Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc !!! wybór z 3 :)
Autor Wiadomość
Nicram83 

Wysłany: 2011-04-12, 22:26   Proszę o pomoc !!! wybór z 3 :)

Witam,
W ubiegłym roku wybrałem sie kilka razy na karpie i bardzo mi się to spodobało i postanowiłem w tym roku wybrać się jeszcze kilka razy ale z troszkę lepszym sprzętem:)
, poczytałem troszkę i znalazłem 3 kołowrotki które moim lalikowym okiem mogą się nadać:

-Spro Incognito LCS 855
- Shimano Baitrunner DL 6000 RA
- OKUM Power Liner PRO Long Cast Baitfeeder 1060

Są to kołowrotki w przedziale cenowym od 300 do 360 zł. Bardzo proszę o pomoc i doradzenie co lepiej kupić otwarty jestem na inne sugestie:)

Z góry dziękuję

Ps. Wędziska wybrałem jak na początek
Black Widow Carp 3,6 m 3,00Lb - też proszę o komentarz

Pozdrawiam

Cypisek 
Cyprian Gutkowski

Wysłany: 2011-04-12, 22:36   

Wędki fajne, a z kręciołków to bym się zastanawiał tylko nad SPRO lub Shimano, OKUMA to jakoś nie mój styl, ale to tylko moja subiektywna ocena.

AeSeF
c3n50r3d

Wysłany: 2011-04-12, 23:50   

Nicram83 napisał/a:
Spro Incognito LCS 855

Polecam Ci SPRO, dobre kręcioły, dobre ceny czego chcieć więcej ? jestem żywym przykładem :D

dziubek007 
;0

Wysłany: 2011-04-13, 00:14   

Shimano lub SPRO kołowrotki oba podobne. Lecz wybrał bym SPRO większy w porównaniu do Shimano i te mniejsze kołowrotki Shimano jakoś mi się nie podobają. Zdecydowanie SPRO w tym przypadku.

Pleban 
Adam Nowacki

Wysłany: 2011-04-13, 20:49   

A ja proponuje tica scepter mam używam póki co jeden sezon i nie narzekam

szuszel 

Wysłany: 2011-04-14, 09:10   

W tej cenie tylko tica zastanów się nad nimi ja ich nie używam ale są to kołowrotki godne polecenia :!:

Maciek 17
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-16, 16:28   

spro :)

Kolego może byś się trochę bardziej rozpisał ?

Wiktos 

Wysłany: 2011-04-24, 18:30   

Witam serdecznie wszystkich! Jestem tutaj nowy chcę zacząć łowić od czasu do czasu karpia i suma na zestawy gruntowe. Do dziś wyłącznie spiningiem się zajmowałem. Kupuje dwie wędki Shimano Alivio 3,66 jedna 3lbs druga 3,5lbs jeden młynek z wolnym biegiem już mam czas na drugi kwotę jaką chcę przeznaczyć to do 400zł. Moimi faworytami są:
1 Spro Incognito LCS 865 - firma robi dobre młynki spinningowe jeden nawet posiadam
2 Shimano Baitrunner DL 10000 RA- Shimano dobre młynki ale boje się średnio-niskiej półki
3 Dragon Mega Baits LD Carp FR1065i - tu wielki znak zapytania
Jakieś inne propozycje? Żyłki jakie będą nawinięte to 0,35-0,45, zależy mi aby weszło przynajmniej 200m 0,45.
P.S. nie chce zakładać nowego wątku proszę o pomoc i wyrozumiałość.

AeSeF
c3n50r3d

Wysłany: 2011-04-24, 19:08   

Wiktos napisał/a:
1 Spro Incognito LCS 865 - firma robi dobre młynki spinningowe jeden nawet posiadam

Ja tam jak mantrę będę powtarzał, że polecam SPRO :mrgreen: po prostu ich młynek mnie nie zawiódł i bardzo dobrze mi się z nim łowi.

Wiktos napisał/a:
2 Shimano Baitrunner DL 10000 RA- Shimano dobre młynki ale boje się średnio-niskiej półki

Nie masz się czego bać, skoro mówisz że spiningujesz marka SHIMANO tam też nie jest Ci obca, a jeśli jest to poczytaj o serii Catana. Marka SHIMANO mówi sama za siebie, tym bardziej Baitrunner ;)

Wiktos napisał/a:
3 Dragon Mega Baits LD Carp FR1065i - tu wielki znak zapytania

Dokładnie, wielki znak zapytania ;) Nie chce napisać złej opinii, bo nigdy nie miałem do czynienia z karpiowymi kołowrotkami Dragona ;)

Pozdrawiam

Wiktos 

Wysłany: 2011-04-24, 20:11   

Serdecznie dziękuje za odpowiedź, który z kołowrotków ,,powinien" być trwalszy? Spro ma niższe przełożenie a za Shimaniakiem przemawia marka. Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych użytkowników.
Z góry bardzo dziękuje,
Pozdrawiam

gIFF

Wysłany: 2011-04-24, 20:15   

Wiktos napisał/a:
Dragon Mega Baits LD Carp FR1065i

Posiadam ten kołowrotek, nad wodą jeszcze nie był wygląda solidnie i posiada płynną prace :)

eyyy1 
DE-NL

Wysłany: 2018-03-09, 12:51   Spro Incognito LCS 855

Witam, odświerze trochę temat. Dzis wpadły mi w ręce dwa kołowrotki Spro Incognito 855 które najprawdopodobniej powędrują na sprzedaż ale chciał bym zasięgnąć trochę informacji o nich co to za kołowrotki czym się charakteryzują

Odpowiedz do tematu