Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamera/Aparat
Autor Wiadomość
BorsMały 

Wysłany: 2017-01-22, 19:14   Kamera/Aparat

Witam,

chciałbym zakupić w tym roku jakiś sprzęt do nagrywania filmów, myślę głównie o kamerce, która będzie dobrze nagrywała głos. Posiadam aparat cyfrowy nikona ale głównie do zdjęć. Chodzi mi o kamerkę, która spokojnie wytrzyma weekendową zasiadkę. Jeżeli chodzi o cenę to najlepiej żeby nie była droga.

Pozdrawiam

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-01-22, 19:23   

BorsMały, Dużo jest tematów na forum,ale Ci podrzucę kilka o kamerkach.. Poczytaj i na pewno coś wybierzesz.. Kamera 1, Kamera 2, Kamera 3, Kamera Podwodna.

greagfh

Wysłany: 2017-01-25, 15:57   

Jaki jest sens podrzucać komuś tematy sprzed 3-4 lat zwłaszcza jeżeli chodzi o sprzęt rtv jak nowości wychodzą praktycznie co kilka miesięcy, a coś co ma rok czy dwa już nie jest nawet dostępne na rynku?

walker

Wysłany: 2017-01-30, 16:12   

W moim przypadku często filmujemy GoPro, gdy ryba już "siedzi" na haku i ją holujemy :) Jest tego naprawdę sporo (tzn. filmów)

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2017-02-01, 11:24   

BorsMały, jeżeli zależy Ci na dobrym głosie to niestety musisz dokupić do kamery mikrofon.

Mogę Ci polecić Rode VideoMicGO. Daje rady i aż tak Ci nie spustoszy kieszeni.

Teraz kwestia kamery? Ile zamierzasz wydać pieniędzy? Jeżeli chcesz kupić dobrą "budżetówkę", żeby Ci posłużyła przez najbliższe kilka lat to obadaj sobie Panasonic Lumix G7. Czarny koń w swojej klasie. Filmy nagrywa mega! Zobacz sobie na Youtube.

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2017-08-24, 08:31   

Podbijam temat czy coś lepszego od tego PANASONIC DMC-G7 się znajdzie w podobnej kwocie czy raczej nie? Ewentualnie może brać go z jakimś lepszym obiektywem niż kitowy? Potrzebny jest mi głównie do nagrywania filmików i czasem do zdjęć. Jako że co raz się coś zmienia i coś nowego wychodzi w elektronice, a ja nie jestem w temacie liczę na waszą pomoc. :D

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Odpowiedz do tematu