Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łowisko Katowice
Autor Wiadomość
Przemo990 

Wysłany: 2017-09-02, 12:01   Łowisko Katowice

Siemanko. Może ktoś polecić łowisko w samych Katowicach bądź bliskiej okolicy? Może być to łowisko komercyjne lub pzw. Jadę na 6 tygodniowe szkolenie zawodowe właśnie do Katowic więc będzie czas na wypoczynek po zajęciach :-D

CzasemCoChyce 

Wysłany: 2017-09-02, 19:59   

O kurcze. Tego jest mnóstwo. Zależy czy bardziej nastawiasz się na szybki wypad "do zmroku' czy chcesz poświęcać np.całe weekendy?

Przemo990 

Wysłany: 2017-09-03, 14:47   

Kolego w grę wchodzą jedynie szybkie wypady. Fajna byłaby jakaś komercha. Ewentualnie łowisko pzw w samych Katowicach żebym mógł sobie z kobrą codziennie podjechać wrzucić kilka kulek ;-) z góry dzięki za pomoc!

CzasemCoChyce 

Wysłany: 2017-09-04, 21:57   

Nr 408 Kajakowy Katowice
Czeladź - łowisko Bażyna
No i Dąbrowa Górnicza/Sosnowiec i Pogorie.
Z naciskiem na Pogorie. :)

To są moje typy, z kiedyś ( jak jeszcze wspierałem swoimi pieniędzmi PZW i jeździłem gdzieś niedaleko "dla odmiany" ).

Dwie pierwsze wody to niezbyt duze zbiorniki ze sporą liczbą dżaksonowców. Na Pogorii nie bylem dawno ale tam to kiedyś sypałem "wiadrami" na grubo. Potężny zbiornik / zespół zbiorników. Dużo roślinności, amur grasuje.

Jeślibym miał wybierać i zrobić szybkie wędkowanie to właśnie tam - pod warunkiem, że masz możliwość sypać do wody przez kilka dni i poświęcić temu czas. ;)

Ps. Musisz poczytać regulamin łowiska bo z tego co słyszałem wprowadzili tam spore ograniczenia w wędkowaniu. Nawet nie wiem czy tam jeszcze mozna sypać ziarnem a ja tylko tak robiłem - ale tak jak wspomnialem, pare dobrych lat temu.

Odpowiedz do tematu