Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej !

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cypisek
2011-12-10, 14:03
Top 5 sklepów internetowych
Autor Wiadomość
AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2013-01-15, 17:25   

Carp City.pl
baits pl
eurofishing.pl
Delta Baits
crazycarp.pl

robert1713 
Mitleś

Wysłany: 2013-01-15, 17:40   

Ja z kolei polecam sklep: karpiologia.pl - na stronie nie ma zbyt dużego wyboru, ale właściciel oferuje sprowadzenie wybranego przedmiotu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wachu 
Patryk Wachowiec

Wysłany: 2013-01-15, 17:40   

To jest mój drugi sezon z karpiowaniem ,zakupy robię tylko w - sklep-karpiowy.pl

TomQ 
Tomasz Bednarczyk

Wysłany: 2013-01-16, 18:36   

Chciałbym się zwami podzielić doświadczeniem z zakupami w sklepie CARPSTORE.PL
Zamówienie na drobiazgi złożyłem w piątek, wybrałem opcję płatności przelew (wybrałam opcję kuriera) i od razu zapłaciłem. W sobotę zadzwonił właściciel sklepu i poinformował mnie, że przesyłkę wysyła w poniedziałek. Ja mówię, że pewnie do poniedziałku przelew nie dojdzie, Pan mówi, że nie ma problemu z płatnościami, może nawet dojść kilka dni później, ale paczkę i tak wyśle. :D
Za godzinę Pan znowu dzwoni i przeprasza, że nie dogadał się z kurierem i paczkę wyśle pocztą, tylko, że paczka będzie 3 zł tańsza a ja już przelałem pieniądze. Ja mówię, że nie ma żadnego problemu, proszę się nie przejmować, to nie pieniądze :>
Pan z Carpstore na to: "Za to dorzucę gratis" .
Paczka doszła, zamówienie w 100% zgodne a gratis o wartości 30 zł !!!! :shock: :D
Powaliło mnie to z nóg, dodam tylko, że kwota zamówienia, niewiele więcej przekraczała wartość gratisu ! :!: :!: :!: :lol: P-O-L-E-C-A-M, sklep bardzo uczciwy, rzetelny a właściciel bardzo miły !

marcinoscs 
Marcin Ginter

Wysłany: 2013-01-16, 18:44   

Normalne zachowanie porządnego sklepu! Miałem podobna sytuacje u Krzysia skiby z Crazy carp, podałem mu zamówienie przez tel ale zgubił kartkę gdzie tez był podany mój telefon. Po kilku dniach zadzwoniłem sprawa się wyjaśniła i paczka dotarła wraz z 2 paczkami popkow Imperiala w gratisie ;) Do takich sklepów chce się wracać!

KACZAS 
Michał Biegała

Wysłany: 2013-01-16, 19:58   

marcinoscs, potwierdzam, zamawiałem kiedyś u Krzyśka i również dostałem paczuszki z Imperiala gratis!

Ogórek 
Oskar Hajduk

Wysłany: 2013-01-16, 20:03   

Edit.
Sklep-Karpiowy.pl
CarpCity.pl
BaitBox.pl
CarpLife.pl (mimo że w tym sklepie nic nie kupowałem, obsługa jest zarąbista !!!)
Jezozwierz.pl
crazycarp.pl

Askari.pl - odstawiłem na koniec mojej listy !

Dominik 
Dominik Roguski

Wysłany: 2013-01-17, 21:46   

Dla mnie absolutny number one : SKLEP-KARPIOWY.PL

stoickov92 
Kamil Obrzut

Wysłany: 2013-01-17, 22:26   

Jak na razie moje jedyne zakupy karpiowe przez internet (prócz allegro) to Raven. Kupiłem Centron Hi Poda. Paczka dotarła zgodnie z terminem, towar zgadza się, problemów żadnych. Wszystko gra więc polecam! :)

Zobaczymy jak będzie z gwarancją (mam nadzieje że nie będę musiał sprawdzać ;) )

marciniak
Marcin

Wysłany: 2013-01-23, 14:42   

Sklep-karpiowy.pl -ok. Zniżka dla wszystkich z forum, gratisy, dobry kontakt!!

Kosa 
Sławomir Kosiński

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2013-01-23, 15:28   

Ostatnio tylko zamawiam z CarpCity i powiem tyle wszystko jest OK przesyłka bardzo szybko dochodzi, świetny kontakt (szybkie odpowiedzi na maile).

stefan89 

Wysłany: 2013-02-25, 17:20   

Ja wszystko czego nie kupuje w sklepie stacjonarnym zamawiam z www.sklep-karpiowy.pl robiłem zakupy ładnych parę razy i zawszę jestem zadowolony.

miszczunio 

Wysłany: 2013-02-25, 18:12   

Ja kupuję tylko w sklepie-karpiowym i crazy carp. Super chłopaki doradzą , dadzą rabat a i gratisa dorzucają.

miro56 
Mirosław Głowacki

Wysłany: 2013-02-26, 00:07   

Chyba mam pecha,bo robiłem ze 2 razy zakupy i rabatu nie dostałem :mrgreen: ,ale tak wogóle to nie chodzi mi o rabat,tylko o asortyment.Nie stety nie mogę zaopatrzyć się we wszystko co chciałbym kupić :( Dlatego nie raz wybieram sklep w którym zaopatrze się w towar który mnie interesuje,czyli najczęściej akcesoria.I z przykrością stwierdzam że Przemek we wielu artykułach nie jest konkurencyjny.

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2013-02-26, 09:26   

miro56 napisał/a:
robiłem ze 2 razy zakupy i rabatu nie dostałem

A czy w odpowiednim miejscu podałeś nick z forum?

miro56 
Mirosław Głowacki

Wysłany: 2013-02-26, 09:28   

A nie zwróciłem uwagi. :(

marec-ki 
Marek Przewodowski

Wysłany: 2013-02-26, 09:37   

Ja w CC dostałem super rabacik na łóżko L8. Oprócz wpisu w polu Uwagi to jeszcze mailowo się upomniałem o rabat ;)

Pozdrawiam - Marek !

PrzemekBździuch 
sklep-karpiowy.pl

Wysłany: 2013-02-26, 10:58   

miro56, jeżeli składasz zamówienie napisz w uwagach nick z forum. To jest podstawa do udzielenia rabatu. Niestety nie znam wszystkich użytkowników z forum z imienia i nazwiska :) .

miro56 
Mirosław Głowacki

Wysłany: 2013-02-26, 11:19   

PrzemekBździuch napisał/a:
miro56, jeżeli składasz zamówienie napisz w uwagach nick z forum. To jest podstawa do udzielenia rabatu. Niestety nie znam wszystkich użytkowników z forum z imienia i nazwiska :) .

Ok.Przemek.Napewno skorzystam. ;)

Eka 

Wysłany: 2013-02-26, 23:15   

1. Robcarp
2. Rockworld
3. Askari
4. sklep-karpiowy /tutaj jeszcze nie kupowałem, ale opinie innych mówią same za siebie/
5.baits

Dziadek 
Artur Nowak

Wysłany: 2013-03-02, 01:25   

Witam...
Co tu dużo pisać kupowałem w różnych sklepach karpiowych a było ich naprawdę sporo to z czystym sumieniem mogę polecić Sklep Przemka obsługa doradztwo czy pomoc techniczna porostu pierwsza liga dodać jeszcze mogę takie sklepy jak jackfishing - dobre promocje i upusty super kontakt doradztwo też ok następnie CrazyCarp, co nie wspomnę, że jeszcze kasy nie wysłem a towar już miałem w domu :mrgreen: takie właśnie powinno być podejście do klienta wiem, że może nie wszystkie sklepy wymieniłem, ale te to śmiało moge polecić...
Pozdrawiam….

SIG 

Wysłany: 2013-03-02, 20:36   

1. carp-fish-sport.pl
2. carp-world.pl
3. sklep-karpiowy.pl
4. eurocarp.eu
5. tandembaits.com

adamo 
Adam Herman

Wysłany: 2013-03-09, 21:56   

1.Rockworld
2.Askari
Z innych jeszcze nie korzystałem, ale zapewne zaczne :)
Chwała panu dap ,autorowi tego tematu, "świerzaki" tacy jak ja bardzo skorzystali na tym temacie.

este25 
Sławek Tokarski

Wysłany: 2013-03-11, 19:59   

Ja w Askari czekałem miesiąc na realizację zamówienia... Fakt że po około tygodniu może troszkę więcej zadzwoniłem i dowiedziałem się że niektóre produkty nie są na stanie sklepu i się je zamawia po złożeniu zamówienia przez klienta. Skończyło się na tym że koniec sezonu przeżyłem bez namiotu :( Nie pomyślałem o tym że może to tak długo trwać bo przyzwyczaiłem się do sklepu Przemka np. Tam najdłużej czekałem cztery dni do realizacji zamówienia. I to w sytuacji gdy sklep był zamknięty z powodu wyjazdu na zasiadkę czy zawody. Napisałem że proszę o jak najszybszą realizację i w poniedziałek( pierwszy dzień po powrocie z w/w zasiadki) dostałem maila że zamówienie poleciało... Jeżeli chodzi o obsługę to Przemek dla mnie rządzi, tak powinny śmigać wszystkie sklepy internetowe.

FilipFidali 

Wysłany: 2013-03-11, 20:12   

Dlatego warto sprawdzić czy sklep sprzedaje towar tylko, który jest na stanie:) Ja przez internet kupowałem u Przemka i w Crazy Carp, bo jednak bardziej lubię zakupy w sklepie stacjonarnym. Oczywiście oba sklepy polecam - realizacja zamówienia i kontakt pierwsza klasa:)

wojtek straub 

Wysłany: 2013-03-12, 07:42   

FilipFidali napisał/a:
Dlatego warto sprawdzić czy sklep sprzedaje towar tylko, który jest na stanie
często usłysz/przeczytasz, że jest a jak zamówisz i zrobisz przelew, dowiesz się, że jest, ale na zamówienie :evil:
Dlatego warto kupować w sprawdzonych sklepach, które oferowany towar mają fizycznie na stanie...

Blady78 
Paweł Bladowski

Wysłany: 2013-03-14, 23:04   

Witam,
Wczoraj odebrałem paczkę od Przemka, sklep-karpiowy i jestem bardzo zadowolony. Zamówiłem w niedzielę a we wtorek paczka u mnie i to pocztą polską. Towar dobrze zapakowany, gratisik też się znalazł. Napewno wrócę o tego sklepu. Sam sprzedaję przez sklep internetowy długopisy ścieralne to wiem jak powinno to i owo wyglądać.
Odradzam natomiast zakup w Sklepie tandembaits, odpowiedzi na pytania o dostępność kilka dni, telefonów nie odbierają...
Jak ktoś kupije TB polecam sklep eurofishing, kupowałem kilka razy i ok, ceny też bardzo ok.

miro56 
Mirosław Głowacki

Wysłany: 2013-03-14, 23:10   

Blady78 napisał/a:
polecam sklep eurofishing, kupowałem kilka razy i ok, ceny też bardzo ok.

U mnie ostatnio zaliczyli dwie wpadki,raz nie dostarczyli całego zamówionego towaru a drugim razem po pięciu dniach kiedy nie otrzymałem przesyłki,zadzwoniłem i odpowiedzieli że czekają na dostawe :mrgreen: Skreśliłem ich z listy.

SIG 

Wysłany: 2013-03-17, 09:37   

Blady78 napisał/a:
Odradzam natomiast zakup w Sklepie tandembaits, odpowiedzi na pytania o dostępność kilka dni, telefonów nie odbierają...
Jak ktoś kupije TB polecam sklep eurofishing, kupowałem kilka razy i ok, ceny też bardzo ok.

Wydaje mi się, że TB przechodzi metamorfoze in PLUS. Zamawiam w tym sklepie 5 sezon. Mają bardzo tanie rzeczy na wyprzedaży chociażby, i owszem na początku była tragedia z telefonami etc. Po dodaniu do koszyka nawet nie było opcji wybrania sposobu zapłaty, dopiero gdzieś w trakcie się człowiek dowiadywał, że WYŁĄCZNIE za pobraniem. Teraz dodali na podsumowaniu i widać, że jest pobranie, a poza tym no akurat mi się trafia, bardzo szybka wysyłka. Więc ja akurat widze progres w ich obsłudze ;]

toma1544 
Piotr

Wysłany: 2013-03-17, 20:49   

1.Sklep-karpiowy Przemka numer 1. Obsługa na najwyższym poziomie,dostawa od momentu złożenia zamówienia dotarła w 34 godzin. Jeśli Przemek by miał wszystko czego potrzebuję to zamawiał bym tylko w jego sklepie. Polecam wszystkim :mrgreen: .
2.Wedkarstwo.coppens.pl dostawa w 20 godzin
3.Rockworld dostawa po 10 dniach. Jak dla mnie trochę długo.

adamo 
Adam Herman

Wysłany: 2013-03-20, 16:57   

Dodaję :
3. sklep-karpiowy.pl - jestem kolejnym zadowolonym klientem tego sklepu

KACZAS 
Michał Biegała

Wysłany: 2013-03-20, 18:00   

www.sklep-karpiowy.pl w tym sklepie pełna profeska jeżeli chodzi o obsługę klienta! Jak dla mnie numer 1. 8)

marekgdańsk 
marek gdańsk

Wysłany: 2013-03-20, 19:49   

Ja kupowałem już w zasadzie chyba we wszystkich liczących się sklepach , asortyment oczywiście jest różny w jednych więcej w innych mniej ale średnio większość sklepów proponuje wiele takich samych rzeczy i często w bardzo podobnych cenach dlatego też moją ocenę skupiam na terminie realizacji od zakupu do dostawy
Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że najgorzej wypadł mi sklep Nasha Pawła
Obsługa mega miła i uczynna ale termin realizacji i zgodność towaru z zamówieniem wypadł bardzo źle. Na usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że zakupy na przełomie lutego i marca miały ryzyko opóźnienia bo chłopaki jeździli na targi ale w tym samym okresie i również mimo brania udziału we wszystkich targach wygrywa u mnie sklep baits.pl
Noś kurcze nie czekałem dłużej niż trzy dni (dostawa) i towar mam w rękach no i co najważniejsze. Sprzedają to co mają w magazynie własnym a nie w Trakkerze, Nashu, Foxie, TB itp
Strasznie mnie denerwują klimaty w rodzaju czekamy na dostawę powinno być za dwa tygodnie, po czym dostaję wiadomość że nie było w tej przesyłce ale w następnej to już na pewno dostaniemy a na własnej stronie sklepowej towar można dodać do koszyka z informacją :dostępność 2-3 dni.
Proszę weźcie przykład ze sklepu Hadriana (baits.pl) szybko, dobrze zapakowane, zgodne z opisem i w normalnej cenia.
Gratuluję
I dodam tylko, że nie mam żadnych udziałów, akcji ani ukrytych prowizji z baits pl
Poprostu lubię profesjonalną obsługę

sliwa80
piotr sliwiński

Wysłany: 2013-03-20, 22:00   

ROCKWORLD
CRAZY CARP
BAITS.PL
CARPSHOP
BAITBOX

Lordes 
Dominik Suliński

Wysłany: 2013-03-20, 22:33   

A ja często robię zakupy na www.sklep-carpholic.pl. Szybko, sprawnie i zawsze bez najmniejszych problemów :)

TomQ 
Tomasz Bednarczyk

Wysłany: 2013-03-21, 16:29   

Drugi raz zamawiałem w www.carpstore.pl i jest zajeb....
Jak zwykle gratisy i promocje. Towar pierwsza klasa, szybka wysyłka i co najważniejsze można miło pogadać przez telefon, choćby o zasiadkach ;-)

becksa7 

Wysłany: 2013-03-21, 22:04   

TB, Jackfishing oraz Robkarp, nigdy nie miałem żadnych problemów, towar zawsze zgodny z opisem, szybka wysyłka.

polo33 

Wysłany: 2013-03-22, 10:39   

http://www.sklep-carpholic.pl/, super obsługa, szybka wysyłka :D

rob.carp 
Robert Jakimiuk

Wysłany: 2013-03-22, 11:07   

Witam
Sklepem numerem 1 dla mnie to sklep Krzyśka Skiby Crazy Carp :D
Troszkę u niego w sklepie kupuję i jeszcze się nie zawiodłem i myślę że nie zawiodę :D
Pełne zaufanie z jego strony do mnie oraz mojej do niego :D Podejście do człowieka godne naśladowania , człowiek nie jest traktowany jak zło konieczne.
Gorąco polecam :D

Pleban 
Adam Nowacki

Wysłany: 2013-04-06, 17:36   

CrazyCarp
Sklep- Karpiowy
CarpCity

Odpowiedz do tematu