Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Witam wszystkich użytkowników zaglądających jeszcze na to forum! Forum Karpiowe zostało całkowicie odświeżone i znajduje się pod nowym adresem ForumKarpiowe.pl Zapraszamy!

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokrowiec na 3 wedki
Autor Wiadomość
niqu888 
Początkujący

Wysłany: 2018-02-18, 11:41   Pokrowiec na 3 wedki

Witam. Szukam pokrowca na 3 wędki. Interesuje mnie jak narazie jeden model, mianowicie Daiwa Black Widow 3 rod Holdall. Ma ktoś może? Wchodzą do niego nic pity? Mam kołowrotki DAM Quick SLS 570 fd. Widziałem jeszcze JRC defender al4 jakoś do mnie nie przemawia.

jony 
Jan Zaprawa

Wysłany: 2018-02-18, 13:28   

Może będziesz zainteresowany, w dziale sprzedam wystawiłem pokrowiec Daiwa.

niqu888 
Początkujący

Wysłany: 2018-02-18, 14:07   

Niestety, cena trochę za wysoka. Te z tematu da się wyrwać za niecałe 200zl. A muszę trochę przyoszczedzic na takich duperelach bo wymieniam w tym roku wedki i dokupuje jeden kołowrotek. A muszę jeszcze kupić sygnałki z centralka poszukac oraz jak mi się uda to kolyske, narazie mam matę ale mało to wygodne, na łowisku zawsze muszę wołać i prosić ludzi o pomoc ze zdjęciami.

sorek90 
Michał Soszyński

Wysłany: 2018-02-18, 15:07   

Anaconda ma fajne pokrowce, sam używałem jeden przez 4 lata i nic się z nim nie działo. Jak chcesz oszczędzić to pomyśl o używce.

Whyduck
Maciej Choroszewski

Wysłany: 2018-02-19, 13:14   

Bardzo fajny pokrowiec na 3 wędziska oferuje firma Mivardi. Pokrowiec jest smukły, zamki są mocne i wytrzymałe. 3 wędki mieszczą się bez problemu nawet z kołowrotkami typu big pit.

Pokrowiec nazywa się: MIVARDI Rod Holdall New Executive i jest dostępny na wędziska 12ft jak i 13ft.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2018-02-19, 19:13   

Whyduck, Pewnie taki POKROWIEC miałeś na myśli :)

eyyy1 
DE-NL

Wysłany: 2018-03-14, 19:07   Pokrowiec 2 wędki 10ft

Podepnę się pod temat. Polecicie coś na dwa wędziska DBW 10ft mile widziane by byly dodatkowe kieszenie na podbierak czy tez podpórki.

tomasz33 
Tomasz Szymkowiak

Wysłany: 2018-03-15, 09:27   

A co myślicie taki Pokrowiec by się nadał? ciekawe czy to by zmieściło kołowrotki?

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2018-03-15, 11:14   

tomasz33, Co powiesz na pokrowiecDELPHIN , są też na wędki 13ft 3 składowe. Ostatnio na Targach kupiłem takie podwójne lufy na wędki 10ft. Jestem zaskoczony na plus jakością, szczerze mogę polecić .
ps. Gdzieś, chyba na jakiejś grupie fb widziałem ogłoszenie o sprzedaży takich pokrowców Mikado i pod nim trochę negatywów na temat jakości...

vanderseba 
Sebastian Moryc

Wysłany: 2018-03-15, 12:18   

Mam Holdall z Daiwy. Bardzo fajny pokrowiec. Mieści 3 uzbrojone wędziska i 3 "gołe" w drugiej zakładce. Rzepy ok, zamki także. Na zewnątrz masz jeszcze kieszenie na parasol, podbierak czy rurę rzutową. Bardzo przyjemny pokrowiec. Tyle, że przelotki 50mm z kijaszkow DAM D-fender II UK 12ft nie łapią się we wnęce do tego zrobionej...

wilk325 
Wilk Tadeusz

Wysłany: 2018-03-15, 13:43   

Kiedyś się w coś takiego pakowałem, ale:
1. w pełni zapakowany trochę waży,
2. wielkie to i nie poręczne w pakowaniu do auta,
zaletą jest to, że wszystko razem :) . Ja jednak przeszedłem na pojedyncze lufy i polecam :) .

niqu888 
Początkujący

Wysłany: 2018-03-15, 17:59   

Zdecydowałem się i kupiłem JRC Defender, Ogolnie fajnie zrobiony, jeszcze nie wiem jak wedki się zmieszczą bo nie przyjdą dopiero w poniedziałek. Szkoda że pokrowiec nie jest wyscielany miękkim materiałem Tak jak te droższe ale da się przeżyć. Wygląda na solidny, mam nadzieję że wytrzyma długo.

tomasz33 
Tomasz Szymkowiak

Wysłany: 2018-03-16, 09:59   

Zdecydowałem się na pokrowiec na dwa kije Mikado i drugi na pojedyńczą wędkę Taki
Zobaczymy jak to wygląda jak przyjdzie. Pokrowiec na trzy kije to już faktycznie robi się duży . Na wody pzw starczy mi na dwa uzbrojone kije a na komercję będę miał osobną lufę z trzecim kijem. Jeżdząc na pzw nie zawsze mogę podjechać na miejsce i muszę iść ze sprzętem kilkaset metrów. Więc na szybkie zasiadki nie ma sensu targać trzech kiji. A na plus że do tej dwójki zapakuję jeszcze podbierak , jakiś worek karpiowy i może jakieś niezbędne drobiazgi. Dam znać jak przyjdzie jakąś fotkę czy aby na pewno wchodzą do tych pokrowcy kołowrotki karpiowe.

Lemonek 

Wysłany: 2018-03-16, 16:30   

Hej

Mam z Mikado Lufę 12 ft i bez problemu mieści się w niej DAM Z-Base + DAM MAD D-Fender II UK. Jedynie co to mogłaby być kilka centymetrów dłuższa. Materiał średni na jeża. Nie było problemu z zamkami w tamtym sezonie. Za 60 zł nie ma co wymagać więcej :)

Odpowiedz do tematu