Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sygnalizatory z centralką dla młodziaka
Autor Wiadomość
Attache 

Wysłany: 2017-04-29, 10:51   Sygnalizatory z centralką dla młodziaka

Wnuczek coraz bardziej lubi wyprawy ze mną na karpie. Sam używam sygnalizatorów z centralką Delkima. Dopóki nie połknie :-) na amen tego bakcyla nie kupię mu sygnalizatorów z centralką zbliżonej klasy. Czasem kupuję niezłą galanterię karpiową na chińskim AliExpress i tam zauważyłem zestawy za niewielkie pieniądze znanych w Chinach firm LIXADA lub HIRISI, np.

https://www.aliexpress.co...0308.0.0.KryzK6

Jeśli Ktoś z Was ma wiedzę o tych sygnalizatorach proszę o uwagi na ten temat.

Jak zacznie się interesować dziewczynami :-), zamiast karpiami, to dałbym je jakiemuś dzieciakowi.

Lixada.jpg
Plik ściągnięto 27 raz(y) 39,75 KB

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-04-29, 18:31   

Attache, Poczytaj na forum o sygn.Monster Fishing 109.. Nie wiem co te sygn.mają w środku i, gdzie są składane, bo mnie to zupełnie nie interesuje, ale wiem na 100%, że doskonały serwis jest w Polsce i to mnie zadawala.

Attache 

Wysłany: 2017-04-29, 19:37   

Tomek, widzę że praktycznie MF 109 to zewnętrznie LIXADA, tylko o 80% droższa od tej na Ali. Nie sądzę, aby różniła się elektroniką (może się mylę). Zresztą Chiny zrobiły znaczący postęp w produkcji taniej, niezłej elektroniki. Pod brandem wielu znanych firm kryje się "Made in P.R.C." Nie są to duże pieniądze, więc sprawdzę to organoleptycznie.
Dziękuję za odpowiedź.

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-05-04, 09:40   

Attache Poszukaj trochę lepiej na ali, bo ten set który podałeś jest strasznie drogi jak na 2+1.

Attache 

Wysłany: 2017-05-09, 19:32   

Hmmm, można kupić tańsze Lixady? Tańsze o 1-2$ HIRISI. Jakoś nie chce mi się przeszukiwać Ali dla takiej kwoty. Chodzi również o opinie wystawione dostawcy. Dziwne, że nie chciałeś się podzielić swą wiedzą o tych tańszych i lepszych od LIXADY. W końcu to sprzęt dla młodziaka. Jak złapie bakcyla i te, które mu kupię nie będą spełniały swej roli, to kupię mu może takie jak ja mam. Zresztą chyba przeceniamy niekiedy rolę sprzętu. Ja kiedyś łapałem ładne ryby na cisowe, apotem bambusowe kije. Teraz stać mnie na bardzo dobre, ale nie muszę szpanować i kupować je. Nie mam jakoś pragnienia złowienia ryby na każdej wyprawie.

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-05-09, 19:50   

Nie rozumiem, podzielić wiedzą czyli wyszukać i wkleić linka?
Przecież widzę,że sam ogarniasz temat:)

Zobacz sobie na najnowszy pak sygnałków od hirisiego, trochę drogi bo nawalił tam jakiś hangerów itp. dziadostwa, ale może warto poczekać jak wejdą u niego i innych normalniejsze sety.

Pozdro

Janek@MoNsterx 

Wysłany: 2017-06-26, 11:14   

Witam
Mam mały problem a nie wiem czy pisze w dobrym miejscu wiec proszę o wyrozumiałość 😉
Posiadam sygnalizatory monster mf213 i w prezencie dostałem centralkę mf214c V2
Jak już zauważyłem moje sygnalizatory nie są dostosowane do odbierania sygnału centralki😡
Czy można to jakoś ogarnąć (jak?)
Czy 213 i 214 to nie problem
Z góry dziekuje

jony 
Jan Zaprawa

Wysłany: 2017-06-26, 11:35   

Cytat:
Najlepiej jak zapytasz u źródła, czyli Szefa wszystkich szefów firmy MF ;) Myślę, że na pewno Ci pomoże, weźmie na warsztat, coś podkręci i będzie działać. :mrgreen:

Peres 

Wysłany: 2017-06-26, 14:12   

Jak kupowałem swoje monstery 213c v2 dostałem centralkę od mf 214c v2. Dopiero po targach zobaczyłem, że napis jest inny. Wydaje mi się że te centrali nie powinny się różnić. U mnie wszystko działa już drugi sezon.

Janek@MoNsterx 

Wysłany: 2017-06-27, 15:00   

jony napisał/a:
Cytat:
Najlepiej jak zapytasz u źródła, czyli Szefa wszystkich szefów firmy MF ;) Myślę, że na pewno Ci pomoże, weźmie na warsztat, coś podkręci i będzie działać. :mrgreen:

Dzwoniłem
Pani stwierdziła ze mam te bez modułu
Coś słyszałem ze można jakiś transmiter podłączyć ,ale nie kumam jak
Raczej zrobię zwrot i zamiast kupię butle z palnikiem i stolik😀

jony 
Jan Zaprawa

Wysłany: 2017-06-27, 16:43   

Janek@MoNsterx, Czy przypadkiem nie lepiej dokupić odpowiednią centralkę?, a może byłaby szansa na zamianę.

Induce

Wysłany: 2017-06-28, 06:22   

jony, centralkę to on ma dobrą, chodzi o to że ma sygnalizatory bez nadajnika. Kilka lat temu miałem ten sam problem, kupiłem zwykłe syngały, a później jak chciałem dokupić centralkę to się nie dało i musiałem kupić cały zestaw.
Dla przykładu MF-213 v3 RGB bez nadajnika kosztuje 74 zł, a ten sam z nadajnikiem 173 zł

Kamil84 
Kamil Popławski

Wysłany: 2017-06-28, 08:42   

Tak, bo sygnalizator musi być wyposażony w transmiter aby móc komunikować się z centralką. Nie które sygnalizatory mają możliwość podłączenia zewnętrznego transmitera.

Odpowiedz do tematu