Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie sygnalizatory kupić
Autor Wiadomość
Fredy1 

Wysłany: 2017-11-05, 09:26   Jakie sygnalizatory kupić

Witam.

Jak w temacie borykam się z zakupem sygnalizatorów.
Mialem monster 109c i bardzo się zawiodłem nie łapały zasięgu już na 20m w linii prostej widząc kije i namiot....

Chciałbym sygnalizatory 3+1 z dobrym zasięgiem i żeby baterie długo trzymały oraz żeby miały snagbary.

Moją uwagę przyciągnął zestaw
monster 2014b lub mivardi mx9

Czy może się ktoś w tej kwestii wypowiedzieć? Lub polecić coś innego równie dobrego cena max 750 zł

kawon 

Wysłany: 2017-11-05, 13:24   

Quantum Redical Sensonic

A jeśli dysponujesz większym, budżetem to FOX Micron Mxr+
Tu jednak będą ewentualnie potrzebne zewnętrzne snagbary.
Za to zasięg mają naprawdę rewelacyjny.

Fredy1 

Wysłany: 2017-11-05, 13:31   

Kolego bardzo chętnie wziąłbym te sensonici ale gdzie ja je znajdę za 750zł?

kawon 

Wysłany: 2017-11-05, 15:12   

Ups. Bardzo przepraszam, nie zauważyłem kwoty max jaką możesz przeznaczyć na sygnałki.

Fredy1 

Wysłany: 2017-11-15, 21:03   

Widzę że tutaj wszyscy pomocni... Oprócz jednego kolegi nikt konkretnie się nawet nie wypowiedział... A w innych tematach co niektórzy rozwodzą się jakby mistrzami świata w karpiowaniu byli...

jony 
Jan Zaprawa

Wysłany: 2017-11-16, 07:32   

Fredy1 napisał/a:
Widzę że tutaj wszyscy pomocni... Oprócz jednego kolegi nikt konkretnie się nawet nie wypowiedział... A w innych tematach co niektórzy rozwodzą się jakby mistrzami świata w karpiowaniu byli...

A jakbyś trochę poczytał odpowiednie tematy na forum to sam wyrobiłbyś sobie zdanie jaki zestaw kupić. Uwierz mi czytanie nie boli ;)

CzasemCoChyce 

Wysłany: 2017-11-16, 07:33   

Może dlatego, że Chłopakom po prostu nie chce się rozwodzić kolejny raz nad podobnym zagadnieniem.
Ileż można wałkować podobne tematy?
Co Ty Kolego czytać nie potrafisz ? Opcja SZUKAJ też jest.

Nie można wymagać by na klaśnięcie wszyscy zastanawiali się jak masz wydać swoje pieniądze.

PS. Doszedłeś może do tego, że na forum jest np. Kolega Sebastian, który prowadzi marke Monsterfishing i odpowiada na pytania merytorycznie bo to są jego projekty ?
Albo czy znalazłeś cały temat o Monsterach 2014B ?

Pozdrawiam Leniu.

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-21, 14:03   

Freddy, praktycznie każdego roku mamy kilka/kilkanaście nowych modeli, więc temat ciągle aktualny i każdy nowy wątek można powiedzieć, że jest na czasie.

Wiele osób poleca MF, ale czytając internety, można znaleźć dużo informacji, że jakość serwisu spada, sygnalizatory ulegają często awariom, a buta pana właściciela skutecznie odrzuca od firmy :) .

W porównywalnych pieniądzach lub taniej znajdziemy sygnałki Prologic SNZ czy BAT, JRC CX no i dużo chińszczyzny pod polskimi markami.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-21, 17:18   

presik,
Bardzo jestem ciekaw tych internetów, i spadającej jakisci ze niby nasze sygnalizatory często ulegają awarii, zapewniam Pana że jakisc serwisu jest na takim samym poziomie!
Moja „buta” hehe... zabawne a może to ze sobie nie pozwolę narobić na głowę nagle przeszkadza?!
Wiec jeśli ma Pan takie informacje to proszę je przedstawić jeśli nie to prosze nie pisac bzdur na temat mojej osoby ani firmy...
Od 4 lat to samo idzie zima i ataki na mnie lub koja firmę !

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-21, 17:32   

O tym właśnie mówię, a jakość sygnalizatorów leci na łeb na szyję :)

O robieniu z gęby dupy już nie wspomnę.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-21, 17:53   

presik napisał/a:
O tym właśnie mówię, a jakość sygnalizatorów leci na łeb na szyję :)

O robieniu z gęby dupy już nie wspomnę.

....
Miałem nic nie pisać... ale zrobię to już ostatni raz na tym forum choć mam do niego bardzo duży sentyment i szacunek...
To kolego właśnie mi napisał... bym się nie przejmował...
Pozwolę sobje zacytować
„Seba, firma Ci rośnie i ilość młotów wzrasta wprost proporcjonalnie w tym samym tempie...”
Pozdrawiam

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-21, 20:12   

Taa młotów, to gdzie te 2014K, które miały być już 3 lata temu i co miesiąc mają być za miesiąc.

Butę natomiast widać powyżej, jak dla mnie już dawno powienien być Pan zbanowany z tego forumi.

Wracając do sygnałków, niestety MF to loteria. I powiem tak, wszyscy, moi znajomi, którzy kupili sety odsyłali po sygnałku/dwóch na gwarancję, Ile osób np wogóle nie testuje tego, że jeden sygnałek nagle stracił całkowicie zasięg z centralką, ile osób nie widzi, że czułość na jednym z sygnałków jest inna niż na drugim itd. Jak tam alarm kradzieżowy, bo chyba nie działa co?

Są inne firmy na rynku, które robią sygnalizatory, często w niższej cenie.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-21, 20:34   

Proszę Pana, pozwoli Pan że zdecyduje sam kiedy będę wprowadzał niwe produkty, co do 2014K mam na magazynie może Pan przyjechać i sobie obejrzeć ale nue sorzedaje jeszcze ale z chęci posiadania mami to dużo!!!
Co maja testować? Proszę Pana nie wiem ilu i kto wysyłał... zawsze cis może się wydarzyć.
Czułość maja taka samą drogi Panie... w zależności który model i ilości magnesów w rolce!
Alarm antykradziezowy dzisla Wyśmienicie, działa tak jak został zaprojektowany i do jakich celów!
W dzień mogą wystąpić problemy z aktywacja jeśli jest włączony bo przez czujnik gdy wedka jest położona tsk ze nie zasłania tych szkiełek wpada swiatko podczerwone i efekt jest taki gdyby ktoś podniósł wędkę! Wiec orosze nie pisac bzdur!!!

Powiada Pan że powinienem być zbanowanych a ja powiadam że takich ludzi jsk Pan którzy oczerniają ludzi bezpodstawnie i ich firmy powinnybgrafisc do sądu i odszczekiwać wszystko a litem płacić odszkodowanie bo drogi Panie wszystko się miże i psuje czy to za 10 zł czy za 1.000.000 dolarów !

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-21, 20:57   

Nie czaję co Pan piszę, więc ciężko mi się ustosunkować, proponuję czytać te wypociny przed publikacją.

Widzę, tylko że sami sobie, wiem właśnie a klientów ma Pan w d...bo te sygnałki były obiecywane już przed rybomanią chyba w 2015 roku :) ...będą napewno, tak Pan pisał...LOL

Testować to, że jak ktoś siedzi przy wędkach to nie wie, że jeden sygnałek ma zasięg na 10m a drugi na 30m, robiłem takie testy i każdy sygnałek z seta sobie :) z czułością też bywa różnie na tych samych ustawieniach W TYM SAMYM MODELU, z tego samego seta.

O alarmie nawet nic nie mówię bo widzę jak każdy kto czyta Pana wypociny ma ubaw po pachy

Dalej buta, zero pokory...

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-21, 21:06   

JAki ma Pan model? Proszę Psna jeśli ma Pan 10 m to słabo... Natomiast co do powtarzalności zasiegu jest to praktycznie niemożliwe do uzyskania co do metra!!! Zasięg wacha się między 10 do 20m różnicy przy odległościach około 140-200m zsiegu. Czułość ! Bywa różnie jest Psn zabawny!
Alarm dzisla tak jsk został zaprojektowany do użytku w nocy i dzisla wyśmienicie!
Pan lise te wypociny, wymyśla bzdury! Nie mons wina że nie potrafi Psn zrozumieć zasady dzislsnia!
Pokora?! Do kogo do Pana Chyba żart! Jeśli wymaga się szacunku trzeba najpierw samemu
go okazać innym!

A co do modelu 2014K drogi Psnie powtarzam mam na magazynie!
Miał być w innym terminie ale uszkodzeniu uległa forma wtryskowa o czym też informowałem zainteresowanych ! Z tego powodu też 2014B raz był raz nie...

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-21, 21:14   

To jest forum ok, wiec kończę tą zabawe z Panem, rozrasta się Panu firma ok, nie ośmieszaj się więc na forach i daj ludziom powiedzieć co jest nie tak a nie piana Ci leci jak tylko ktoś powie coś zlego o MF, sam Pan mówi, że wszystko się psuje. Ja powiem tak, na 10 setów w każdym było coś nie tak, a to już nie jest normalne.

Sygnałki MF, kiepskie gwinty, więc warto używać szybkozłączek aby ich nie wyrobić, lubi świrować elektronika, duuuuże różnice w zasięgu, może być tak, że jeden sygnałek łapie na 50m a drugi tylko na 10m, występują też różnice w poziomie czułośći. Generalnie sygnałki mocno awaryjne.

Polecam przeglądnąć to co daje konkurencja, JRC CX, Prologic SNZ, Prologic BAT, jest też dużo sygnałków rodzimy importerów Mivardi, Mikado a wszystko to w podobnych pieniądzach do MF.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-21, 21:28   

To proszę zabrac te 10 setów i zaoraszam do mnie!
Dlaczego mam przestać mam godzić się z pisaniem bzdur, ciężko pracuje i nie pozwolę Panu mnie oczerniać.
Kiepskie gwinty o czym Pan pisze teraz to Pan zabawny jest prose to ludzia pokazać na forum ja nie mam nic do ukrycia, zrobić zdjęcia nagrać filmy! A nie suche bzdury pisac! Jak się komuś coś zarzuca to prose być odpowiedzialnym i to udowodnić! Moc o awaryjne Prose Pana sprzedałem tyle sygnalizatorów że gdyby tak było to bym już dawno to zamknąć chciał lub sorzedal to w pi... u!!!
Powtarzam jeszcze taz wszystko się może zepsuć, nawet najlepszych firm tylko czemu Pan o tym nie gada!? Bo co bo się nie psuje?! Haha w 2014 roku naprawialiśmy i Delkimy i Foxy i Videotronik teraz naprawiamy dla największych brandów od których Psn kupuje jesteśmy jednymi z niewielu proszę Pana
Którzy wiedza ci robią w dziedzinie sygnalizatorów! Gwarantuje to Panu!
Życzę miłej nocy a na przyszłość jeśli ma Pan problrm prosze najzwyczajniej oddać na gwarancje a nie wylewać żale na forach... jestem gotowy na krytykę śle konstruktywna!

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-22, 12:14   

Filmiki o zjechanym gwincie są na jutubach, usterki związane z zasięgiem można znaleźć nawet na tym forum i kilku innych forach, alarm to już jest jakaś śmieszność, no ale skoro coś ma działać tak, że nie działa to spoko :)

Co do zwrotów na gwarancję, to spokojnie pewnie będą, niech się tylko sezon skończy...i jaka może być bardziej konstruktywna krytyka niż opisywanie usterek sygnałków? Jest Pan tak śmieszny, że naprawdę trudno w to uwieżyć.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-22, 13:19   

Tak tak... tak tak oczywiście :mrgreen: :lol: :D :D
Widziałem sąsiada pił piwo w parku...
Prawda jest taka że tylko nieudacznicy nie maja hejterow na szczęście jak widać do nich się nie zaliczam! Podniósł już se Pan własną samoocenę, powytykał mi
Pan wszystko to teraz skocz Pan z sąsiadem na piwko pochwał się Pan, miło spędź wieczór...
Jest Pan zajebisty...
Dobranoc

Fredy1 

Wysłany: 2017-11-23, 14:37   

Odpisuję ogólnie rzecz biorąc na wszystkie posty, które przejrzałem z góry, a mianowicie:

1. I co z tego, że tematów było wiele jakie sygnałki kupić? forum jest po to żeby pomagać. Temat wisiał bardzo długo, a tylko jedna, może dwie osoby z chęci wypowiedzi pomogła.

2. Zapytałem o konkretne modele, to też nikt nie potrafił nic sensownego i w ogóle nic odpowiedzieć...

3. Co do marki MF miałem już 2 zestawy i potwierdzam zasięg "padaczka" szybko pożerały baterie, dlatego zapytałem o model 2014B i chciałem konkretnych odpowiedzi i argumentów na zadane pytania. Napisałem bezpośrednio do producenta i otrzymałem informacje, które mnie nie zadowoliły - generalnie chodzi o zasięg. Nie mówię, że ma być 200m, ale jeśli ktoś mi podaje, że do 120m to do 120m a nie, że na 40m ja nie mam zasięgu z 2 sygnałkami, 3 się odzywa co któryś raz, a 4 działa poprawnie. Dlatego boję się wrócić do marki MF i stąd też pytania o zestaw 2014B, który jest nowością.

4. Zapytałem o MIVARDI konkretny model i nikt nawet nie podjął tematu... nie wierzę, że nikt tych sygnalizatorów nie posiada, bo mieszkam w małym mieści,e a 5 osób co najmniej takie zestawy posiada, w tym 2 z którymi jeżdżę wędkować. Chciałem jednak zaciągnąć szerszej opinii myśląc, że ktoś się wypowie BO TO PRZECIEŻ FORUM.

ALE GÓWNO UZYSKAŁEM, a do tego jeszcze z tematu o 2 kompletach sygnałków i prośbie w pomocy zakupu w temacie kłóci się "klient/użytkownik" oraz producent marki MF.... czy to jest normalne ja się pytam???

"SZUKAJKA na forum jak dla mnie jest precyzyjna, jak punktak z celownikiem optycznym" TAKŻE TEGO....

DLATEGO WŁAŚNIE UWAŻAM, ŻE "DUPA" i DZIĘKUJĘ ZA POMOC... :)

Pozdrawiam kolegę Presika - nie znam, ale wydaje mi się, że spoko gość, bo nie owija w bawełnę i potrafi powiedzieć prosto w oczy co uważa i myśli... :)

Co do marki MF mam swoje wyrobione zdanie, miałem 2 zestawy i dwóch kolegów również posiadało, a jeden ma do dzisiaj...
Nie chcę wypowiedzieć się negatywnie, bo mi kultura nie pozwala, a pozytywów w zestawach nie opiszę, bo takie pozytywy posiadają nawet najtańsze zestawy na portalach zakupowych.
Oczywiście firmie MF życzę rozwoju i wielu zadowolonych klientów. Ja tym razem chyba spróbuję MIVARDI.

TYLE W TEMACIE - ADMIN POST MOŻNA ZAMKNĄĆ :)

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-11-23, 14:55   

Drugi post w twoim temacie, kolegi kawon -a ..masz tam najlepszą radę jaka się pojawiła w tym wątku.

Dołóż hajsu kup mxr+ użytkuj z uśmiechem na twarzy, raz na sezon tylko wymień paluszki.
Polecam Energizer industrial .

BTW: Mało osób ci odpisuje bo forum to takie zombie już niestety.

Pozdro

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 15:07   

Proszę Pana napisałem PW proszę o informacje... i wszystko tu wyjaśnimy...
Powtarzam na miłość boska nie msmy żadnych problemów z zasięgali ludzie!
Jeśli tskie macie proszę o informacje oraz i tych kolegów Pana itd!!!
Ludzie piszecie ze ribimy syf to dajcie się obronić i pokażcie to o czym piszecie ze jest zle!
Jeśli tak jest to naprawimy lub wymienimy !!!
Czekam na to info ba PW!!!
Zaoraszam tez do firmy weźmie Pan losowo wybrany zestaw i sprawdzimy zasięgi!
Jeśli będzie tak jak pisze zwracam wszystkie koszty wizyty itd itd!

Agakarp 

Wysłany: 2017-11-23, 18:35   

Nie jest moją intencją kogokolwiek obrażać i zaszkodzić ale jeśli chodzi o serwis MF to się zawiodłem , a tak się zachwalają że są super . Niby naprawiają lub wymieniają a przy okazji coś popsują , dałem sobie spokój ażeby nie generować kosztów za przesyłki i trzeba było dołożyć i kupić inne . Poczytajcie sobie wcześniejsze moje posty to zrozumiecie o co chodzi . Kuriozalna była pewna odpowiedz przez serwisanta że wszystkiego nie sprawdzają gdyż oni tylko sprzedają . Zapraszam do moich wcześniejszych spostrzeżeń na działanie tego super serwisu naprawczego . Pozdrawiam .

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-23, 18:51   

Wiem, że off top ale Panie Monsterfishing, czyta Pan co Pan pisze?

Sygnałki na sucho będą działać dobrze, dziwne, żeby nie działały, ale jednak warunki atmosferyczne sprawiają, że w wielu MF coś się dzieje z zasięgiem. Potwierdza to sporo osób, ale nie, lepiej z nas robić idiotów i pienić się o niekonstruktywną krytykę LOL...tak jak pisałem wcześniej, wiele osób tego nawet nie wychwyci bo nie odchodzi od wędek, nie testuje zasięgu itd.

Polecam właścicielom MF sprawdzić zasięg każdego sygnałka przed upływem gwarancji.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 18:58   

I teraz Pan do kompletu ile będzie Pan mi wytykał? Przecież już wszystko ustaliliśmy!
Nikt nigdy Panu tak nie powiedział proszę do cholery przestać kłamać! Rozmawiałem z panem osobiście i tej cholernej centralce z tym 5 sekundową pamięcią to był błąd nasz przyznałem die centralka była zle zaprogramowana !!! Człowieku to było z 3 lata temu lub lepiej! Otrzymał Pan nowa!! To proszę sprawdzać dla zainteresowanych na forum ilu tych niezadowolonych klientów mamy!
To jakiś obłęd Ok poddaje się!!
Dobranoc !

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 19:01   

... proszę i chcecie mi powiedzieć że sprzedanych 35.000 do 50.000 sygnalizatorów rocznie I tylko tyle tu niezadowolonych?! Gdyby tak było byłbym zlinczowany!!! Tu,rzeczników konsumenta, sadach i na wszystkich możliwych mediach typu FB itd itd itd!!!

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 19:05   

presik napisał/a:
Wiem, że off top ale Panie Monsterfishing, czyta Pan co Pan pisze?

Sygnałki na sucho będą działać dobrze, dziwne, żeby nie działały, ale jednak warunki atmosferyczne sprawiają, że w wielu MF coś się dzieje z zasięgiem. Potwierdza to sporo osób, ale nie, lepiej z nas robić idiotów i pienić się o niekonstruktywną krytykę LOL...tak jak pisałem wcześniej, wiele osób tego nawet nie wychwyci bo nie odchodzi od wędek, nie testuje zasięgu itd.

Polecam właścicielom MF sprawdzić zasięg każdego sygnałka przed upływem gwarancji.

Oczekuje zatem 7 dni na tych na których h się Pan powołuje że tak mają popsute urządzenia jeśli nie zgłoszą się do mnie razem z Panem spotkamy sie w sądzie!

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-23, 19:08   

Dalej nie zrozumiałem wypowiedzi. Prosze sprawdzić co Pan pisze w słowniku i ewentualnie poprawić błędy.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 19:13   

Ja już zakończyłem dyskusji teraz czekam na udowodnienie z Pana strony że produkujemy buble!

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 19:23   

A pan który temat utworzył odpisał na PW i troszkę wszystko odbiega od tego co tu opisał!
To tylko tak informacyjnie!

Agakarp 

Wysłany: 2017-11-23, 19:41   

Piszesz kol. że jestem kłamcą , ale mnie się wydaje że to ty jesteś kłamcą i oszustem . Ja tylko napisałem co mnie spotkało i wydaje się że mam takie prawo gdyż na forum wędkarze oczekują opinii i porad od innych ze swoimi doświadczeniami . Trochę więcej kultury i pokory nie zaszkodzi nikomu . Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych klientów i więcej spokoju .

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-23, 19:56   

No i kolejny do sądu :P

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 19:56   

Agakarp napisał/a:
Piszesz kol. że jestem kłamcą , ale mnie się wydaje że to ty jesteś kłamcą i oszustem . Ja tylko napisałem co mnie spotkało i wydaje się że mam takie prawo gdyż na forum wędkarze oczekują opinii i porad od innych ze swoimi doświadczeniami . Trochę więcej kultury i pokory nie zaszkodzi nikomu . Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych klientów i więcej spokoju .

Proszę Pana pisze to jak z Panem rozmawiałem niegdyś Panu nie powiedziałem że my tylko sprzedajemy iyd... Pana sprawa została załatwiona tak?! Otrzymał Pan nowe urządzenie, za kłopoty przeprosiliśmy... Wiec uważam temat za zamknięty! Może Pan to opisywać oczywiście maPan takie prawo tylko prose nie pisać czegoś co nie miało miejsca!
A i proszę się nie zapędzać bo nikogo nie oszukałem! Wiec proszę się liczyć ze słowami! Nazywajac mnie oszustem!!

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 19:57   

presik napisał/a:
No i kolejny do sądu :P

Za oszusta! Oczywiście że tak! Oszukałem kogoś?! To pomówienie...

Każdy podkreślam każdy klient ma prawo skorzystać z gwarancji lub rękojmi!
Każdy może dochodzić swoich praw u rzecznika lub sądzie!
Każdy ma prawo pisać o tym jsk to jest niezadowolony z naszej firmy bo ma takie prawo, ale nie ma prawa nas oczerniać jeśli coś nie musli miejsca!
Wiec jeśli ktoś posiada nasz skrzat może w ramach gwarancji oraz innych przepisów z niej kozystać i dochodzić swoich praw! Tak samo my możemy dochodzić własnych praw jeśli w mojej ocenie jest to nieprawda i psujące wizerunek naszej firmy!
Każdy ma prawo oskarżać i każdy się bronić, ja bierny nie będę!

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-23, 20:05   

Pan chyba nie rozumie co to forum. Na forum opisuje się doznania ze sprzętem, te dobre jak i te złe.
Rozumiem, że każda firma wędkarska, która jest tu opisana, a której sprzęt uległ awarii powina podać opisującego do sądu. Sam Pan powiedział, że wszystko się może zepsuć, sam Pan wielokrotnie przyznawał, że były błędy w partiach, czy robiliście akcję naprawczą np tych 50 setów, które pożerały baterie? Czy sami kontaktowaliście się z użytkownikami, że taki set zakupili i mogą go za darmo wymienić/zwrócić?

Agakarp 

Wysłany: 2017-11-23, 20:10   

I znowu kłamstwo , powtarzam że nie otrzymałem nowego urządzenia i nie będę pisać czegoś co nie miało miejsce ze względu na moje sumienie i kulturę ale tylko prawdę zaistniałą . pozdrawiam .

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 20:16   

Proszę Pana w wspomniane 50 zestawów nie było sprzedane w całości to była pierwsza partia V2 usterka została zgłoszona przez klientów i wszystkie zestawy zostały wymienione reszta partii wstrzymana !
Na ta akcje załapał się też Pan który pisze powyżej, i z naszej winy do niego została wysłana źle zaprogramowana centralka a mianowicie pamięć brania na niej był tylko przez 5 sekund, klient odrazu to zauważył i wymieniliśmy urządzenie na nowe! Bez zbędnego gadania i przyznaliśmy się że to z naszej winy! Cóż mige zrobić więcej rozumiem rozczarowanie itd ale proszę nie pisac ze jestem oszustem! Rozmawiałem z Panem przez telefon i przeprosiłem za zaistniała sytuacje !

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 20:19   

Agakarp napisał/a:
I znowu kłamstwo , powtarzam że nie otrzymałem nowego urządzenia i nie będę pisać czegoś co nie miało miejsce ze względu na moje sumienie i kulturę ale tylko prawdę zaistniałą . pozdrawiam .

No teraz to jest Pan beszczelny już na maxa!
To jeśli nie otrzymał Pan nowego to proszę nagrać film z centralka ze po braniu dioda sygnalizatora swieci tylko 5 sekund!
Boże ni teraz to już szczyt wszystkiego!
Kończę gen temat bo to mi uwłacza mize je jestem idealnym człowiekiem ale to już przesada!

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-23, 20:25   

No i ok, sam Pan widzi, że są błędy, nie ma sprzętu idealnego.

Tu centralka 5sek, tam secik pożera baterie, tu się nie paruje z centralką, sam Pan to przyznaje, że usterki są więc co Pan chce udowodnić.

Agakarp 

Wysłany: 2017-11-23, 20:31   

No kol. teraz to ty jesteś bezczelny i zapraszam na moje wcześniejsze post o V2 gdyż ja nie przesadzam .

Odpowiedz do tematu