Budżetowe sygnalizatory - które wybrać?
Odpowiedz do tematu

: Budżetowe sygnalizatory - które wybrać?
Witam planuję zakup swoich pierwszych sygnałek z centralką i im dalej idę w las tym więcej drzew. Mam do wydania na nie do 350 zł i zastanawiam się nad:

Monster Fishing MF 109C 2+1
Prologic BAT+ (ktoś może coś o nich powiedzieć? nowość i mało rzetelnych informacji)
Anaconda R1 (kumpel z którym łowię już takie ma i nie wiem czy nie będą się gryzły ze sobą? Jak to jest?)

Za wszelką pomoc wielkie dzięki :)

:
Witaj
ja kupiłem JRC Radar CX 2+1 Bite Alarm Set Blue
dałem 489 zł , jeszcze nie sprawdzone w boju
lecz marka ok
jeżeli masz max 350 zł może coś z mivardi

:
Dzisiaj byłem w lepszym wędkarskim u siebie w mieście i oglądałem Mivardi MX 33 to kopia 1:1 pewnych sygnalizatorów Shark/Hokkaido a cena duuużo większa. Wpadły mi w oko sygnalizatory JAXON z serii XTR KLIK do 350 zł 3+1 idzie znaleźć na alledrogo. Tylko nie wiem co myśleć o Jaxonach bo opinie są różne.

:
cyberain, 109 i będziesz zadowolony. Są niezniszczalne. Ew. Coś z MF na rynku wtórnym. Pozdr

:
Jeżeli interesują ciebie tanie sygnalizatory to sprawdź jeszcze na jakie są baterie. Wg mnie najlepsze są te na 9v na innych np. 12v można w sezonie sporo kasy stracić. Mam MF109 i baterie starczają na cały sezon (od maja do października każ dy weekend) Miałem też jakieś Kongera na małe 12V, dwie trzy zasiadki i po bateriach.

:
109 - już kiedyś chyba pisałem. Kupiłem kilka lat temu, na zasadzie "na chwilę"
Są do dziś i mają się dobrze

szaleństwo pozawędkarskie:
www.waldemarkowalski.pl
:
Ja na Twoim miejscu poszedłbym w Prologic BAT+, fajny wygląd, proste, z gumami ochronnymi, co ja np lubię bo często noszę sygnałki już na sztycach w pokrowcu z wędkami.

:
Miałem 109tki, aktualnie mam 212 i powiem tak- nie będę ich zmieniał, działają nieprzerwanie- ulewy czy wichury nic im nie dolega, baterie starczą na długo. Warto.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum