Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wybór kija
Autor Wiadomość
jaco 

Wysłany: 2017-06-06, 19:32   wybór kija

Witam jestem żółtodziobem i chciałbym sobie złożyć pierwszy karpiowy zestawik narazie wybrałem sobie patyk i nie wiem czy dobrze celuje chciał bym was prosić o podpowiedzi odnośnie kija a mianowicie na różnych forach przewija się WĘDKA SHIMANO BEASTMASTER DX FEEDER 13' 396cm 120g kijek będzie słóżył do methody czy to jest dobra decyzja czy też zła będę łowił na stawach chodowlanych z góry dziękuję za podpowiedzi
Interpunkcja.tomekja123

CzasemCoChyce 

Wysłany: 2017-06-07, 06:15   

Cześć, kurcze, mój pierwszy zakup wędziska oscylował w granicach 50zł, znalazłem coś odpowiedniego na pobliskim targu - oczywiście teleskop dżaksona. Piękna sprawa.

Rozumiem, że Twój budżet to ok 500zł ?

Tutaj masz cały temat o Method'zie :
http://forum-karpiowe.pl/...der=asc&start=0

Dodam jeszcze, że mój dobry Kolega kupił zestaw serii Carbo-flex Matrixa, trzymałem je w łapie, tak samo jak Carpmastera ( chociaż nie byłem jakoś zachwycony a wydaje mi się, że Carpmaster to wyższa półka niż Carbo ( ? ) ).

Obserwowałem jak Carbo pracuje podczas holu i byłem szczerze zaskoczony jak tak delikatne i z pozoru filigranowe wędzisko potrafi się wygiąć. Tak samo przy rzucie, ładnie się ładuje.

To są moje subiektywne odczucia, zaznaczam, że nie posiadam wybitnej wiedzy merytorycznej w zakresie Methody i sprzetu do tego przeznaczonego.
To co opisałem powyżej to moje obserwacje.

Pozdrawiam. :)

Odpowiedz do tematu