Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cyprinusy 2014-dla MF
Autor Wiadomość
jarekb11 
Jarosław Bajek

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2015-02-09, 17:15   Cyprinusy 2014-dla MF

Gratulacje dla Sebastiana właściciela firmy Monster Fishing za Cyprinusa w kategorii produkt roku. Sygnalizatory MF-213 v2.
Gratulacje!!!

shivan 
NIE

Wysłany: 2015-02-09, 17:19   

Gratulacje, dobrze,że wygrała polska firma...mam nadzieje,że nagroda da Sebie jeszcze większego kopa.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2015-02-09, 17:21   

Gratulacje, oby było tylko lepiej !

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2015-02-09, 17:23   

Rozmawiałem z Sebastianem parę razy. Kupa roboty i sił włożona w to zwycięstwo. Gratulacje.

hefe 
darek83

Wysłany: 2015-02-11, 12:12   

Polak potrafi.....:D

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2015-02-16, 08:34   

Dziękuje wszystkim za oddane glosy na nasz produkt, nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Ostatnie dwa lata ciężko pracowaliśmy i jak widać opłacało się choć łatwo nie było. Jeszcze raz dziękuje bo bez was tego by nie było :)

Pozdrawiam
Seba

P.S
Do kolegi "pioterk12carp" Po co wstawiasz ten film tutaj?
Żalisz się czy się chwalisz? Nie było mnie w PL a Ty czy Wy bo nie wiadomo kto bo nie nauczono się podpisać w wiadomości, mieliście wielkie pretensje o wstawienie na FB na naszym profilu filmiku z gali wręczenia, było widoczne jak sam ktoś wspomniał logo wasze w filmie itd... więc co takiego skopiowaliśmy? Rozumiem pojecie praw autorskich itd... ale nie przesadzajmy, to chyba nikt nie wyciął waszego logo i nie podpisał się że to nasz film czy mój! Dodanie tutaj tego filmu czemu ma służyć, pokazaniu gali czy reklamy?! Nie to żebym się przyczepiał bo czepliwy nie jestem, ale powiem jedno że przesadzacie jak tak chronicie własne prace to proszę usuń ten film z tego wątku, bo on tyczy się mojej osoby a chyba mieliście pretensje o ten własnie film. Na koniec dodam tylko że ten cały światek jest tak żenujący że wymiotować się chce, wszyscy celebryci, co drugi to Tarantino, ehh a gdzie ta pasja gdzie normalność ?!

astrauss 
Administrator
Artur Strauss

Wysłany: 2015-02-16, 12:07   

monsterfishing napisał/a:
Dziękuje wszystkim za oddane glosy na nasz produkt, nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Ostatnie dwa lata ciężko pracowaliśmy i jak widać opłacało się choć łatwo nie było. Jeszcze raz dziękuje bo bez was tego by nie było :)

Pozdrawiam
Seba

P.S
Do kolegi "pioterk12carp" Po co wstawiasz ten film tutaj?
Żalisz się czy się chwalisz? Nie było mnie w PL a Ty czy Wy bo nie wiadomo kto bo nie nauczono się podpisać w wiadomości, mieliście wielkie pretensje o wstawienie na FB na naszym profilu filmiku z gali wręczenia, było widoczne jak sam ktoś wspomniał logo wasze w filmie itd... więc co takiego skopiowaliśmy? Rozumiem pojecie praw autorskich itd... ale nie przesadzajmy, to chyba nikt nie wyciął waszego logo i nie podpisał się że to nasz film czy mój! Dodanie tutaj tego filmu czemu ma służyć, pokazaniu gali czy reklamy?! Nie to żebym się przyczepiał bo czepliwy nie jestem, ale powiem jedno że przesadzacie jak tak chronicie własne prace to proszę usuń ten film z tego wątku, bo on tyczy się mojej osoby a chyba mieliście pretensje o ten własnie film. Na koniec dodam tylko że ten cały światek jest tak żenujący że wymiotować się chce, wszyscy celebryci, co drugi to Tarantino, ehh a gdzie ta pasja gdzie normalność ?!

Cała prawda - Amen Sebastianie :)
Jak rozumiem kol. pioterk12carp miał oficjalną akredytację od MTP. Jeśli nie, będę chyba musiał domagać się usunięcia mojego wizerunku z tego filmku, a od YouTube usunięcie tego filmiku w ogóle.

Artur Strauss
Ostatnio zmieniony przez astrauss 2015-02-16, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2015-02-16, 12:58   

monsterfishing, Na Twoją prośbę wywaliłem post z filmem z forum.

jeanpascale 

Wysłany: 2015-02-16, 14:00   

Tak Trzymaj Sebastian, tak jak kiedyś rozmawialiśmy jeszcze troszkę i o Delkimach i Foxach w Polsce nikt nie będzie pamiętał :P czego Tobie życzę Bo POLSKA marka to brzmi Dumnie.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2015-02-16, 19:55   

Aj powiem Wam że to wszystko jest takie posr....e! Lepiej niech każdy będzie sobą i tak będzie lepiej, a nie jakieś bzdety, tylko nerwy psują... był film z rozdania a tu jakieś problemy, ja tam nie mam parcia na szkło więc można mnie wyciąć z tego filmu, kolega wstawił bo ktoś tam pokazał i wyszło wielkie halo... Zdenerwowałem się bo tam był problem, a tu już nie ma, więc jak na FB naszym był problem to na cholerę wstawia film w tym poście?!
Dobra zresztą już nie ważne, dzięki Rumun za wywalenie tej produkcji...
A swoją drogą fajnie było Was poznać w realu;)

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2015-02-17, 11:18   

monsterfishing napisał/a:
A swoją drogą fajnie było Was poznać w realu;)

Bo pindolenie kotka za pomocą młotka to jedno, a człowiekiem być to już nie każdemu się chce... Tez było mi przyjemnie :D
Ostatnio zmieniony przez Rumun 2015-02-17, 11:19, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu