Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej !

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Łowisko Lesieniec
Autor Wiadomość
jackobs 
Jakub Nowak

Wysłany: 2011-08-22, 19:27   Łowisko Lesieniec

Jak w temacie. Był już ktoś z was na tym łowisku?? Jakie wrażenia?? Słyszałem, że pełen profesjonalizm i ryby dopisują. LESIENIEC

Rumun 
Krzysztof Caban

Wysłany: 2011-08-23, 11:28   

Łowisko kameralne, na którym Właściciel Bartek dba o święty spokój łowiących. Łowić należy bardzo czujnie i na pół sztywno ponieważ z powodu małych odległości karpie zaraz po braniu uciekają w trzcinowe wyspy. Niestety duża populacja małego karpia, którego częste brania mogą denerwować. Do dyspozycji jest 7 dobrze przygotowanych stanowisk. Ja polecam te od 3 do 6, 7 to stanowisko ,,bardziej wymagające". Na miejscu otrzymujemy podbierak i matę. Możliwość używania pontonu, który może się przydać oraz łódek sterowanych.

Połamiania

wolson 

Wysłany: 2011-08-23, 11:43   

"Lesieniec" to nowe łowisko, które dopiero się rozwija. Jednak rozwój idzie zdecydowanie w prawidłowym kierunku.
Świetne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, ciszę. Właściciel łowiska (Bartek) to przemiła osoba, która zadbała o to, by każde stanowisko było wyposażone w odpowiednie maty, podbieraki i worki karpiowe - widać, że dba o populację swoich rybek.

Należy pamiętać, że na łowisku brak jest bieżącej wody i prądu.

Co do stanowisk - nie zgadzam się ze stwierdzeniem:
Rumun napisał/a:
Ja polecam te od 3 do 6, 7

Każde stanowisko jest łowne - trzeba tylko dobrać odpowiednią taktykę do stanowiska. Przykład to ostatnie weekendowe zawody integracyjne na Lesieńcu, które wygraliśmy z ojcem łowiąc na stanowisku numer 2.

Rumun napisał/a:
Niestety duża populacja małego karpia, którego częste brania mogą denerwować.

To też kwestia odpowiedniej taktyki - można wyeliminować lub zminimalizować brania tych ryb.

Łowisko to nie jest wanną z karpiami. To łowisko dla karpiarzy, ktorzy mają "jakie takie" pojęcie o łowieniu cyprinusów, wiedzą gdzie ich szukać i jak je zwabić.

Ja osobiście byłem tam 2 razy i w chwili obecnej śmiem twierdzić, że jest to jedno z lepszych łowisk karpiowych, na którym byłem.

Polecam wyjazd na to łowisko i niech nikt nie zraża się niepowodzeniem podczas pierwszej wizyty - tam rybkę (dużą) trzeba sobie wypracować, a rybka duża jest :)

jackobs 
Jakub Nowak

Wysłany: 2011-08-23, 13:54   

Dzięki koledzy za cenne uwagi. Może się ktoś z was wybiera na to łowisko w najbliższym czasie?? Chętnie bym się przejechał, tylko samemu to jakoś tak smutno będzie :)

Rumun 
Krzysztof Caban

Wysłany: 2011-08-23, 14:10   

wolson napisał/a:
Co do stanowisk - nie zgadzam się ze stwierdzeniem:

Czytaj uważnie, napisałem ,,Ja polecam", a każdy z nas ma Swoje, wyrobione zdanie.

wolson napisał/a:
To też kwestia odpowiedniej taktyki - można wyeliminować lub zminimalizować brania tych ryb.

Dobra taktyka może ograniczyła, niestety nie wykluczyła brań małych karpi ilekroć tam byłem na wszystkich 7 stanowiskach.

wolson napisał/a:
Łowisko to nie jest wanną z karpiami.

Przy niespełna 5 ha i ilości ryby, która tam pływa, a od wiosny, która ma zostać jeszcze tam wpuszczona, odnoszę zgoła inne wrażenie iż właśnie, łowisko wygląda jak wspomniana przez Ciebie wanna. Co do sprawdzenia taktyki polecam przykładowo Nekielkę lub Nowaki :idea:

Co do braku prądu i bieżącej wody myślę, że nie przeszkadza to karpiarzom przez duże ,,K" ;)

wolson 

Wysłany: 2011-08-23, 14:26   

Rumun napisał/a:
Czytaj uważnie, napisałem ,,Ja polecam", a każdy z nas ma Swoje, wyrobione zdanie.

może źle się wyraziłem ... ja mogę napisać w "drugą stronę" - stanowisko 1 jest dla mnie najmniej atrakcyjne, dwójka także nie ma zbyt dużego pola manewru, ale to nie przeszkadza w łowieniu większych ryb.

Rumun napisał/a:
Dobra taktyka może ograniczyła, niestety nie wykluczyła brań małych karpi ilekroć tam byłem na wszystkich 7 stanowiskach.

nie byłem na Lesieńcu zapewne tyle razy co Ty (byłem tak dwukrotnie i we wrezśniu jadę trzeci raz), ale szczerze powiedziawszy znalazłem "swój" sposób na to, by najpierw ograniczyć brania małych ryb, aż w ostatecznym rozrachunku całkowicie je wyeliminować.
Czy ta taktyka sprawdzi się każdorazowo - nie wiem, zastosuję ją we wrzesniu i wtedy sie o tym przekonam.

Rumun napisał/a:
Przy niespełna 5 ha i ilości ryby, która tam pływa, a od wiosny, która ma zostać jeszcze tam wpuszczona, odnoszę zgoła inne wrażenie iż właśnie, łowisko wygląda jak wspomniana przez Ciebie wanna.

mając na myśli wannę z rybami pisałem o zbiorniku, na brzegu którego brak jest jakichkolwiek drzew, brak trzcin, urozmaiconej linii brzegowaj, gdzie dno jest równe jak blat o jednakowej głębokości na całym akwenie, a łowienie polega na tym, że "gdzie nie rzucisz i co założysz na włos to i tak weźmie". Tutaj mamy do czynienia z łowiskiem, gdzie nie oszukujmy się - nie każdy sobie poradzi. Tutaj rybę trzeba "wypracować", dno trzeba wysondować, poszukać odpowiednich miejsc do położenia zestawów. Jest to właśnie jeden z elementów, który przyciąga mnie takie łowiska, wymaga ode mnie myślenia i kombinowania :)
Rumun napisał/a:
Przy niespełna 5 ha i ilości ryby, która tam pływa, a od wiosny, która ma zostać jeszcze tam wpuszczona, odnoszę zgoła inne wrażenie iż właśnie, łowisko wygląda jak wspomniana przez Ciebie wanna. Co do sprawdzenia taktyki polecam przykładowo Nekielkę lub Nowaki :idea:

na Nekielce ani na Nowakach nie byłem, natomiast przetestowałem ową taktykę na innych - trudnych zbiornikach (np Gosławice) i sprawdziła się również.

Rumun napisał/a:
Co do braku prądu i bieżącej wody myślę, że nie przeszkadza to karpiarzom przez duże ,,K" ;)

Oczywiście, że nie przeszkadza, ja tylko wspomniałem o tym fakcie po to, by osoby jadące na łowisko zabrały ze soba jakis baniaczek z wodą do gotowania :) Dla mnie taka informacja, czy na łowisku jest prąd, woda, toalety jest dosyć istotna właśnie z tego względu, by wiedzieć co zabrać ze sobą, by mieć informację czy będę miał gdzie naładować akumulatory do łódki itp itd :)

Rumun 
Krzysztof Caban

Wysłany: 2011-08-23, 14:44   

wolson napisał/a:
może źle się wyraziłem ... ja mogę napisać w "drugą stronę" - stanowisko 1 jest dla mnie najmniej atrakcyjne, dwójka także nie ma zbyt dużego pola manewru, ale to nie przeszkadza w łowieniu większych ryb.

Dokładnie jak Ty, miałem to na myśli dlatego radzę wybierać od 3.

Z kolei ja mówiąc wanna miałem na myśli małe łowisko z dużą populacją ryby.
Nie byłem tam wiele razy ale wydaje mi się iż nie jest konieczne rozpracowywanie tego akurat łowiska echem. Radziłem sobie bez tego oszczędzając czas, a rybki brały.
W każdym razie polecam wizytę na ,,Lesieńcu"

wolson 

Wysłany: 2011-08-23, 14:47   

Rumun napisał/a:
Nie byłem tam wiele razy ale wydaje mi się iż nie jest konieczne rozpracowywanie tego akurat łowiska echem.

oczywiście, że nie ma takiej potrzeby. Wystarczy środek pływający, stukadełko i jeśli "wiesz, czego szukasz" to znajdziesz i połowisz :)

SOYER 
Jacek Sojka Gang Karpiarzy

Wysłany: 2011-08-24, 13:06   

Witam

Jak mawia kolega z Łodzi bardzo ograniczył dostęp do haka małych karpi, i ciągał tylko takie od 9+
Siedzieliśmy na stanowisku 3 kolega na 2-gim
My niestety lub stety nabywamy dopiero doświadczenia i nie udało nam się ograniczyć dostępu do haków.

W Lesieńcu byliśmy od piątku do niedzieli na pierwszych zawodach Karpiowych

Organizatorzy odwalili kawał dobrej roboty, Roman był bezcenny.
w sumie wygrał team z Łodzi ze stanowiska nr 2 wyciągając karpia 15,200

Na stanowisku nr 3 większe rybki nie chciały współpracować my wyciągneliśmy 19karpi do 3,5kg 1szt 9,6kg i jeden 8,45kg.

Na stanowisku nr 1 Ekipa z Zabrza wyciągnęła karpia 9,37kg (jednyka jedzieeee)
Na stanowisku nr 7 Team z Oleśnicy wyciągnął ok 25 szt karpia do 2,5kg oraz jednego 9,950kg gdzie prowadził, drużyna ze stanowiska 2 15min przed zawodami znokautowała wszytskich karpiem 15,200
Na stanowisku nr 6 padały rybki od 5 do 9kg i było własnie tam ich najwięcej.

Dziękujemy Organizatorom - Bartkowi za wspaniałą przygodę nad wodą, Romanowi za super barbeq;-)

Teamy były rewelacyjne prawdziwie integracyjna atmosfera

Rekord swój życiowy pobiłem po zakończonych zawodach 14,5kg

https://picasaweb.google.com/jaceksojka/ZawodyKaprioweLesieniecSierpien2011#5643599742289983378

SQra 
Carp Team Riposta

Wysłany: 2011-09-15, 18:03   

Dzisiaj został pobity rekord łowiska - Na stanowisku nr. 3 chłopaki wyciągnęli 18 z groszami. Info od Romana.
My siadamy tam jutro na 3 dni - standardowo na "siódemeczkę" :mrgreen:

wolson 

Wysłany: 2011-09-15, 18:47   

SQra napisał/a:
Dzisiaj został pobity rekord łowiska - Na stanowisku nr. 3 chłopaki wyciągnęli 18 z groszami. Info od Romana.

Fajnie, że im się udało. Chłopaki mają tygodniową zasiadkę. W niedzielę, jak odjeżdżałem, udzieliłem im kilku wskazówek, bo przez weekend mieli tylko jedno branie.

SQra napisał/a:
My siadamy tam jutro na 3 dni - standardowo na "siódemeczkę" :mrgreen:

Powodzenia :)
Daj znać po zasiadce, co też ciekawego wyjęliście z wody.

SQra 
Carp Team Riposta

Wysłany: 2011-09-19, 12:09   

wolson napisał/a:
Fajnie, że im się udało. Chłopaki mają tygodniową zasiadkę.

Jednak to był żart Romana :mrgreen: Ryba miała 12kg.
My też bez szału - 11kg 10kg 8,5kg i 6,5kg. Ale za to jaki był klimat... najlepsza zasiadka tego sezonu!
Z tego co słyszałem wy też sie dobrze bawiliście :mrgreen:
Za 2 tygodnie mamy zaproszenie na zakończenie sezonu, później chyba usiądziemy pod koniec października w ostatni weekend przed zamknięciem łowiska i to by było na tyle w tym sezonie :?

wolson 

Wysłany: 2011-09-19, 12:56   

SQra napisał/a:
Za 2 tygodnie mamy zaproszenie na zakończenie sezonu

no nie żartuj ...

Proponuję wspólne wędkowanie - ja zasiadam na zakończenie sezonu od 7.10 do 11.10.
Jeszcze nie wiem czy będę sam czy z kolegą, ale ja będę na 100%. Tym razem wybrałem stanowisko numer 3, bo na nim jeszcze nie łowiłem.

SQra napisał/a:
Z tego co słyszałem wy też sie dobrze bawiliście :mrgreen:

my się zawsze dobrze bawimy na Lesieńcu :) A Roman uwielbia nas wtedy odwiedzać ... i co śmieszniejsze, zawsze kiedy Roman do nas przychodzi to mamy "odjazd" :)

SQra napisał/a:
później chyba usiądziemy pod koniec października w ostatni weekend przed zamknięciem łowiska i to by było na tyle w tym sezonie :?

Jak rozmawiałem wczoraj telefonicznie z Bartkiem to mówił mi, że łowisko będzie czynne do 16 października tylko, potem spuszczają wodę i zaczynają "segregację" ryb, nie będzie drobnicy już za rok.

SQra 
Carp Team Riposta

Wysłany: 2011-09-19, 14:17   

wolson napisał/a:
SQra napisał/a:
Za 2 tygodnie mamy zaproszenie na zakończenie sezonu

no nie żartuj ...

Proponuję wspólne wędkowanie - ja zasiadam na zakończenie sezonu od 7.10 do 11.10.
Jeszcze nie wiem czy będę sam czy z kolegą, ale ja będę na 100%.

Nie żartuje, za 2 tygodnie Bartek robi na Lesieńcu takie nieoficjalne zakończenie sezonu. Zaprosił ludzi którzy często są na łowisku, znajomych karpiarzy itp. Mamy posiedzieć przy grillu i % i podyskutować na temat łowiska, minionego sezonu... Co jest ok co trzeba poprawić itd, ryby schodzą na drugi plan.

Jeżeli chodzi o wspólną zasiadkę to zobaczymy chcieliśmy właśnie usiąść jeszcze zaraz przed tym jak spuszczą wodę, jak będzie już naprawdę zimno. Może zdecydujemy sie na na ten sam termin co Ty ;)

wolson 

Wysłany: 2011-09-19, 14:20   

SQra napisał/a:
Jeżeli chodzi o wspólną zasiadkę to zobaczymy chcieliśmy właśnie usiąść jeszcze zaraz przed tym jak spuszczą wodę, jak będzie już naprawdę zimno. Może zdecydujemy sie na na ten sam termin co Ty ;)

byłoby miło wymienić doświadczenia na temat łowiska i poznać się osobiście - zintegrować :)
Ja niestety w innym terminie nie mam szans się zjawić, tylko 7-11.10.

Jeśli ktoś ma zdjęcia/filmiki z łowiska Lesieniec, to bardzo proszę o kontakt na PW.
Materiały te przydadzą się do strony łowiska.

Fajnie by było, gdybyście opisywali swoje wyprawy na Lesieniec :)

SQra 
Carp Team Riposta

Wysłany: 2011-11-16, 23:23   

Cytat:
Jeśli ktoś ma zdjęcia/filmiki z łowiska Lesieniec, to bardzo proszę o kontakt na PW.
Materiały te przydadzą się do strony łowiska.

Fajnie by było, gdybyście opisywali swoje wyprawy na Lesieniec :)

Mam trochę zdjęć i filmików z Lesieńca bo spędziliśmy tam w tym sezonie trochę czasu. Szkoda tylko że nie było czasu wybrać się tam późną jesienią kiedy była największa szansa dostać na tym łowisku naprawdę duże sztuki, których jak się okazało podczas spuszczania wody nie brakowało. Obiecuje że w przyszłym sezonie dodam minimum jedno zdjęcie z miśkiem +20 właśnie z Lesieńca :mrgreen:

wolson 

Wysłany: 2011-11-17, 07:25   

SQra, jeśli chodzi o zdjęcia, to chętnie "przyjmę" takowe z tego sezonu, bo będę opiekował się stroną Bartka - niech ta strona ożyje :)

A co do jesieni ... mój ostatni czterodobowy pobyt październikowy na Lesieńcu był kiepski. Ryby nie współpracowały nigdzie, na żadnym stanowisku. Przez 4 doby z ciekawszych ryb wyjąłem tylko dziewiątkę i czternastkę. A pakowałem się w strasznym deszczu, który padał nieustannie od 2 dni ...

SQra napisał/a:
Obiecuje że w przyszłym sezonie dodam minimum jedno zdjęcie z miśkiem +20 właśnie z Lesieńca :mrgreen:

Też liczę na "dwójkę z przodu" :)

SQra 
Carp Team Riposta

Wysłany: 2011-11-17, 23:47   

wolson napisał/a:
SQra, jeśli chodzi o zdjęcia, to chętnie "przyjmę" takowe z tego sezonu, bo będę opiekował się stroną Bartka - niech ta strona ożyj

Spakuje wszystko co mam w jedną paczkę i Ci podeślę. A stronie Lesieńca ewidentnie przyda sie refreshing :!:

wolson napisał/a:
A co do jesieni ... mój ostatni czterodobowy pobyt październikowy na Lesieńcu był kiepski. Ryby nie współpracowały nigdzie, na żadnym stanowisku. Przez 4 doby z ciekawszych ryb wyjąłem tylko dziewiątkę i czternastkę. A pakowałem się w strasznym deszczu, który padał nieustannie od 2 dni ...

Powiem tak; na Lesieńcu byliśmy kilkanaście razy, przeważnie były to wypady na dwie doby, bywało raz lepiej raz gorzej ale nigdy nie wróciliśmy stamtąd o kiju. Z tego co pamiętam zawsze mieliśmy minimum 3 ryby w tym co najmniej jedna powyżej 10kg. Największy złapany przez nas karp miał 15,6kg, trafił się pełno łuski 13kg, pare dwunastek i bardzo dużo ryb w przedziale 9-11kg. Nie licząc tych kilówek, których w przyszłym sezonie już nie będzie a które nie jednemu nie dały pospać. Może to fart, ale zdaniem Romana, opiekuna łowiska, zawsze wypadaliśmy najlepiej. Nie raz było tak że wszytskie stanowiska były zajęte a tylko my łapaliśmy. Powiem szczerze że zaczeliśmy wątpić że jest tam rzeczywiście 40 ryb w przedziale 15-20kg bo ani nam ani takim kozakom jak Mroczki nie udało sie złapać nic większego ale październikowe spuszczenie wody pokazało że na prawdę jest tam trochę dużej ryby. Właśnie w październiku podobno ktoś wyciągnął tam +18kg. Liczyliśmy że właśnie na późną jesień uda nam sie trafić coś dużego ale niestety nie było czasu usiąść.

Reszta przemyśleń na dniach, teraz padam na pysk. Spać!

SOYER 

Wysłany: 2012-01-28, 11:38   

Hej Chłopaki;-) wiadomo coś czy coś się dzieje na łowisku?

wolson 

Wysłany: 2012-01-28, 11:43   

Sobótka TEAM napisał/a:
Hej Chłopaki;-) wiadomo coś czy coś się dzieje na łowisku?

Hej "trójka" - wiadomo :)
Woda spuszczona, karpie w przechowalniku, czekają jeszcze z miesiąc na wpuszczenie, o ile oczywiście pogoda pozwoli. :)

SOYER 

Wysłany: 2012-01-28, 12:17   

Hej;-) "dwójeczka"

Masz jakieś aktualne zdjęcia jak to teraz wygląda ewentualnie z odłowów;) jak możesz podeślij na jaceksojka(at)gmail.com

Nie mogę się już doczekać rozłożenia sprzętu.

wolson 

Wysłany: 2012-01-28, 12:18   

Niestety zdjęciami nie dysponuję żadnymi z odłowów. Będę natomiast podczas zarybiania, to wtedy pstryknę kilka fotek i wstawię.

Marcin19 
Marcin Kozdrowiecki

Wysłany: 2012-01-28, 14:39   

Planuje wypad wiosną na Lesieniec:) co możecie polecić aby tam połowic? Rybki mają jakieś wybrane samki czy biorą na rożne przynęty?
Necić PVA?? czy może lepiej metode?? ;)

wolson 

Wysłany: 2012-01-28, 15:26   

Na Lesieńcu nie ma czegoś takiego jak ulubione smaki kulek. Musisz kombinować.
No i ponton to podstawa, bez niego nie połowisz.

SOYER 

Wysłany: 2012-01-28, 16:28   

Marcin19 napisał/a:
Planuje wypad wiosną na Lesieniec:) co możecie polecić aby tam połowic? Rybki mają jakieś wybrane samki czy biorą na rożne przynęty?
Necić PVA?? czy może lepiej metode?? ;)

PVA nie ma sensu tego używać.
Mi osobiście sprawdziły się tam kulki rybne oraz nocna zmora Karla Nikla.

Było tam super ponoć mają być zmiany na bardzo super;-)
Łowisko na którym nie będziesz się z pewnością nudził.

Rumun 
Krzysztof Caban

Wysłany: 2012-01-28, 16:35   

Sobótka TEAM napisał/a:

Bo 100% branie karpi do 2kg co 40min :mrgreen:

SOYER 

Wysłany: 2012-01-28, 16:50   

Rumun napisał/a:
Sobótka TEAM napisał/a:

Czy kolega wie to z własnego doświadczenia?

Nie chce mi się cytować Wolsona wystarczy przeczytać pare postów wyżej, z tego co pamiętam kolega z Łodzi się nie nudził a ciągnął wszytko ponad 7kg z tego co pamiętam acz kolwiek mogę się mylić.

Rumun 
Krzysztof Caban

Wysłany: 2012-01-28, 16:52   

Sobótka TEAM napisał/a:
Rumun napisał/a:
Sobótka TEAM napisał/a:

Nie chce mi się cytować Wolsona wystarczy przeczytać pare postów wyżej, z tego co pamiętam kolega z Łodzi się nie nudził a ciągnął wszytko ponad 7kg z tego co pamiętam acz kolwiek mogę się mylić.

Niestety tak... :| Do tego nie bylo mozliwosci tego dziadostwa wyeliminowac :arrow:

wolson 

Wysłany: 2012-01-28, 16:54   

Rumun, wszystkie karpie poniżej 8kg zostały odłowione i nie będą już wpuszczone ponownie do zbiornika.

SOYER 

Wysłany: 2012-01-28, 16:55   

Rumun napisał/a:
Sobótka TEAM napisał/a:
Rumun napisał/a:
Sobótka TEAM napisał/a:

Niestety tak... :| Do tego nie bylo mozliwosci tego dziadostwa wyeliminowac :arrow:

Nam się udało wyelimować karpie do 4kg po zastowaniu rad Wolsona, podziałało.
Bartek wspominał że tego problemu już nie będzie w tym roku dlatego też czekam na rozpoczęcie sezonu właśnie u niego.

Rumun 
Krzysztof Caban

Wysłany: 2012-01-28, 16:59   

wolson napisał/a:
Rumun, wszystkie karpie poniżej 8kg zostały odłowione i nie będą już wpuszczone ponownie do zbiornika.

Tak właśnie Bartek obiecał od nowego roku. Tylko, ze ja już zdążyłem doznać szczytu szalu nerwowego i o mało co po nocce spędzonej na Lesieńcu nie wylądowałem u czubków :P
Ostatnio zmieniony przez Rumun 2012-03-01, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  

wolson 

Wysłany: 2012-01-28, 17:04   

Rumun, będę osobiście przy wpuszczaniu ryb do zbiornika - zdam relację co "pływa w stawie" :)

Rumun 
Krzysztof Caban

Wysłany: 2012-01-28, 17:08   

wolson napisał/a:
Rumun, będę osobiście przy wpuszczaniu ryb do zbiornika - zdam relację co "pływa w stawie" :)

Czytałem, czytałem jak pisałeś wcześniej.
Osobiście nie za bardzo lubię łowiska o małej powierzchni ale z wielka chęcią jakby była możliwość się tam spotkać (nawet przy tym samym zarybianiu) to jestem wielce chętny podjechać.
Ostatnio zmieniony przez Rumun 2012-03-01, 10:35, w całości zmieniany 1 raz  

SOYER 

Wysłany: 2012-01-28, 17:27   

[quote="Rumun"]
wolson napisał/a:
Rumun, wielka checia jakby byla mozliwosc sie tam spotkac (nawet przy tym samym zarybianiu) to jestem wielce chetny podjechac.

Ja również jestem chętny;-) dajcie znać kiedy to będzie oczywiscie jak będziecie coś wiedzieć.

pawelstu 
Paweł Dolat

Wysłany: 2012-01-28, 18:46   

Łowisko bardzo fajne, spokój i cisza. Faktycznie było co robić z tymi 2-kilówkami :D . Większy też się trafił :mrgreen: . Ciekawe jak to będzie wyglądało w tym roku.

Marcin19 
Marcin Kozdrowiecki

Wysłany: 2012-01-29, 20:42   

,,No i ponton to podstawa, bez niego nie połowisz ''
Jeśli nie mam pontonu ani łódeczki sterowanej radiem to pozostaje mi tylko markerowanie za pomocą wędki??

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2012-01-29, 20:47   

Marcin19 napisał/a:
,,No i ponton to podstawa, bez niego nie połowisz ''
Jeśli nie mam pontonu ani łódeczki sterowanej radiem to pozostaje mi tylko markerowanie za pomocą wędki??

Myślę,że bardziej chodzi o holowanie ryb.

wolson 

Wysłany: 2012-02-25, 23:35   

Ufff, uporałem się wreszcie ze stronką łowiska. Obiecuję, że teraz odkąd ja będę ją prowadził, na bieżąco będą pojawiać się informacje co aktualnie dzieje się na łowisku.
Jeśli ktoś chciałby umieścić jakąś fotorelację z zasiadki na Lesieńcu, chciałby dodać swoje fotki do galerii - wiecie gdzie mnie szukać.

Kasia i Bogdan 
Kasia i Bogdan Wareluk

Wysłany: 2012-03-01, 08:53   

Wspaniałe łowisko i chętnie byśmy usiedli połowić jakiś tydzień, niestety z powodu naszego towarzysza wypraw - dla nas niedostępne.

wolson 

Wysłany: 2012-03-01, 08:55   

Kasia i Bogdan napisał/a:
niestety z powodu naszego towarzysza wypraw - dla nas niedostępne.

A cóż to za towarzysz?

Odpowiedz do tematu