Kołowrotek Anaconda Magic Runner IV
Odpowiedz do tematu

:
wolson napisał/a:
Ja proponuję Wam już zacząć robić zapisy na te kręciołki :) ...
I dwa razy dziennie sprawdzać listę obecności. :D

:
Tak jak za komuny lista społeczna(chyba tak to się nazywało) bo jak nie to zaraz będzie "gdzie się pan pcha bez kolejki, pan tu nie stał"

:
miszczunio napisał/a:
ArturSzubarczyk, jeżeli to nie tajemica to gdzie kupowałeś?

Kręciołki przyszły do mnie, bo reklamowałem dwa razy Magicy III, i Sanger przysłał mi 3 nowe IV. A kupowane były w Krokodylu we Wrocku.

:
ArturSzubarczyk napisał/a:
miszczunio napisał/a:

Kręciołki przyszły do mnie, bo reklamowałem dwa razy Magicy III, i Sanger przysłał mi 3 nowe IV. A kupowane były w Krokodylu we Wrocku.

A co było nie tak z III? No i za dwie III przysłali trzy IV, czy trzy za trzy?

:
Cypisek napisał/a:
ArturSzubarczyk napisał/a:
miszczunio napisał/a:

A co było nie tak z III? No i za dwie III przysłali trzy IV, czy trzy za trzy?

Przy lekkim oporze, np. karpik 5kg - przeskakiwały szpule. Nawet przy ściąganiu zestawów nieraz tak było. A wymiana była 3 za 3. Mam nadzieję, że z tymi nie będę miał żadnych problemów. ;(

:
Co to znaczy "przeskakiwały szpule"?
Sorry, ale nie do końca rozumiem.

:
kawon napisał/a:
Co to znaczy "przeskakiwały szpule"?
Sorry, ale nie do końca rozumiem.

Obstawiam, że się przekręcały, oddając żyłkę, tak jakbyś hamulec miał lżej odkręcony. Ciekawe czy trafiłem. ;)

:
Też tak myślę, szpula w pewnych momentach kręcenia, obraca się o około 1\4 obrotu, tak jak by hamulec puszczał na krótką chwile...

:
Tak to wyglądało. Jak dla mnie to tak jakby na jakiejś zębatce przeskakiwało, nagle robił się lekki luz - przez to straciłem pare rybek ;(

:
Miałem taką samą sytuacje przy moich tanich jak dotąd kołowrotkach, przeskakiwanie 1/3 tak jakby nie było kilku zębów na przekładni szpuli. U mnie na ten problem pomagało dokręcenie wolnego biegu, było to bardzo mało komfortowe podczas holu ryby i raz spięła mi się rybka podczas tej czynności. Miał jeszcze ktoś ten problem w Magic Runnerach ?? Z tego właśnie chce wymienić moje yorki :) które miały służyć dłużej niż jeden sezon...:)

Przypominam że jest to temat o kołowrotku Anaconda Magic Runner IV.

Pozdrawiam Piotrek
:
Też mam tą sytuacje właśnie w Yorku tontor 5008, oddałem go na gwarancje ale problem został :/

Przypominam że jest to temat o kołowrotku Anaconda Magic Runner IV.

:
Widzę że ten typ tak ma :D Przystawiam się do MR IV i nie chciałbym mieć tego samego problemu.

Pozdrawiam Piotrek
:
Ja też mam nadzieję, że te kręcioły nie zawiodą mnie nad wodą, a tym bardziej że mam zaplanowanych parę wyjazdów.

:
A mógłby ktoś zamieścić zdjęcie "trójki" albo "czwórki" (jeżeli ktoś już taką przymiarkę robił) np. na kiju , w ręku albo czymś znormalizowanym abym mógł oszacować jego wielkość wizualnie. Myślę o tym kołowrotku ale nie mam możliwości go zobaczyć na żywo.
Polskie znaki,zdania zaczynamy z wielkiej litery.Damian

:
Tutaj masz fotkę III przy banknocie 10zł ;)

"Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych"

Pozdrawiam - Marek !
:
I jak panowie (i panie) kręciołek sie dobrze sprawuje ( wątpie żeby ktoś nad wodą już go wypróbował ale chodzi o ogólne spostrzeżenia na pierwszy rzut oka) zastanawiam sie nad jego kupnem i nie wiem czy III czy IV wybrać co mi polecicie? Do mojej daiwy bedzie pasować jak ulał ;p :lol:

:
adi1632 napisał/a:
nie wiem czy III czy IV wybrać co mi polecicie?

III to już raczej nowej nie znajdziesz,także pozostaje ci IV,ale powiem ci że mam III i IV no i oprócz koloru,rowków na szpuli oraz 1 łożyska więcej w IV, niczym się od siebie nie różnią :lol:

:
IV ma inną ilość łożysk niż III? :shock:

:
kawon napisał/a:
IV ma inną ilość łożysk niż III? :shock:

IV ma 5 łożysk a III 4 łożyska.

:
Jeżeli chodzi o sprzedaż III to za kilka lat czemu nie, 3 sztuki będę miał :) . Zastanawia mnie tylko mechanizm w IV , ma ktoś może IV ?? Wie jak się nią kręci na sucho ? Zmienili coś może z wolnym biegiem ?

: Małe pytanko !!
Siamnko, mam mały problem chce kupić młynek z wolnym biegiem tak gdzieś do 350zł lecz nie wiem co wybrać zastanawiam się nad:

- Dragon Megabaits LD Carp 1065 i FR
- Okuma Power Liner LC 860
- Sanger Anaconda Magic Runner IV

Sam nie wiem co wybrać może byście coś podpowiedzieli byłbym zobowiązany. Pozdrawiam Paweł :)

:
Sanger.

:
Również brałbym Andzię :D

:
Po konsultacjach także wybrałem Anacondę...

:
Bierz Andzie , tani i sprawdzony towar , przynajmniej III była jednym z najlepszych (tańszych) kołowrotków.

:
Mam małą prośbę jeśli macie Anacondę to zróbcie kilka fotek np. przy banknocie 10 złotowym lub czymś podobnym bo chciałbym zobaczyć jej rozmiary bo nie mam możliwości zobaczenia jej na żywo z góry dziękuje :) Pozdrawiam :)

:
rumcyk napisał/a:
Mam małą prośbę jeśli macie Anacondę to zróbcie kilka fotek np. przy banknocie 10 złotowym lub czymś podobnym bo chciałbym zobaczyć jej rozmiary bo nie mam możliwości zobaczenia jej na żywo z góry dziękuje :) Pozdrawiam :)

Masz kolego w tym temacie odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie.

:
rumcyk napisał/a:

Kolego na stronie nr 4 w tym temacie masz fotkę, o którą tak prosisz!

:
Wie ktoś ile wejdzie na szpulę plecionki PP 0,32?

:
KACZAS napisał/a:
Wie ktoś ile wejdzie na szpulę plecionki PP 0,32?

Nie wiem kolego czy ten przelicznik od żyłki się przyda do plecionki , ale zawsze można spróbować przelicznik

:
KACZAS, Jeżeli na szpulę wchodzi 480m 30mm , to Ci tu wejdzie coś koło 400-450m

:
JemOgórki napisał/a:
Jeżeli na szpulę wchodzi 480m 30mm , to Ci tu wejdzie coś koło 400-450m

Coś takiego?
Mi plecionki PP weszło prawie 200m więcej niż żyłki.
PP jest stosunkowo cienka,i wchodzi jej więcej niż żyłki.
KACZAS, kupujesz na metry,czy już na szpuli?

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Altzheimera i zapomnieć wypić
:
slowik, Początkowo chciałem kupić odcinek 275m, ale raczej będzie za krótki!

Nie rób drugiemu tego, czego ty nie chcesz sam!
:
Ja kupowałem na metry u Krzyśka w Kępnie i na Ryobi Power weszło mi po 450m.
Weź szpulę i goń do sklepu i tam nawiniesz ile wejdzie ;)
A 0,32mm trochę nie za gruba?

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Altzheimera i zapomnieć wypić
:
Panowie a mam jeszcze pytanko co byście kupili :

-Sanger Anaconda Magic Runner IV
- Anaconda R.D.C. Runner 8000
- Anaconda D.C. Runner 8000

z góry dziękuje i pozdrawiam Paweł :)

:
rumcyk napisał/a:
-Sanger Anaconda Magic Runner IV
z tych trzech ;)

SEN ? A CO TO TAKIEGO ?
:
Dziś na targach Askari puszczał te kręciołki po 245zł :>

:
JemOgórki napisał/a:
KACZAS, Jeżeli na szpulę wchodzi 480m 30mm , to Ci tu wejdzie coś koło 400-450m

Oskar skąd masz takie wiadomości? Już któryś raz wprowadzasz ludzi w błąd. Pletki zawsze wejdzie więcej ze względu na jej przekrój, plecionka nie jest okrągła dzięki czemu zajmuje mniej miejsca niż żyłka.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl
:
Marcin T napisał/a:
Dziś na targach Askari puszczał te kręciołki po 245zł :>

Ano potwierdzam :D

:
Również potwierdzam :lol:

Teraz pytanie dla posiadaczy:
- Czy ktoś ściągał szpulę i wkładał z powrotem? Oczywiście pytam o model IV.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum