Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Informacja

To forum jest teraz wyłączone.

Powód: Zakończenie działalności forum.

Drodzy Forumowicze!

Byliśmy razem od 2010 roku. Przez 8 lat działalności forum, przeżyliśmy lepsze i gorsze chwile. To dzięki Wam forum-karpiowe.pl z niewielkiego forum wyrosło na największe forum karpiowe w polskim internecie. Dowodem wysokiego poziomu forum, jest zdobyta 4 lata z rzędu nagroda za najlepsze forum dyskusyjne dla karpiarzy, przyznawana przez Polską Federację Wędkarstwa Karpiowego.

Niestety, wszystko co dobre ma swój koniec. Ta życiowa prawda nie ominęła również naszego forum. Miejsca, w którym narodziło się wiele przyjaźni (z tego jestem najbardziej DUMNY). Tych wirtualnych, jak i prawdziwych. Miejsca, które dla wielu stało się nieprzebraną skarbnicą wiedzy i przewodnikiem na karpiowym szlaku. Miejsca, na którym przez wiele lat toczyły się gorące dyskusje, kłótnie, ale i gdzie nie brakowało humoru i dobrej zabawy. Forum było internetowym odbiciem naszego prawdziwego życia.

Spędziliśmy ze sobą kawał czasu. Nie tylko na stronach tego forum, ale również podczas organizowanych zlotów, zawodów wędkarskich czy weekendowych wypadów.
Nie sposób tu również nie wspomnieć o tym, z czego wszyscy możemy być bardzo dumni - udział w akcjach charytatywnej na których zebraliśmy parę złotych, które zostały przekazane na rehabilitację chorych dzieci. To dowód, że nie jesteśmy dla siebie obcy i w trudnych chwilach chcemy i potrafimy się wspierać!

Teraz z bólem serca przychodzi mi się z Wami pożegnać i zamknąć to miejsce.

Czy żegnamy się na zawsze?
Mam nadzieję, że nie. Liczę na to, że za jakiś czas z powrotem będę mógł się z Wami spotkać. Jednak czy tutaj, czy gdzie indziej oraz czy w takiej, czy innej postaci tego jeszcze nie wiem.

Serdeczne podziękowania kieruję do tych, którzy na różne sposoby wspierali nasze działania!

Pozdrawiam,
Mariusz Posmyk
Założyciel forum-karpiowe.pl