Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cypisek
2011-12-10, 14:03
Top 5 sklepów internetowych
Autor Wiadomość
dap 
Przemysław Malanowski

Wysłany: 2011-12-10, 14:01   Top 5 sklepów internetowych

Witam.
Na rynku jest w tej chwili takie zatrzęsienie sklepów internetowych karpiowych, że nie wiadomo w co klikać, dlatego też wpadłem na pomysł abyśmy wspólnie stworzyli taki top 5 sklepów w których kupujecie i które polecicie. Pod uwage bierzemy:

- rzetelność
- stan faktyczny magazynu
- szybkość realizacji zamówienia
- reklamowanie towaru

Mam nadzieje że temat założyłem tam gdzie trzeba i admini mi głowy nie urwą :)

[ Dodano: 2011-12-10, 14:18 ]
CrazyCarp

Zamówiłem tam poda i torbe, torby nie było, ale p.Krzysztof skontaktował się ze mną i zasugerował inną w tej cenie jak tamta, przesyłka przyszła szybko i nie zniszczona, czego się obawiałem po przesyłce tej firmy która ją dostarczyła.
Ogólnie profesjonalnie z podejściem do klienta, polecam ;) ;) ;)

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2011-12-10, 17:05   

Dla mnie to są dwa sklepy i nie zamierzam kombinować. Wszystkie kryteria na 5 z + ;)
Crazy Carp i sklep-karpiowy.pl

wolson
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-10, 17:11   

Jak dla mnie to nie ma lepszego sklepu niż:
Robkarp
Towar zawsze na miejscu, profesjonalne doradztwo, natychmiastowa wysyłka, elastyczność sprzedającego to argumenty, które w moich oczach stawiają ten sklep ponad innymi.

Przemo 
Przemysław Piątek

Wysłany: 2011-12-10, 17:38   

Tylko www.sklep-karpiowy.pl :D
Przemek Bździuch prowadzi sklep rzetelnie, uczciwie, z wielką pasją i dużym szacunkiem wobec swoich klientów. :)

Grzegorz 1 
Grzegorz Danus

Wysłany: 2011-12-10, 18:03   

www.rockworld.pl
www.sklep-karpiowy.pl
www.carpmix.pl
www.askari.pl
Ostatnio zmieniony przez Grzegorz 1 2011-12-10, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  

Łukasz 

Wysłany: 2011-12-10, 18:07   

-Crazy Carp to kolega kupował tam Colemana, tak nie udolnie przerobiony że gdybyśmy się nie zorientowali to dwaj kumple by się podusili. Drugi kolega kupował wielce zachwalane plecionki które i tak się strzępią, sprzedawca tłumaczy się że źle były wykonywane węzły na tej plecionce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ceny drogie, zakupy? Nigdy więcej.
- Askari Ceny niby niskie ale w ramach gwarancji trzeba długo czekać na nowy sprzęt. Kołowrotki mają luzy, wędziska ( DBW ) krzywe, również krzywe przelotki, wady lakieru, po zareklamowaniu wysyłają nowe, w dodatku też uszkodzone :shock: kupując w sklepie radzę 10x przejrzeć sprzęt.
-Sklep-karpiowy wczoraj przyszła paczuszka zamawiana u Przemka, z mojej strony 100% zadowolenia, ceny rozsądne, bardzo polecam.
-JackFishing również polecam sprzedającego, możliwość dogadania się poza allegro, ceny niezbyt wysokie, szybka realizacja zamówienia.

Polecam również sklepy:

- Apolonia Bytom ( trochę drogo, ale jako nowi klienci rabat 10% ;) )
- Carpholic
Ostatnio zmieniony przez Łukasz 2011-12-10, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  

Wasyl 
Damian Wasielewski

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2011-12-10, 18:14   

Tylko Askari :P

Zbyniu86 
Zbigniew Romanowski

Wysłany: 2011-12-10, 18:24   

Exide24-złóżyłem zamówienie i 1/3 paczki nie dojechała (na sklepie dostępne, a okazuje się że towaru niema,zero informacji na maila o braku towaru) na maila dostałem info ze paczka wysłana i lista towarów jakie zamówiłem kompletna.
Takaryba.com-złożyłem zamówienie i oczywiście towar niby dostępny na sklepie a w rzeczywistości towaru brak.

Eurofishing.pl-Jak dla mnie rewelacja,dobre ceny,rabat 10% dla stałych klientów :mrgreen:
Sklep-karpiowy.pl-zakupiony towar taki jak ma być,szybka wysyłka,dobre ceny,rabaty dla ludzi z forum,miła i fachowa obsługa :mrgreen:

nanus 
Wojciech Łęgocki

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2011-12-10, 19:33   

Jak dla mnie to Askari, Fishing-mart, i bass sklep w tych sklepach robiłem zakupy przez internet i byłem zadowolony z obsługi.

wojtek straub 

Wysłany: 2011-12-10, 19:33   

Crazy Carp - ceny wysokie? Pierwsze słyszę :shock: Fachowa i rzetelna obsługa, podobnie doradztwo, dobre rabaty...
Przemek Sydor - ceny przeciętne ale rabaty i gratisy też są, do tego sporo towaru niedostepnego gdzie indziej, praktycznie pełna oferta nutry i glt, krystona... Jak czrgos nie ma od razu tel. i informacja kiedy będzie, szybka wysyłka, b.dobre doradztwo...
Baits - Czytelny "stan magazynu", oferta uzupełniana "na bieżąco", szybka wysyłka, a i z doradztwem nie ma problemu, "punkty" zamiast rabatu, dla mnie na minus - często zamiawałem przez tel, podobnie kumpel, często na niemały "cash" i "przeleciały"...
Rockworld - jak na razie wszystko było na +

Radek 
Radosław Maślankowski

Wysłany: 2011-12-10, 23:26   

Crazy Carp
sklep-karpiowy.pl
Carp Fish Sport
Baits.pl
W każdym z powyższych sklepów rewelacyjna obsługa, rzeczowe doradztwo, możliwość negocjowania cen, wzajemnie uzupełniająca się oferta towaru, ekspresowa przesyłka

jarekb11 
Jarosław Bajek

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2011-12-11, 11:38   

Wracając do pytania;
CrazyCarp.pl sklep na 5 - fachowe doradztwo ,rabaciki ,błyskawiczna wysyłka .100% zadowolenia.
Exide24 -również 0 zastrzeżeń .

Zresztą mówiąc szczerze raczej mało przez neta kupuje ,wole sprzęt "pomacać" przed kupnem
no chyba że na coś sie "napale" a nie ma tego w mojej okolicy w sklepach.

Cypisek 
Cyprian Gutkowski

Wysłany: 2011-12-11, 12:18   

Osobiście robię zakupy tylko w sklep-karpiowy.pl, jak dla mnie idealnie bo do Przemka mogę w każdej chwili zadzwonić, wszystkiego się dowiedzieć co do sprzętu, a i taktyczną poradę zawsze też otrzymam.
Żadnych innych sklepów nie krytykuję ani nie chwalę bo nie robiłem tam zakupów, z wyjątkiem askari, gdzie prawie nigdy towaru nie ma, trzeba na niego czekać długi czas.

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2011-12-11, 12:29   

Również robiłem i robię zakupy w większości wymienionych tu sklepów, więc nie będę powtarzał nazw. Zawsze otrzymywałem towar zgodny z zamówieniem, spotykam się z kompetentnym doradztwem, miłą obsługą i dobrym kontaktem. Pozdrawiam.

Krzysztof G 

Wysłany: 2011-12-11, 14:55   

Crazy Carp -jeden z lepszych sklepów,wysyłka po 24 godzinach jest na miejscu.
Doradztwo fachowe i podstawa, to co na stronie to w sprzedaży .Polecam sklep na 6-stkę z plusem

SHAFT 
Sebastian Socha

Wysłany: 2011-12-11, 16:59   

Dla mnie numer 1 to Carp fish sport.

przemasmenager 
Przemek Kulczyński

Wysłany: 2011-12-12, 23:47   

Baits.pl
rockwold
sklep-karpiowy
robkarp

awda 
Artur Wdaniec

Wysłany: 2011-12-13, 08:14   

Dopiero zaczynam zakupy u Przemka ale już wiem , że będę u niego kupował, super obsługa i błyskawiczna wysyłka towaru.
Jeszcze polecam , Robkarp, Jackfishing,Askari - podaję te sklepy w których kupowałem i jestem zadowolony.

Domel 

Wysłany: 2011-12-16, 16:54   

Jak na razie robiłem zakupy w dwóch sklepach.
Fishing-mart
sklep-karpiowy

Godne polecenia :)

słowik 
Przemysław Słowikowski

Wysłany: 2011-12-16, 17:13   

Crazy Carp jak dla mnie nr.1 robię tam zakupy osobiście ;)

malamalpamala
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-17, 12:37   

Ja ze swojej strony mogę polecić sklep-karpiowy. Szybka przesyłka, i co ważna dobrze zapakowana. Na pewno na wiosnę zrobię kolejne zakupy u Przemka :)

arkson1 
Arkadiusz Baran

Wysłany: 2011-12-18, 11:01   

Jeśli chodzi o sklepy to muszę przyznać że w tym roku troszkę pozamawiałem powiedzmy drobnych rzeczy w kilku sklepach i w zakładkach pozostały mi dwa: sklep-karpiowy wielki plus za szybkość realizacji i to że Przemek doradzi mi i wytłumaczy co i jak i z czym sie je :-) a drugi to Crazy Carp nie pisze o innych bo te sklepy mi sie sprawdziły.......

ipi 
Haczyk Carp Team Lublin

Wysłany: 2011-12-18, 12:13   

Rockworld
baits.pl
Carp Fish Sport
Robcarp

To sklepy które moge polecić z czystym sumieniem, sam korzystam robiąc zakupy i nigdy nie miałem żadnych problemów.

Teraz natomiast przymierzam się do zakupu w Askari i widzę że opinie są mieszane. Czy ktoś jeszcze miał problemy z wędkami zakupionymi u nich w sklepie, czy to marginalne wypadki.

wolson
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-18, 12:33   

ipi napisał/a:
Teraz natomiast przymierzam się do zakupu w Askari i widzę że opinie są mieszane. Czy ktoś jeszcze miał problemy z wędkami zakupionymi u nich w sklepie, czy to marginalne wypadki.

Kupowałem w Askarim kilka razy. Jednak tam problemem jest brak towaru na półkach. Dlatego zalecam wykonanie telefonu przed zakupem, abyś nie rozczarował się, że na towar czekasz 2-3 tygodnie.
Oczywiście jeśli towar mają na stanie to wysyłają natychmiast.

ipi 
Haczyk Carp Team Lublin

Wysłany: 2011-12-18, 12:48   

Towar mają wystawiony na Allegro więc chyba nie powinno być problemu ale i tak nie omieszkam zadzwonić z reszta mam taki nawyk że lubię mieć kontakt osobisty ze sklepem i wiedzieć na czym stoję.

Chodzi mi o wędkę i dlatego pytam o tą uszkodzoną serię Daiwy.

marec-ki 
Marek Przewodowski

Wysłany: 2011-12-18, 12:55   

Nie pamięta czy na tym czy innym Forum czytałem, jak ktoś zamawiał z Aksarii Daiwy BW, dwa razy wysyłał na reklamacje i dwa razy przysyłali mu trefny towar. W końcu pojechał osobiście. Oddał wędki, odzyskał kasę i chyba skończył swoją przygodę z askarii ;)

Pozdrawiam - Marek !

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2011-12-18, 13:08   

marec-ki napisał/a:
Nie pamięta czy na tym czy innym Forum czytałem, jak ktoś zamawiał z Aksarii Daiwy BW, dwa razy wysyłał na reklamacje i dwa razy przysyłali mu trefny towar. W końcu pojechał osobiście. Oddał wędki, odzyskał kasę i chyba skończył swoją przygodę z askarii ;)

Łukasz, opisywał swoją przygodę z Askari tutaj na forum.

http://forum-karpiowe.pl/...ighlight=#15671

MARTINEZ 
Marcin Herman

Wysłany: 2011-12-18, 18:29   

Rockworld

marec-ki 
Marek Przewodowski

Wysłany: 2011-12-18, 18:45   

Ja póki co kupuję głównie u Przemka w Sklepie-Karpiowym ;) wszystko przebiega sprawnie, towar pierwsza klasa, fachowa pomoc i doradztwo, gratisy i rabaty ;)

Raz zamówiłem coś w Ravenie - pomylili adresy :? i będę od teraz jeździł do nich osobiście.

Nie wykluczam, że skorzystam kiedyś z oferty innych sklepów, o których tu piszecie bo mają również ciekawe oferty i ... ceny ;)

Pozdrawiam - Marek !

Łukasz 

Wysłany: 2011-12-18, 18:50   

Tak to na mnie trafiło :/ Za połowę kasy z wędek kupiłem tam lufy z anacondy i pół godziny sprawdzałem czy nie są dziurawe, odziwo były wporządku :shock: Ale to i tak był mój ostatni zakup w tym sklepie. Jeszcze pamiętam z kolegą byliśmy i oglądaliśmy wędziska Chuba, Anacondy lub jakiejś innej lepszej firmy no i oglądamy, kumplowi wpadła w oko wędeczka, pytamy o cene a koleś gada że wędki nam nie sprzeda ponieważ dwie sekcje są w dwóch różnych kolorach ( odcieniach dokładniej ) :shock: To ja się pytam po kiego ta wędka była na stojaku z innymi wędziskami przeznaczonymi do sprzedaży?! A i w dodatku pan nie umiał znaleźć w komputerze nazwy i modelu tego wędziska czyli wychodzi na to że trochę tam przeleżała. Koleżanka chciała innemu koledze zrobić prezent na urodziny i kupiła tam matę anacondy, chyba dmuchaną coś ponad 300zł. Po dwóch miesiącach otrzymała telefon czy dalej jest zainteresowana tą matą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

abek1989 
abek1989

Wysłany: 2011-12-18, 23:37   

Tylko Sklep-karpiowy :) i ani słowa!;p

roberto1-75 

Wysłany: 2011-12-26, 14:13   

1.CFS 2.ROCKWOLD 3 BAITS 4 SILESIA 5 CARP CITY .TAKIE JEST MOJE ZDANIE.

dap 
Przemysław Malanowski

Wysłany: 2011-12-26, 15:32   

Ostatnio kupowałem u Przemka i jestem w stanie powiedzieć, że zrobię to jeszcze nie raz, super realizacja zamówienia. Prócz tego polecam Natulral Bait Pawła Szewca, sa teraz promocje całkiem sensowne i wysyłka można powiedzieć natychmiastowa.

JKarp 
Janusz Kozłowski

Wysłany: 2011-12-28, 15:34   

Cześć
Zobaczcie co znalazłem:
Brawo Przemek
No i jak nie kupować u takiego Sprzedawcy :D
Janusz JKarp
Ostatnio zmieniony przez JKarp 2011-12-28, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  

Wasyl 
Damian Wasielewski

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2011-12-28, 15:43   

No no no... :D Tym zachowaniem przekonałeś do swojego sklepu co najmniej parę osób,które nigdy u Ciebie nie kupowały. Mam tu na myśli chodź by moją skromną osobę :mrgreen:

PrzemekBździuch 
sklep-karpiowy.pl

Wysłany: 2011-12-28, 18:55   

Miałem kiepski prezent pod choinkę ;( . Jednak dzięki Arturowi (astrauss) problem szybko został rozwiązany. Akcja była zorganizowana na większą skalę i oszustom udało się włamać do kilku lub kilkunastu innych sklepów. Policja właśnie (mam nadzieję) namierza oszustów.

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2011-12-28, 19:01   

Przemku chylę przed Tobą czoło. I wielkie dzięki Arturowi.

nanus 
Wojciech Łęgocki

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2011-12-28, 20:58   

Wielki szacun dla Przemka. Choć nigdy w jego sklepie nie kupowałem na pewno niebawem to uczynię .

Radek 
Radosław Maślankowski

Wysłany: 2011-12-29, 01:26   

Bo ten Nasz Przemek, to dobrota :D .
A tak swoją drogą to jest nauczka na przyszłość, że zawsze przed wpłatą za zamówienie wskazane jest zadzwonić, potwierdzić, ... a przy okazji ot tak pogadać z dobrym człowiekiem też zawsze warto. :D

dap 
Przemysław Malanowski

Wysłany: 2011-12-30, 16:38   

Dlatego zawsze jak zamawiam to za pobraniem i kurierem.

Odpowiedz do tematu