Przywitaj się !
Odpowiedz do tematu

:
Witam, nazywam się Marek K. Łowię karpie na tyczkę.

: Hej
Hej. Jestem Mirosława z Bydgoszczy. Mam 27 lata i interesuje się hokejem. Miło was wszystkich poznać.

:
Witam wszystkich jestem Łukasz.
Ryby Lowie od 20 lat z czego ostatnie 3 to głównie karpiowanie :)
Od dawna czytam forum ale zarejestrowałem się wczoraj wiec czas na przywitanie ;)
Przy okazji dosiego w piękne okazy naszych ulubieńców :)

:
Witam serdecznie koleżanki i kolegów mam na imię Mariusz mieszkam w Zawierciu od ponad 20 lat łowię karpie :)

:
Witam wszystkich niewitanych ;)

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Altzheimera i zapomnieć wypić
:
Witam nowych użytkowników ;)

Rozgośćcie się!

Kontakt z administracją forum: redakcja@forum-karpiowe.pl
:
Witam serdecznie wszystkich

:
Witam Wszystkich

:
Cześć, jestem Franciszek z Ełka i jestem kompletnym nowicjuszem, ale chciałbym się poważnie tym zająć. Szukam porad i informacji.

:
Siemka! Jestem Dawid,mam 19 lat.Za karpiowanie wziąłem się jakiś rok temu,także sporo wiedzy przede mną do przyswojenia :D

:
Witam wszystkich!
Nazywa się Sebastian, mam 24 lata. Wędkarstwem zainteresowałem się kilka lat temu, mam za sobą przygodę z matchem, feederem, spinningiem, ale finalnie i świadomie wybrałem karpiowanie. Ze względu na tryb życia mocno nastawiony na pracę i studia, niewiele czasu poświęcam nad wodą. Mój cel na nadchodzący sezon to spędzać każdą wolną chwilę i kształcić się w tym kierunku. Od dwóch sezonów wędkuję tylko na jednym łowisku, o bardzo bogatej florze podwodnej. Ciężkie warunki, ale kryją bardzo duże i piękne ryby. Mam nadzieję, że forum okaże się odpowiedzią na wiele nurtujących mnie pytań :)

:
Witam i ja

:
Franciszek napisał/a:
Cześć, jestem Franciszek z Ełka i jestem kompletnym nowicjuszem, ale chciałbym się poważnie tym zająć. Szukam porad i informacji.

Serdecznie witamy Franciszku z Ełku .

"Mądrość niektórych, ogranicza się do ograniczania mądrzejszych"
:
Witam wszystkich mam na imię Artur łowie od 30 lat trzeci sezon karp i amur pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum