Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Aplikacja
Autor Wiadomość
Ficu 
Marcin Ficek

Wysłany: 2017-10-29, 16:56   Aplikacja

Witam.
Jestem tutaj zupełnie nowy bo od wczoraj tak naprawdę, poprzeglądałem trochę forum i bardzo mi się podoba. Jest wiele wątków i tematów które chętnie przeczytam ale nie o tym chciałem napisać.

Odkąd urodził mi się kolejny syn nie mam czasu żeby usiąść na spokojnie przy kompie i dlatego chciałem zapytać czy nie będzie możliwości stworzenia aplikacji forum na smartfony, tablety itp. Dużo korzystam z telefonu ,w pracy mam możliwość posiedzieć i poprzeglądać na spokojnie dlatego moim zdaniem byłoby to świetne rozwiązanie. Tak samo nad wodą gdy czekamy i nic się nie dzieje to zawsze można dodać wpis znad wody lub coś podobnego albo po prostu poczytać tematy z forum.

Co o tym myślicie?? Z tego co widziałem to jedna strona poświęcona wędkarstwu ma swoja apke ale szczerze mówiąc jest mega do bani jak dla mnie.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-10-29, 18:42   

A w czym problem przeglądać forum w przeglądarce?? Sam tak robię od paru lat ;)

Ficu 
Marcin Ficek

Wysłany: 2017-10-29, 19:15   

W sumie niby żaden problem ale wygodniejsza byłaby apka. daniels nie denerwuje Cie żeby całe zdanie przeczytać musisz przesuwać stronę w tę i z powrotem?? Bo mnie bardzo a ja nerwus jestem :evil: :mrgreen:

Majcher92 
Łukasz Majchrzyk

Wysłany: 2017-10-29, 19:28   

Fakt,taka aplikacja bardzo ułatwiła by przeglądanie forum według mnie. Dużo przyjemniejsze jest przeglądanie forum przez aplikacje.
Tylko kwestia kto by stworzył taką aplikacje (ewentualnie kto poniesie koszta).

Ficu 
Marcin Ficek

Wysłany: 2017-10-29, 19:47   

Majcher92 też tak uważam dlatego to zaproponowałem i założyłem ten temat. Jak dla mnie byłoby to mega wygodne :) Co do kosztów to w takiej apce pewnie będą reklamy to może się coś zwróci.

Majcher92 
Łukasz Majchrzyk

Wysłany: 2017-10-29, 19:53   

Ficu, to trzeba znaleźć osobę co jest w stanie napisać taką aplikacje ,chyba że Ty potrafisz :D :?:
i zobaczyć jak wygląda sprawa od strony finansowej itp. Poczekamy aż inni też wyrażą swoje zdanie. Może ktoś będzie więcej wiedział na ten temat.

Ficu 
Marcin Ficek

Wysłany: 2017-10-29, 20:35   

Mój brat bawi się w programowanie i mogę go podpytać czy coś wie w tym temacie. Ja kiedyś bawiłem się w strony www ale to było dawno temu i wiele się zmieniło i sam już nie wiele pamiętam... Zobaczymy co powiedzą inni i jak podejdą do tematu admini :D

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-10-30, 08:26   

Cytat:
daniels nie denerwuje Cie żeby całe zdanie przeczytać musisz przesuwać stronę w tę i z powrotem?? Bo mnie bardzo a ja nerwus jestem

Nie, bo obracam telefon w poprzek :mrgreen:

Ficu 
Marcin Ficek

Wysłany: 2017-10-31, 15:57   

daniels i tak szacun za cierpliwość :shock: mnie to i tak przeroslo nawet przy obracaniu ekranu a telefon mam 5,5' więc mały nie jest i mimo to nie dalem rady nerwowo :/

Nikt więcej się nie wypowie??

grzesiekcichy 
Grzegorz Ciechanowski

Wysłany: 2017-10-31, 18:06   

Fajna sprawa ale ciekawe ile to będzie pln kosztować?

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-10-31, 19:00   

Ficu napisał/a:
daniels i tak szacun za cierpliwość :shock: mnie to i tak przeroslo nawet przy obracaniu ekranu a telefon mam 5,5' więc mały nie jest i mimo to nie dalem rady nerwowo :/

Zrób sobie drinka, albo dwa i od razu będzie lepiej :mrgreen: :mrgreen:

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2017-10-31, 20:34   

daniels napisał/a:
Ficu napisał/a:

Zrób sobie drinka, albo dwa i od razu będzie lepiej :mrgreen: :mrgreen:

Daniel, bez konsultacji z lekarzem, nie wolno polecać takiego rozwiązania, to może pogłębić problem, gdyż może "kolega" leczy się "na nerwy"... :roll: :mrgreen:

Ficu 
Marcin Ficek

Wysłany: 2017-11-01, 20:08   

daniels u mnie to z reguły kilka kostek lodu +Jack + cytrynka + cola i z nerwami już lepiej :D jak ten lek nie działa to zmieniam cytryne na limonke a cole na sprite i też daje rade :mrgreen: ale w pracy nie wiem co by majster na to powiedział :shock:

AndrzejN. najprostsze lekarstwa sa najskuteczniejsze ;)

Co do aplikacji rozmawialem dzis z bratem, on co prawda dopiero zaczyna sie w tym wprawiać i za bardzo nie jest w stanie pomoc ale:

- jesli chodzi o forum to strona teoretycznie powinna miec wersje mobilna tzn przystosowaną do przegladarek na tel i smartfonach. Właściciel forum musiałby sprawdzić jak to wyglada i czy jest ona dostępna dla obecnej skórki forum albo czy można zaktualizować forum żeby byla z tą wersja. Pamietam że kiedyś jak zakładaliśmy stronę i mieliśmy gotową skórkę to miala ona tak jakby 3 wersje: na kompa, tablety i smartfony. Więc szansa jest tylko trzeba to sprawdzić.
- aplikację można niby zrobić ale to już dobrze by bylo ogarnąć dobrego programiste co by to fajnie zrobił bo tak to ciężko coś takiego napisać ;(

Braciak ogólnie wprawia się w pisanie i dla niego to jeszcze wyższa szkoła jazdy i póki co myśli nad napisaniem czegoś prostszego żeby sie wprawić. Myślał nad aplikacją dla wedkarzy, taki ala notatnik z możliwością dodawania zdjęć, zaznaczania na mapie pozycji gdzie się łowi za pomocą GPS co myślicie o tym??

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-11-02, 08:04   

Ficu, na samym dole masz " Wersja forum PDA/GSM." wciśnij sobie, bo chyba o to Ci chodzi.

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2017-11-02, 10:22   

Skrypt tego forum jest już na tyle stary i nikt go już nie aktualizuje, że stworzenie takiej apki jest nie możliwe. Temat już próbowałem kiedyś rozeznać. :oops:

Ficu 
Marcin Ficek

Wysłany: 2017-11-02, 16:15   

daniels napisał/a:
Ficu, na samym dole masz " Wersja forum PDA/GSM." wciśnij sobie, bo chyba o to Ci chodzi.

Aż mi glupio że tego nie zauważyłem :oops: jednak wole machac tel na boki jak Ty :P chyba wole raczyć się drinkiem i przyzwyczajać się do tego :mrgreen:

MariuszPosmyk szkoda szkoda bo fajne forum i zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego ;( a ewentualnie da sie przenieść na inna nowsza skórkę?? Czy to już nie ma sensu bo nie da sie przeniesc postów itp??

aquilon
Dawid Wrzeciono

Wysłany: 2017-11-02, 16:21   

Gdyby forum udało się obsługiwać w tak prosty sposób jak FB to na pewno wielu użytkowników by do niego wróciło.

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2017-11-09, 18:02   

aquilon napisał/a:
Gdyby forum udało się obsługiwać w tak prosty sposób jak FB to na pewno wielu użytkowników by do niego wróciło.

Pewnie masz rację...

Odpowiedz do tematu