Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Wędki] H-GUN 3lbs 12" Nash
Autor Wiadomość
balcer00 
Paweł Balcerowiak

Wysłany: 2015-01-19, 15:33   [Wędki] H-GUN 3lbs 12" Nash

Witam serdecznie kilka tygodni temu otrzymałem do testów od firmy Nash Tackle Polska za co jeszcze raz serdecznie dziękuje !. Kijem którym dane było mi pomachać to H-GUN 3lbs 12". Pierwsze wrażenie kiedy otwarłem tube z wędziskiem w środku były świetne kijek matowy a blank bardzo cienki podobno w 2.75lbs jest jeszcze cieńszy ;) . Ogólnie pomyślałem sobie świetny kij ! od razu wpadł mi w oko właśnie taki chciałem mieć.Przyszedł dzień kiedy to zaplanowałem sobie testy kijka. Wybrałem się dziś tj. Sobota (17/01/2015r.) na pobliską żwirownie wraz z rodzinka aby sobie nim porzucać. Kiedy dotarliśmy nad wodę od razu zaczałem wiązać ciężarek do żyłki głównej i heja w wodę !

Bomba po prostu bomba! ciężarek poleciał tak daleko że przeszło to najśmielsze moje oczekiwania a warto wspomnieć że jako osoba niepełnosprawna niestety nie miałem takiej siły wyrzutowej z pozycji siedzącej.

Kij jak widać wygina się od samej szczytówki do samego dolnika co mnie jeszcze bardziej ucieszyło :) pracuje na całej długości blanku.

A nawet mama bardzo chciała zobaczyć jak się rzuca takim kijem :) Kilka słów o technice trzymania i puszczania żyłki podczas rzutu...

...i do wody :)

Reasumując uważam że kij jest świetny dla wszystkich początkujących karpiarzy ponieważ jest świetnie wykonany świetnie się go trzyma w dłoniach ma mega możliwości a przede wszystkim jego cena również jest bardzo zadowalająca. Zachęcam do kupna kijka tej serii bo naprawdę warto ! Po dzisiejszym dniu bardzo mocno się zastanawiam czy nie sprawię sobie drugiego takiego samego lub z tej samej serii ale inne parametry.

A to kilka zdjęc samego kijka :

Pozdrawiam balcer00

qdl 

Wysłany: 2015-04-12, 18:36   

balcer00, Miałeś okazję wlec coś na tym kiju? Znaczy wrażenia z holu.

balcer00 
Paweł Balcerowiak

Wysłany: 2015-04-12, 19:00   

qdl, Jeszcze nie :) wczoraj byłem na rybach właśnie rzucałem tym kijem po raz drugi i nadal uważam że jest b.fajny ;)

BartekD 
Bartosz Dziabas

Wysłany: 2015-04-12, 19:40   

Kijek jest bardzo fajny, hol czuć świetnie, mam go już drugi sezon - a w tym go sprzedaje.

Odpowiedz do tematu