Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Monster Fishing 2014b
Autor Wiadomość
uki80 
C&R

Wysłany: 2017-10-28, 23:34   Monster Fishing 2014b

Komplet sygnalek mf 2014b 4+1 na stronie producenta to koszt 550zl. Cena fajna ale jeśli byśmy chcieli kupić ten sam zestaw tylko wszystko osobno wychodzi 447zl (sygnalki 58zl x 4 + 170 centralka + 45 etui). Zastanawiam się w takim razie gdzie podziała się jeszcze stówa? No bo chyba te chińskie bateryjki z zestawu tyle nie kosztują. Zawsze wydawało mi się ze komplet powinien być tańszy niż to samo luzem.

A kolejna sprawa to dziwi mnie fakt, że skoro właściciel poprawia formy wtryskowe do obudów i wykonuje samodzielnie oprogramowanie nie jest w stanie skomponować seta w jednym kolorze (np. 4+1 wszystkie zielone)? Przecież nawet jeśli każdy sygnalizator o danym kolorze przypisany jest do konkretnego kanału na centralce juz na amen to chyba wlutowanie do pozostałych 3 sygnalizatorow diod o tym samym kolorze to bajka. To samo w centralce. Wszystkie 4 diody takie same to chyba nie aż taki problem. Dla przykładu videotronik na życzenie tak robi a MF na specjalne zlecenie nie chce. A założę się, że sporo osób zdecydowałoby się na takie rozwiązanie żeby tylko nie mieć dyskoteki nad wodą.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-10-29, 06:36   

uki80, Wszystko pięknie i ładnie, ale za chwilę każdy by chciał mieć inny kolor ;) co za tym idzie rośnie magazyn. Nie raz celowo ogranicza się wybór żeby nie topić kasy w towarze. Inna sprawa że wszystko by załatwiła multikolorowa dioda, ale pewnie znowu koszty zmiany projektu...

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-10-29, 07:44   

Na pewno diody RGB podniosłyby cenę. Jeśli chodzi o magazyn to jakoś inne firmy się o to nie martwią tym bardziej ze sygnalizatory są dostępne luzem. Fox nawet mając w ofercie seta tylko czerwonego i niebieskiego zrobil myk w stronę kilku kolorów bo klienci tak chcieli. Co do monsterów to zaryzykuję stwierdzenie, że "producent" nic tam nie zmienia bo tak naprawdę nie jest producentem. Takie coś przychodzi z Chin i tak zostaje sprzedawane. Wiec po co gadanie "przeprojektowalismy" to albo "zastosowalismy" tamto. A wlutowanie diody o innym kolorze to straszny problem bo w naszym kraju pewnie nic nie jest lutowane.

Konrad 
Konrad Rutkowski

Wysłany: 2017-10-29, 08:39   

Podałeś cenę sygnalizatora bez nadajnika, sygnalizator 2014 z nadajnikiem to 121zł za sztuke

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-10-29, 10:21   

Faktycznie. Zwracam honor. Czyli kompletujac zestaw luzem wychodzi 700zl. Teraz to ma sens.

tomasz33 
Tomasz Szymkowiak

Wysłany: 2017-10-29, 11:34   

Używam tych sygnalizatorów w zestawieniu 4+1 i jestem zadowolony. Zasięg ok, baterie wytrzymują w miarę długo. Dziwi mnie tez sprawa skoro w poprzednim modelu system antykradzieżowy posiadał poważną wadę (uruchamiał go wschód słońca :) to dlaczego w nowym modelu tego nie poprawiono ? Bo tym samym system ten jest latem bezużyteczny. Chyba że lubimy pobudki o 5 tej rano spowodowane nie odjazdem ale systemem antykradzieżowym. A szkoda bo system choć banalnie prosty na pewno skutecznie odstraszy amatorów taniego wina .

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-10-29, 14:38   

A zasięg to ile metrów? Dla porównania sharki (chyba najtańsze chińskie g...o) miały 250 metrów sprawdzone tyle ze bateria dobrej klasy za 20zl starczala na 3 doby ciągłego działania. A jak to jest w 2014b? Jeśli jednak chodzi o alarm antykradzieżowy to chyba lipa bo jak masz branie nad ranem to w pierwszej kolejności łapiesz za kija a wtedy budzisz całe łowisko. No chyba ze w momecie brania alarm jest jakoś wyłączany przez elektronike.

tomasz33 
Tomasz Szymkowiak

Wysłany: 2017-10-29, 22:57   

Moje na łowisku mają zasięg około 90-100 metrów. Co do alarmu antykradzieżowego no to służy raczej na wody inne niż łowiska, które zwykle są bezpieczne. Jeśli zapomnisz wyłączyć to po kilku sekundach sam się ten alarm wyłącza. Gorzej jak wschodzace słońce uruchomi Ci alarm we wszystkich sygnalizatorach. Efekt jest bardzo irytujący :)

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-10-30, 09:43   

100 metrów to kicha. Może wymiana bateri na lepsze coś by zmieniła. Czasem ide na bajerę do kogoś 2 stanowiska dalej i bylaby lipa. A jak pisze w papierach? Masz model przed czy poliftowy?

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-10-31, 14:06   

Witam, kolego 58,- kosztuje sygnalizator bez nadajnika, natomiast jeśli chodzi o kolory diod to nie robimy tak dlatego że jest zbyt małe zainteresowanie a nie dlatego czy my coś robimy czy nie... Problem nie polega w lutowaniu, nie lutujemy tego ręcznie robi to automat SMD a zmiana dla jednego czy dwóch klientów i babranie się lutownica jest to bez sensu! Zamówienie płytek to minimalnie aby się to nam opłacało to 1000 szt z, ze tak nazwę koloru! Kolego znajdź mi firmę która ci przezbroi automaty, ustawi maszyny bo ty masz wizje 4 płytek w danym kolorze?!
Wspomniana firma Videotronik czy fox kolego lutuje diody THT czyli przewlekane i to jest prościej i szybciej do załatwienia... Z reguły THT czyli elementy przewlekane i tak lituje się ręcznie Wiec... Nie ma to jak widzisz nic wspólnego z Teoimi podejrzeniami czy my cis robimy czy nie, na dzień dzisiejszy powtórzę jescze raz projektujemy w Polsce a produkujemy w Chinach...
Zmiany konstrukcji firmy musiały być dokonane z X względów a dokładnie suwaków w formi do dziór na Snagi! Jeśli chodzi o zasięg to w tej chwili jest nawet do 300m lub nawet więcej... to w modelu po zmianie i formy, płytki oraz oprogramowania... Trzeba brać lod uwagę warunki terenu, pogody itd itd... Co do alarmy sygnał też został inaczej wyfiltrowany Wiec piwinno się to poprawić... Zreszta teraz będziemy też wprowadzać i tym razem Patentowac bo stary pomysł wiele firm sibie przytuliło, alarm który zapewniam ze ani nie da się go oszukać oraz nie maja na niego wpływ żadne warunki pogodowe... !
Natomiast jeśli chodzi o kwestie czy my coś projektujemy itd... kolego zaoraszam Cię do naszej firmy, pokaże do wglądu projekty produktów jeśli chodzi o sam wygląd oraz płytki i oprogramowanie... zrozum podając dla przykładu Fox tak zrobił bo dał Rgb fox tak zrobił bo ludzie wymagają bo czasy się zmieniły i nikt już nie chce tylko kolorek jeden mieć! Czemu nie latrzysz w ta stronę?! Czemu nagle ceny ich niektórych produktów spadają? Bo co bo stały die gorsze? Nie bo nie ma jyz takiego popytu w tych czasach już nie wystarczy być... zobacz w innej branży trzeba cały czas coś wymyślać itd... czasy ze jestem i macie die cieszyć dawno minęły nawet dla takiego Foxa 😉
Zobacz ile kontrowersji wzbudzają produkty Samsunga czy Apple bo drogie bo brak nowinek technicznych a przecież Iphone X ma kosztować 4700pln a zaufaj mi ze technologia oraz zaawansowanie w rym urządzenie to my Fox i wszystkie inne firmy jesteśmy w czarnej dupie a kosztuje tyle co Fox?! Tak Wiec chyba nie trzeba nic tłumaczyć więcej! Oczywiście marka jest taka i ludzie to kupują tak samo nasze jak i inne produkty, wybór jest bardzo duży każdy może wybrać to co mu się podoba oraz na co go stać i do czego potrzebuje... Wiec o czym tak naprawdę rozmawiamy? Ja wiem co robię i gdzie reszta to gdybanie na forach... a prościej zapytać lub odwiedzić i się przekonać... inna sprawa że chyba nie muszę nic nikomu udawadniac i przekonywać, ciagle ktoś coś pisze i pisze w tym temacie a serio nic nie wie... jeśli ktoś uważa ze nasz produkt jest zły to ma tskie prawo do takiej oceny tylko prosiłbym nie wymyślać historii... A może warto zapytać innych gdzie i kto i jak robi?

Pozdrawiam
Sebastian Krzciuk

tomasz33 
Tomasz Szymkowiak

Wysłany: 2017-10-31, 16:44   

uki80 napisał/a:
100 metrów to kicha. Może wymiana bateri na lepsze coś by zmieniła. Czasem ide na bajerę do kogoś 2 stanowiska dalej i bylaby lipa. A jak pisze w papierach? Masz model przed czy poliftowy?

Kolego , miałem MF 213 ki , koledzy mają smx , Mivardi, Videotronic i tb . Żadne z tych nie mają większego zasięgu na łowisku niż 100 metrów. I nie piszę o jednym łowisku. 2014 ki mają dobry zasięg , lepszy niż wymienione inne sygnałki. Ale jak "mierzona" w terenie odległość 100 m to słabo, to jakie mają większą i jakiego zasięgu oczekujesz?

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-10-31, 21:31   

Bez spiny Panowie. Kolego Tomasz33 - miałem najtańsze sygnalki na rynku shark i zasięg na łowiskach był ponad 200m i to nie na otwartej wodzie a dla przykładu mad w tych samych warunkach to 50m dlatego spytałem o zasięg 2014b. Kolejna sprawa to dziwnym trafem anaconda ma prawie wszystko to samo co Pana firma Panie Sebastianie. Sygnalki, tripoda, hangery a teraz nawet gadżety pod wasza nazwa "carp on". Nawet worek sling do wazenia wasz jest identyczny jak anacondy. Wiec nie wciskajcie ludziom kitu o waszych projektach skoro inna firma ma to samo tyle ze pod inną nazwą. Czy to o czym wspomniałem także jest projektowane przez was w Polsce a produkowane w Chinach? Czy to aby nie jest tak, ze firmy jak anaconda, mad, jackson, mikado, vimarco czy chociażby mf porostu kupują u Chińczyków to samo ale z innym logo? Nie lepiej się przyznać ze jesteście dealerem a nie producentem? Tak samo ma się sprawa z kulkami ściąganymi przez polskie firmy chociażby z Holandii a później wmawianie klientom ze to "made in poland" ale to nie w temacie. Prosiłbym o wyjaśnienie jak to właściwie jest bo cenowo wasza oferta jak najbardziej jest na plus.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-10-31, 22:41   

Proszę Pana, uważa Pan że ja projektuje worki, namioty itp... nie proszę Pana nie produkuje nie wymyślam, jedyne co wymyślam to sygnalizatory... Firma Anaconda ma nasz model w ofercie a nawet dwa jak MF 213 oraz MF 212 proszę zadzwonić lub napisać do właściciela Anacondy i zapytać co i jak...lub dystrybutora w Polsce, ja Pana informuje ze to mój produkt... czy Pan myśli ze jestem jakimś idiota lub kimś innym i chce komuś coś wmówić? Chce Pan się dowiedzieć zapraszam bo jak mam to Panu inaczej udowodnić?! Co do worków i innym, proszę Pana sądzi Pan ze 99% firm sami projektują wszystko a potem szyja, produkują w Chinach czy gdzie kolejek indziej? To jest tak ze jest fabryka X i szyje siebie worki, namioty itd... czyli produkty tak zwane OEM a firma która do nich się zgłosi robi nadruk własnego logo itd itd... i tak to się kręci... my tez mamy produkty OEM w ofercie... ale akurat sygnalizatory od modelu 213 bo pomijam skradziony 109, do modelu 2014 to nasze autorskie projekty! I co ja mam Panu jeszcze wytłumaczyć.
Jeśli widzi Pan te same produkty w firmie Anaconda typu tri pody worki itd i nie widzi Pan różnicy to proponuje prześledzić większość firm bo może się okazać ze jest podobnie... Natomiast jeśli zarzuca mi Pan ze jestem kłamca i wciskam ludziom kit, że wprowadzam tutaj kogoś w błąd proszę to przemyśleć bo ja dostarczę wszelkich dowodów w sądzie na potwierdzenie tego co napisałem... Pan natomiast w tym momencie oczernia moja firmę, i proszę nie zrozumieć mnie tak ze teraz Pana straszę lub coś ale tak jest... jeżeli Pan nie rozumie jak działa świat i skąd tak się dzieje oraz co to jest OUTSOURCING proszę mnie za to nie winić... jeśli chce się napić piwa nie kupuje baru... a może to akcja z tym usilnie przez pana lokowaniem w tekście pewnej firmy? Wiec napisze jeszcze raz wszystko ci wyżej podałem potwierdzam z pełna odpowiedzialnością !
Nigdzie tez nie podajemy Made in Poland choć mógłbym to zrobić w myśl przepisów bo jest to proste do zrobienia ale nie praktykuje takich rzeczy! Kraj pochodzenia jest podany, może jedynie być napisane ze wyprodukowano dla MF w Chinach itd...

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-11-01, 18:25   

Proszę mnie nie straszyć sądem za chęć dowiedzenia się jak działa marketing firmy mf i wiele innych działających w podobny sposób. Sprawę wszystkich gadżetów poza sygnalizatorami mamy wyjasnioną, tak samo jak nieopłacalność montowania diod o jednakowym kolorze. Proszę mi tylko wyjaśnić sprawę nowych sygnalek które miały się pojawić jak dobrze pamiętam początkiem roku a ktoś tam "zwędził" wam patent i wypuścił na rynek sygnały przed wami. Jeśli to był od zera wasz projekt to jakim niby cudem pewna angielska firma ma identycznie taki sam i to juz w sklepach i na eBay? Jak dobrze pamiętam u was miało to nazwę predator.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-01, 19:10   

Witam, nie straszę Pana sądem tylko napisałem to ze Pan tak jakby oczernia mnie teraz, napisałem e w sądzie mogę to udowodnić ze projekty są nasze, Wiec chyba złe mnie Pan zrozumiał...
Co do naszego projektu pod nazwa robocza Predator, już Panu wyjaśniam, każdy z naszych projektów jest zastrzeżony w Europie w OHIM teraz co prawda instytucja ta zmieniła nazwę ale to nie istotne... Dostęp do bazy projektów już zgłoszonych i zastrzeżonych ma każdy, Pan również może zobaczyć co jest zarejestrowane na firmę nasza czy nazwisko itd.. Wiec każdy może pobrać z tej witryny i robić produkt, podejrzewam ze Chińska fabryka wiem która bo już miałem takie zgłoszenie od znajomych z Chin ze reklamuje się na targach w Chinach i oferuje możliwość tego produktu, myśle se firma Tfgear to od nich zakupiła i sprzedaje lub wspólnie ukradli projekt... Dodam też że zostali poinformowani o naruszeniu naszego wzoru, dkutek był taki ze zablokowali nas na FB itd... Wiec sam Pan widzi nie ważne jaka firma liczy się zysk... 😂😂😂 W związku z tym zaczęliśmy procedurę prawna...Tak to wyglada, teraz natomiast po tej nauczce każdy nasz nowy produkt również jest zastrzegany ale w trybie tajnym, oznacza to ze design jest chroniony ale nie jest widoczny w bazie, dlatego właśnie by ktoś nie ukradł, jeśli zdecyduje się go robić lub zrobię pisze email do urzędu i oni go ujawniają w ten sposób ze można go oglądać w bazie...
Zapewniam Pana choć procedury cheile trwają że nasz Rzecznik Patentowy trzyma rękę na pulsie i wkrótce ten proceder zistsnie zakończony, zostały tez przygotowane tsk zwane zgłoszenie graniczne ci to oznacza a No to ze my jako poszkodowani i mający prawo do wzoru, zgłaszamy w Europie potencjalne firmy które miga importować podróbki ze wskazaniem haka to firma, z jakiej fabryki z Chin itd itd... z racji ze wiele firm importuje masę towarów to taka informacja w bazie urzędy celnego automatycznie sugeruje by zrobić rewizje przesyłki, mamy nawet możliwość zastrzec do jakich portów czy to Gdynua, czy Hsmburg czy inne aby kłaść nacisk na te firmy i je kontrolować... to samo od nowego sezonu będzie tyczyło się naszego każdego produktu czy to 213 czy 2014 bo wiem ze niektóre firmy kupują podróbki naszych wzorów w Chinach u innych fabryk i próbują sprzedawac w Polsce na bazarach i innych centrach chińskiego gowna, niejednokrotnie tez nie płacąc cła itd... proceder ten jest dość duży w naszym kraju, ale dzięki współpracy od tego roku z biurem rzecznika patentowego który specjalizuje die w walce z takimi właśnie podmiotami msmy zamiar uszczelnić bardziej granice aby złodzieje którzy nas okradają dostali troszkę po łapkach... Wiec mam nadzieje ze jeśli urząd celny zatrzyma delikwentowi towar za powiedzmy 40.000 usd to troszkę go zaboli! Jedniczesnue psując opinie o naszych produktach gdyż to zapewniam z cała świadomością ze produkt nie jest identyczny pod względem funkcjonalności itd... posiadam kilka takich podrobionych zestawów w firmie i zapewniam ze produkty przez nich sprowadzane to szajs!!! Sprzedają towary bez paragonów, fV itd.. w tym procederze biorą tez udział sklepy wędkarskie bo wiadomo pan Zdzisio kupi taniej od firmy jakiegoś ch... wie kogo, który nie odprowadzi podatku lub od kwoty zaniżonej nie wspomnę o VAT! I tak to jest prosze Pana w naszym pięknym kraju... Uczciwością i ciężka praca ludzie niestety się nie bogacą!!!
Pozdrawiam
Sebastian Krzciuk

P.S
Załączam zrzut z zastrzeżeniem produktu o który Pan pytał... czyli Predatora

88148143-D64F-43BB-9D58-1F1821CF63A0.jpeg
Plik ściągnięto 87 raz(y) 126,96 KB

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-11-01, 19:32   

Trochę się sprawa wyjaśnia, jednak ciężko mi uwierzyć że sklepy wędkarskie kupują sprzęt na lewo bez faktury bo juz na starcie są w plecy bo nie wlicza tego w koszty. Poza tym (a z chinszczyzna tym bardziej ) pojawia się problemy z gwarancja i taki sklep zostaje z tym szajsem na magazynie i bez kasy. Jeśli sprawa ma się kontroli celnej z Chin to nie wiem ale z Hongkongu kontrola jest wyrywkowa i sporadyczna wiec wykrycie importu do Europy jest znikome. Jeśli natomiast macie wpływ na jakość swoich produktów to proszę obejrzeć ostatnio wrzucony wasz film o 2014b i rzucić okiem na bicia rolki sygnalizatora. Ten cel napewno nie jest zamierzony a może mieć negatywny wpływ na przesuw żyłki. Powodzenia z predatorami.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-01, 19:43   

Proszę Pana, zapewniam że sklepy biorą w tym udzia, na czym tracą? Klient przyniesie właściciel popłacze do chińskiego importera i mu podmieni lub wmówi klientowi ze to jego wina... Wiec nic nie tracą, klepnie mu niby gwarancje na kartce bo w większości znają nabywcę lub coś posciemnie bo wie pan dam Panu rabat dodatkowy jak bez kwita... przecież gwarancje Psnu dam tylko ... itd itd.. ja nie wnikam śle wiem ze tsk jest.. tsk samo gwarancje stepluja po 5 latach 😂😂 ze niby dopiero klient kupił... leżało tyle czasu... 😉😂ale to już inna bajka..
Z Hongkongu się nie importuje z reguły dużych przesyłek w sensie większość to leci z Aliexoress itd to detal nie interesuje mnie zbytnio to.. I tak potem ludzie dzwonią i pytają co teraz Wiec z czasem sami zostają na lodzie... Importerów prosze mi wierzyć ze jeśli znam pełne dane firmy oraz fabryki z jakiej idzie chwytam za jaja bez problemu! I bez mrugnięcia okiem... Gdyż więcej już nie pozwolę się okradać... i dołożę wszelkich starań aby z nimi walczyć...
Co do filmu o 2014bzaraz to sprawdze ale jeszcze raz zapewniam Pana że rolki są proste a efekt o jakim Lsn wspomniał może powodować gumka O-ring który jest zakładany w to wycięcie w rolce, możliwe ze wcisnął się z jednej strony więcej i wyglada jak by było bicie... 😉
Jutro będę w pracy mogę Panu wysłać zdjęcie rolki z i bez oringu i pokazać efekt bicia z tym oringirm...
pozdrawiam

P.S
Właśnie sprawdziłem to na filmie jaktycznie bije ale to jest jsk wspominałem krzywo a raczej zbyt mocno zaciśnięty O-ring z jednej strony tak jakby się wciął, łatwo to poprawić alecdziekuje za zwrócenie uwagi! 👍😉

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-11-01, 20:07   

A u was jak to jest ze sprzętem wadliwym który do was wraca? Śmietnik czy zwrot na chiny? A jeśli chodzi o drobne uwagi dotyczące sygnalizatorow na filmach to w modelu 213 RGB nie zawsze działa świetlna sygnalizacja zmiany bodajże tonu z poziomu centralki. Od maxymalnego 2 poziom w dol. Niżej i w druga stronę jest ok. Pewnie wada w oprogramowaniu. I kolejna sprawa to w 2014b branie od brzegu to dioda czerwona a do brzegu zielona. Z tego co widzę to w 213 RGB jest odwrotnie. Czemu akurat tak?

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-01, 20:16   

Nic nie zwracamy do Chin, rzeczy które opłaca się naprawić naprawiamy sami, jeśli zbyt dużo czasu zajmuje zlokalizowanie usterki lub trzeba by podmieniać układ jakiś, lub szukać zimnych lutów najzwyczajniej wymieniamy płytkę itd.. czasem po włożeniu do myjki i potem pieca pomaga ale nieraz jest tak że szukanie usterki mija się z celem... cześć ląduje w koszu czasem coś zostanie na części... płytki są też zabezpieczane Wiec w piecu pali sue wszystko i babra itd.. w dużej mierze zależy jaka usterka...
V3 jutro sprawdze o co tam chodzi może fakt jakiś chochlik się wdarlł...
Z kolorami od i fo brzegu nawet nie zwróciłem uwagi dla mnie nie ma różnicy jaki kolor w która stronę...

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-11-01, 20:37   

213 RGB 09:10 i 09:24 regulacja głośności z poziomu centralki. Jadąc przyciskim w dol gasną wszystkie diody a nie jak na innych poziomach jest ich tyle ile wynosi głośność. Niby szczegół ale jak kiedyś wyczytałem na forum w obiecywał pan zostać czołowym producentem sygnalek na świecie wiec taka duperela może mieć znaczenie. Co do koloru "odjazdu" i "przyjazdu" to jednak ma to znaczenie. Ktoś posiadając np 2014b i przesiadajac się na 213 może się pogubić z przyzwyczajenia.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-01, 20:58   

Tak jak pisałem jutro to sprawdze, jeśli tak jest naniesieniu poprawkę przed kolejna produkcja.
Tak prosze Pana mam taki ambitny plan, jak widać idę w dobrym kierunku gdybym był taki słaby w tym co robię nikt by mnie nie kopiował i nie kradł moich pomysłów a jak widać nawet duże firmy angielskie kradną, inne chca z nami współpracować itd... A może jeszcze inaczej gdybym teraz zgodził się aby moje produkty mogły zakupić inne firmy pewnie już bym nim byl😂😉💪 Wiec chyba cel został osiągnięty! Tylko widzi Pan ja taki uparty i ambitny jestem... A może by to zmienić i odcinać kupony?! Kto wie... czy dalej co zimę na Fk elaboraty pisac? Bo ktoś coś myśli?! A nic nie wie...
serwisujemy też sygnalizatory dla jednej z największych firm na świecie produkującej sprzęt wedkarski, z racji podpisanego kontraktu nie moge ujawnić co to za firma. Wiec raczej jesteśmy firma która wie co robi i jesteśmy kompetentni. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś zastrzeżenia lub wątpliwości co do naszej pracy zaoraszam na kontakt na email: serwis(@)monsterfishing.pl Uważam że wyczerpaliśmy już temat dostatecznie na forum. Wracając do koloru led ze są na odwrót tak jest i nie będę tego teraz tego już zmienial... Wiec trzeba będzie się przyzwyczaić...
Pozdrawism
Sebastisn Krzciuk

Storm 
Grzegorz Apanowicz

Wysłany: 2017-11-01, 21:54   

uki80 napisał/a:
Jeśli natomiast macie wpływ na jakość swoich produktów to proszę obejrzeć ostatnio wrzucony wasz film o 2014b i rzucić okiem na bicia rolki sygnalizatora. Ten cel napewno nie jest zamierzony a może mieć negatywny wpływ na przesuw żyłki.

Jako że ja film wykonywałem to się wypowiem nt wg Ciebie wadliwej rolki, otóż sytuacja przedstawia się jak Sebastian wcześniej wspomniał Oring który jest w rolce z jednej strony za mocno najwidoczniej się wcisnął tego nawet ja nie zauważyłem do tej pory, dodatkowo nie miało to wpływu na działanie sygnalizatora, byłem na dwóch zasiadkach i sygnalizator bez problemu reagował na brania.
Pozdro :)

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-11-02, 07:56   

W takim razie tyle w temacie.

Agakarp 

Wysłany: 2017-11-03, 17:00   

Niektórzy mają kosmiczne ambicje a wykonanie tzw .'' chińskie '' i zapewniają o swojej nieomylności w dążeniu do celu .

jony 
Jan Zaprawa

Wysłany: 2017-11-03, 17:41   

Nie bardzo wiem w czym tkwi problem. Macie już Szanowni Koledzy sporą wiedzę o tym że produkty Sebastiana to są buble ;) więc ich nie kupujcie. Ja osobiście nie narzekam na sygnałki MF ( jak i sporo osób, nawet z naszego forum) więc jak mi obecne się wyeksploatują to kupię nowszą wersję.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-11-03, 17:59   

jony napisał/a:
Ja osobiście nie narzekam na sygnałki MF ( jak i sporo osób, nawet z naszego forum) więc jak mi obecne się wyeksploatują to kupię nowszą wersję.
Ja też. Mam dwa sety Monsterów 3+1 i oba chodzą idealnie. Pierwszy z nich to 109C a drugi to zestaw MF-213B V1.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-03, 18:24   

Agakarp napisał/a:
Niektórzy mają kosmiczne ambicje a wykonanie tzw .'' chińskie '' i zapewniają o swojej nieomylności w dążeniu do celu .

Kolego może i masz racje, w każdym razie Ja mam ambicję i gromadzę środki oraz wymyślam różne produkty aby z czasem osiągnąć cel jaki sobie postawiłem... Ty natomiast jesteś nieproduktywny tylko hejt, zamiast hejtować ludzi postaraj się motywować! Lub pochwal się co w życiu zrobiłeś... pozwol w tskim razie ocrnić innym twoja prace! Nie chce się tu usprawiedliwiać, pracuje nad wszystkim sam nie jest lekko, nie mam milionów na rachunku... jeszcze... żadna z liczących sue w tej chwili firm nie była na szczycie od momentu otwarcia, a sadze że właśnie dzięki kosmicznym ambicja są w tym miejscu gdzie dziś po 20 latach lub więcej! Pewnie stworzyli te firmy tacy ludzie jak Ty!
Wiele wielkich firm powstało z niczego a tylko z pasji i ambicji, może mi się uda może nie, przynajmniej próbuje!
Nie chcesz nie kupuj!
Możesz pisac wszystko co chcesz o produktach, ale mnie nie oceniaj i tego ile pracy w to wkładam bo mnie nie znasz!!!! Apple też powstawało z niczego a tylko szaleństwo tego gościa postawiło go na szczycie! Wiem wiem daleko mi do Apple kosmos wręcz ale wole się takimi ludźmi motywować niż takim kimś jak Ty!

Jestem Tam na co pozwala mi moje szaleństwo i odwaga, a Ty?!

To wszystko co mam do powiedzenia na tym forum... będę jak inni niedostępny..
Pozdrawiam
Sebastian

P.S
Zakupiił Pan kiedyś u nas zestaw V2 jeden z pierwszych, wystąpił problrm z bateriami było to dokładnie 43 zestawy które wadliwe otrzymałem w jednym był Pana, po dużym zamieszaniu potem otrzymał Pan centralke ze złym wgranym programem ze pamięć była 5 Sek. Gdzie niezwłocznie Pan nas o tym poinformowal, wymieniliśmy wszystko Wiec w czym jest problem.. bongo bo jestem na forum, bo można mi wytykać wpadki no można i wszystkie gwarancje realizuje, nie migam się itd... proszę Wiec iść do rzecznika praw konsumenta jeśli uważa Pan ze jestem złym człowiekiem lub Msm do kitu firmę i obsługę i zakończmy ten temat.. przykro ku ze padło na Pana ale uważam ze zrobil wszystko aby ten problem rozwiązać...

Agakarp 

Wysłany: 2017-11-03, 18:57   

Kolego Sebastianie , nie interesuje mnie twój życiorys i pokaż w którym miejscu źle oceniłem twoją osobę . Trochę pokory i czytania ze zrozumieniem każdemu się przyda , nie trza przepraszać gdyż tak szybko się nie obrażam i nie jestem cholerykiem , a z drugiej strony za taką pisownię byłbym skasowany na pewno . Pozdrawiam i życzę wiele miłego w życiu .

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-11-03, 19:09   

Agakarp, monsterfishing, Proszę o kulturalną wypowiedź. Forum to nie miejsce na kłótnie.

jony 
Jan Zaprawa

Wysłany: 2017-11-03, 19:18   

W moim przypadku na plus dla firmy MF zaliczam fakt, że będąc z kolegą na zasiadce (kupiliśmy wtedy nową wersję MF) telefonicznie i mailowo rozwiązywaliśmy z Sebastianem wszystkie wątpliwości i niejasności. Czy jest taka firma w naszym kraju,która o godz. 20-21 będzie udzielała informacji. Natomiast uważam, że nie ma firmy, w której nie znajdziemy wadliwych produktów, a w tym przypadku liczy się też szybki serwis lub wymiana na produkt pozbawiony wad.

wild_scorpio46 
Przemek Śliwiński

Wysłany: 2017-11-03, 21:03   

jony, o ile pamiętam to chyba razem rozwiązywaliśmy ten problem :-). Sprawa była załatwiona szybko i skutecznie.
Ps.
Sebastian na Twoim miejscu nie wypisywałbym tego wszystkiego na temat szczegółów produkcji tego czy tamtego bo po co jeżeli za każdym razem nie do wszystkich dociera co piszesz i próbujesz wyjaśnić.
Już po drugiej takiej akcji dałbym sobie spokój z rozpisywaniem się.
Za trzecim razem pociągnąłbym do odpowiedzialności osobę która wypisuje bzdury.
Tak dla przykładu, żeby inni uważali co piszą.
Pozdrawiam.

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-11-03, 22:16   

Jeszcze 2 małe sprawy. Pierwsza to czy sygnalizator i centralka po wyjęciu baterii zapamiętują swoje ustawienia? I druga sprawa do Pana Storm. Mówisz ze oring był wciśnięty za mocno, ale dziwnym trafem bicie na rolce jest w sygnalku czerwonym jak i zielonym. Taki zbieg okoliczności? Na filmie to wygląda jakby były krzywe oski albo zły odlew rolki. Jak to właściwie jest?

Storm 
Grzegorz Apanowicz

Wysłany: 2017-11-03, 22:39   

uki80 napisał/a:
Jeszcze 2 małe sprawy. Pierwsza to czy sygnalizator i centralka po wyjęciu baterii zapamiętują swoje ustawienia? I druga sprawa do Pana Storm. Mówisz ze oring był wciśnięty za mocno, ale dziwnym trafem bicie na rolce jest w sygnalku czerwonym jak i zielonym. Taki zbieg okoliczności? Na filmie to wygląda jakby były krzywe oski albo zły odlew rolki. Jak to właściwie jest?

Tak jak wspomniałem wcześniej jest to o ring, sam sprawdzałem, nie przeglądałem reszty sygnalizatorów pod tym kątem skoro działają i nie wpływa to na ich prawidłową sygnalizację, z racji tego że jest dość późno a ja dopiero co z pracy wróciłem, jutro wezmę otworze jeden z sygnalizatorów i zrobię Tobie zdjęcia, sam się przekonasz, ja tam nie mam nic do ukrycia.
Miłego wieczoru :roll:

P.S.
Po wyjęciu baterii i jej wsadzeniu sygnalizatory pozostają przy wcześniej dobranych ustawieniach, dotyczy Głośności, Tonów i Czułości. Centralka natomiast wraca do ustawień domyślnych.

Storm 
Grzegorz Apanowicz

Wysłany: 2017-11-04, 12:38   

Dobra uki80 żebyś nie miał wątpliwości.
Tu masz zdjęcie rolki jak ona wygląda i dwa filmy.

Źle założony oring

Dobrze założony oring

Kwestie rolki uważam za zamkniętą.
Pozdro.

23313140_1960422870866979_602807681_o.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 238,66 KB

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-11-04, 16:25   

Dzięki za fotkę i filmiki. Rolka chyba w druga stronę powinna być założona ale do prezentacji jak pracuje to bez różnicy. Juz kapuje skąd te bicia na filmie 2014b

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-04, 19:57   

Kiedy wersja K, bo miała być juz 3 lata temu LOL

Odpowiedz do tematu