Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Agroturystyka "Pod lasem" w Piastowie
Autor Wiadomość
zbles 

Wysłany: 2015-05-07, 12:02   Agroturystyka "Pod lasem" w Piastowie

Dowiedziałem, sie ze jest tam łowisko ale na stronie internetowej tej agroturystyki nie ma nic napisane o tym łowisku. Łowił ktoś juz tam? Jak z populacją karpia?

zbles 

Wysłany: 2015-05-20, 10:46   

Łowisko nazywa sie Troyl. Strony internetowej jeszcze nie ale można zobaczyc na facebooku.Są zdjęcia i kontakt do właściciela. Łowisko otwarte bardzo niedawno.

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2015-05-20, 16:42   

Nie wiem czy jest o czym pisać. Widać, że właściciel w nosie ma dobro i kondycję ryb. Walają się po ziemi bez maty, czyli regulamin pewnie jej nie wymaga. Jak dla mnie mięsiarskie łowisko z tego co zobaczyłem na zdjęciach i nie wiem czy powinno mieć ono temat u Nas na forum.

Czekam na opinie innych użytkowników, ale moim zdaniem temat do wora razem z właścicielem i łowiącymi tam "wędkarzami"...
4. Opcja SZUKAJ.
5. Imie i nazwisko w profilu.
Ostatnio zmieniony przez Karwi 2015-05-20, 16:48, w całości zmieniany 2 razy  

mariusz605 
Mariusz Jasiński

Wysłany: 2015-05-20, 20:05   

Karwi, bo to nie jest łowisko karpiowe i między innymi dla tego nie odpisywałem temu kto założył temat. Byłem parę razy i jeśli ktoś nie lubi oglądać ww. scen to lepiej niech tam nie jedzie. :/
zbles proponuje uzupełnić profil gdyż możesz się wtedy dowiedzieć więcej. W chwili obecnej nie mam pewności czy nie postępujesz podobnie jak na zdjęciu. Może nikt o tym nie pisze ale proceder wyłapywana, przerzucania, sprzedawania lub oddawania w zamian za ...... Zaczyna być coraz bardziej modny :!:

Odpowiedz do tematu