Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki teleskop dla niedzielnego Karpiarza?
Autor Wiadomość
DaStin 
Niedzielny Wędkarz

Wysłany: 2017-07-29, 20:00   Jaki teleskop dla niedzielnego Karpiarza?

Witam kolegów wędkarz. Słuchajcie mam pytanko mianowicie wędziska. Zastanawiałem się nad kupnem Konger Carbomaxx Team Telecarp 390/3lbs. I teraz pytanko kieruje do was czy cos w cenie do 150zł dostane lepszego w teleskopie?

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-07-29, 23:32   

DaStin, Najpierw zajrzyj tutaj. A jaki ciężar wyrzutu Cię interesuje? I jaka długość kijaszka?
Ostatnio zmieniony przez tomekja123 2017-07-29, 23:40, w całości zmieniany 1 raz  

DaStin 
Niedzielny Wędkarz

Wysłany: 2017-07-30, 11:09   

Głównie interesuje mnie 3.90 a ciężar wyrzutowy hmmm głównie zakładam ciężarki 60 g i łowię z rzutu

JackHerer 

Wysłany: 2017-07-31, 16:25   

Kolego, wiem że podałeś budżet.. ale dozbieraj stówkę nawet i będziesz miał wędkę karpiową...
Luknij sobie zobacz.. np:MAD D-Fender 3 Tele Carp 3.90m 3.00lb.... Zadaj sobie pytanie czy chcesz byle co na już czy coś co Ci posłuży.. i wiem to z doświadczenia bo miałem podobnie.. było nie wiele kasy itd.. ale lepiej kupić coś droższego i zapłacić raz na ok 3 lata tyle niż kupować co rok... Pomyśl nad wędziskami 3 składowymi.. na pewno lepsze od teleskopowych..a praktycznie ta sam długość transportowa.. nie trzeba płukać z pisaku jak teleskopów.. wiem bo to przerabiałem kilka hmmm może kilkanaście lat temu..A to moja propozycja dla Ciebie MIKADO SILVER EAGLE HEAVY H+ CARP 390 3.25 LBS... posiadam taką i to była moja pierwsza wędka karpiowa.. i może po 7 latach użytkowania akcja zmieniła się ze szczytowej na pełny parabolik hehe :D ale nadal daje rade... Przemyśl. Pozdrawiam.

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-07-31, 17:29   

Osobiście nie miałem żadnej styczności z karpiówkami tele.
Mój znajomy ma prologic bodajże c1 w takiej budowie. Chwali sobie i łowi na nie duże karpie bez żadnego problemu.

Pozdro

Odpowiedz do tematu