Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prologic C1a 3.6m 3,5 lbs - Prośba o opinię
Autor Wiadomość
mateozet24

Wysłany: 2018-02-26, 21:42   Prologic C1a 3.6m 3,5 lbs - Prośba o opinię

Witam
Chciałem prosić o opinię na temat wędziska Prologic C1a 3,6 m 3,5 lbs. Potrzebuję wędki do w miarę dalekich rzutów między 100-115 m, a przy tym nie klasycznego "kija od szczotki". Słyszałem wiele dobrego o tym modelu. Czy według Was to wędzisko spełni moje oczekiwania czy lepiej poszukać czegoś lepszego? (jeśli macie swoje typy to śmiało, budżet ok. 300 zł).

mongo2001 
Tomasz Chorowski

Wysłany: 2018-02-27, 07:30   

mateozet24, spełnić spełni Twoje oczekiwania bo rzucasz tyle tylko czy to nie będzie sztywna pała? Jest tu sporo informacji użyj opcji 'szukaj' i przeczytaj regulamin. Pozdro

Fishu 

Wysłany: 2018-03-15, 22:45   

Moim zdaniem jeśli chcesz targać na taką odległość to nie model powinien Cię interesować a parametry techniczne czyli np. przelotka prowadząca (40 czy 50mm) to ma wpływ na odległości uzyskiwane podczas rzutu.Do tego dochodzi też typ szpuli kołowrotka long cast czy baitfeeder. Zacznij od parametrów a potem szukaj modeli takie moje zdanie,ale mogę się mylić.Nie jestem alfą i omegą.Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu