Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Ultimate Products
Autor Wiadomość
clarkson 
Paweł N

Wysłany: 2017-01-22, 21:46   The Ultimate Products

Czy ktoś stosował produkty tej firmy chodzi mi o kulki lub pellety?
A dokładnie smaki SWEET CREAM & CRANBERRY i COCO TWIST
Bardzo mi je polecili ostatnio w sklepie ale jakoś mało informacji skąd pochodzą i wygóle. Może ktoś je testował i podzieli się opinią.
Szukam dwóch nowych smaków na nadchodzący sezon..

Yucao
Tomasz Krawczyk

Wysłany: 2017-01-22, 22:11   Re: The Ultimate Products

clarkson napisał/a:
Czy ktoś stosował produkty tej firmy chodzi mi o kulki lub pellety?
A dokładnie smaki SWEET CREAM & CRANBERRY i COCO TWIST
Bardzo mi je polecili ostatnio w sklepie ale jakoś mało informacji skąd pochodzą i wygóle. Może ktoś je testował i podzieli się opinią.
Szukam dwóch nowych smaków na nadchodzący sezon..

Kod:
http://forum-karpiowe.pl/viewtopic.php?t=9492

The ultimate products to to sama firma co quality baits.
Właścicielem jest Marcin Mizera, chyba posiadacz tytułu największego karpia złowionego przez Polaka(41,3kg z Rainbow, oprócz Jarka Dąbrowskiego drugi Polak z 40+). Na rainbow jest trochę okazów na jego kulki, ale ja nie opiniuję bo nie używałem.

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2017-01-23, 23:02   

Ja używałem można powiedzieć całej serii jego kulek, pelletów stick mixów... Generalnie robi fajne kulki, nie są nafaszerowane konserwantami. Ciekawa Struktura, szybka praca i co więcej hmmm łowne. Osobiście w zeszłym sezonie potargałem trochę ryb głównie na Squid Orange, Special One, Coco Twist też ciekawa kuleczka. Kryll jest fajny, The Legend wali po nosie :) długo by pisać :)

Rumcojs 
Łukasz Kućka

Wysłany: 2017-01-24, 17:44   

Z tym squid orange to było swego czasu trochę przesadzone, wychodziło na to że duże ryby tylko na kałamarnice pomarańcze i nic innego:) Złowiłem na Rainbow - u Ciebie na wodzie też na to wezmą :P

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2017-01-25, 10:12   

W kwestii przesadzenia :) punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia... Marcin faworyzował tą kulkę ponieważ to jest "topowa" kulka, na wielu wodach łowna itd. To że On akurat wędkuje na wodach gdzie pływają duże ryby ma duży wpływ na opinię "duże ryby tylko na kałamarnicę pomarańcze". Osobiście polecam te kulki bo wiem w jakich warunkach i na jakich komponentach są produkowane :)

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-01-25, 12:09   

klimek napisał/a:
W kwestii przesadzenia :) punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia... Marcin faworyzował tą kulkę ponieważ to jest "topowa" kulka, na wielu wodach łowna itd. To że On akurat wędkuje na wodach gdzie pływają duże ryby ma duży wpływ na opinię "duże ryby tylko na kałamarnicę pomarańcze". Osobiście polecam te kulki bo wiem w jakich warunkach i na jakich komponentach są produkowane :)

W jakich warunkach i z jakich produktów?

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2017-01-30, 09:49   

Marcin pobudował w Ostrowcu tam skąd pochodzi swoją "rolownię" fajny budynek gospodarczy wyposażony w cały sprzęt do kręcenia. Czysto i pachnąco :) co do komponentów hmmm mam dylemat czy powiedzieć czy nie bo nie widzę żeby na stronie www się tych chwalił :)

Ral1n 

Wysłany: 2017-02-21, 20:56   

Miałem akurat przyjemność porozmawiać w weekend trochę z Marcinem - propozycja zapachowa na wiosnę. Czekam na wyjazd. :lol:

20170221_204237.jpg
Plik ściągnięto 22 raz(y) 50,22 KB

Odpowiedz do tematu