http://baitbox.pl/ Wszystko ok

Pozdrawiam

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2015-08-25, 16:04   

Buli napisał/a:
http://baitbox.pl/ Wszystko ok
Poczekaj, jeszcze trochę. Na początku też tak o tym sklepie myślałem i to był jeden z lepszych moich sklepów,które miałem na liście. Teraz już nie zamawiam od nich nic.Przejechałem się dwa razy i tyle tego..

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2015-08-25, 17:28   

tomekja123, opisz dokładnie problem z baitboxem. Co Cię tak zraziło do tego sklepu?

Yucao
Tomasz Krawczyk

Wysłany: 2015-08-25, 19:37   

Ja mialem sytuacje ze mieli na stronie produkty ktore podobno 2 tygodnie wczesniej odeslali do dystrybutora. Dowiedzialem sie o tym jakies 4 dni po zamowieniu, zamowienie lekko zmienilem i czekalem na pieniadze ponad tydzien jak nie dwa wysylajac dwa maile z przypomnieniem. I co najlepsze po tej sytuacji te produkty dalej na stronie sklepu byly dostepne.

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2015-08-25, 19:50   

Yucao, nja zawsze przed złożeniem zamówienia dzwonię i pytam czy towar jest. Nie mam tego typu problemów. Wiadomo że człowiek nie jest nieomylny i może nie uzupełnić lub zdjąć stany magazynowe :)

Yucao
Tomasz Krawczyk

Wysłany: 2015-08-25, 20:05   

klimek napisał/a:
Yucao, nja zawsze przed złożeniem zamówienia dzwonię i pytam czy towar jest. Nie mam tego typu problemów. Wiadomo że człowiek nie jest nieomylny i może nie uzupełnić lub zdjąć stany magazynowe :)

No ok, ale jak wyjaśnić to że przez kolejne dwa tygodnie a pewnie nawet i więcej dalej mieli je na stronie oznaczone "bardzo duża ilość na stanie"?

kwiq
Andrzej K

Wysłany: 2015-08-26, 07:54   

Cytat:
Poczekaj, jeszcze trochę. Na początku też tak o tym sklepie myślałem i to był jeden z lepszych moich sklepów,które miałem na liście. Teraz już nie zamawiam od nich nic.Przejechałem się dwa razy i tyle tego..

Mam podobne zdanie niestety :( Coraz słabiej z tym sklepem, dlatego większość zakupów robie u Simona w Carplandzie. On przynajmniej na maile odpisuje i widać że bardziej mu zależy na kliencie. Pozdrawiam

FrancusBuldok 

Wysłany: 2015-09-16, 16:37   

Kupowałem ostatnimi czasy dość sporo klamotów i polecam n/w sklepy [kolejność przypadkowa]:
1 jackfishing.pl
2 carpshop.pl
3 carpmix.pl
4 fishing-mart.com.pl

Mizrach 
Krzysztof Gawryszek

Wysłany: 2015-12-20, 10:39   

Mam pytanie, czy kupował ktoś z was z tego sklepu http://pl.rybarskepotreby-shop.cz/ ?
Zastanawiam się nad kupnem namiotu więc sporo kasy wysłał bym w ciemno i nie wiem czy sprzedawca godny polecenia.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2015-12-20, 11:04   

Mizrach napisał/a:
Zastanawiam się nad kupnem namiotu więc sporo kasy wysłał bym w ciemno i nie wiem czy sprzedawca godny polecenia.
A nad jakim namiotem się zastanawiasz? Może podaj nazwę a koledzy Karpiarze, podpowiedzą Ci godnego sprzedawcę,który ma zaufanie.. Wówczas nie będziesz się martwił,że kasa może Ci przepaść.

Mizrach 
Krzysztof Gawryszek

Wysłany: 2015-12-20, 11:46   

Zastanawiam się nad Mivardi New Dynasty albo nad mniejszym bratem Executive.

Odpowiedz do tematu