Jakie wędki
Odpowiedz do tematu

: Jakie wędki
Witam Panowie, chcę kupić 3 kije karpiowe takie by nadawały się do wędkowania z wywózki jak i z wyrzutu, jedynym warunkiem jest to aby były 3 składowe.Przeglądając, oglądając kijaszki wytypowałem 3 modele.Jeśli nie jest to problem prosił bym was o doradzenie mi w co byście poszli, a mianowice Daiwa, Anaconda czy Fox.Poniżej przedstawiam kijaszki którymi jestem zainteresowany.

# Wędka Anaconda Power Carp 3 - 3,60m3,00lb
https://www.taniewedkarst...-360m300lb.html

#Wędka Fox Warrior S - 12ft 3,00lb
https://www.taniewedkarst...12ft-300lb.html

#Wędka Daiwa Regal Carp 3,60m 3,00lbs 3-Częściowa
https://www.taniewedkarst...00m-200lbs.html

Prosił bym bardzo o opinie tych wędek bo na pewno nie jeden z was jest posiadaczem tych wędek. Badź może jesteście w stanie polecić coś innego w przedziale cenowym od 300 do 400 zł w miare dobrego.Chciałbym dodać jeszcze że do tych kijaszków posiadam 3 sztuki kołowrotków RYOBI PROSKYER NOSE POWER.Mam je drugi sezon i nie mogę na nie nażekać co prawda nie jest to Shimano ale dają rade.Prosił bym was o pomoc żeby skompletować jakieś fajne zestawy

:
Wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego to jest jednocześnie do bani.
Coś kosztem czegoś. albo rzucić do porządku pvką albo wywozić i holować z 300m bez obawy, że rozwalisz rybie pysk albo zerwiesz zestaw.

Mało tego, że złowię i wypuszczam, ja nawet w święta nie jem.
:
Witaj
Początek potem podstawowe parametry i czytanie, wielu już szukało wędziska i karpiówki czy rzutowe z określeniem maksymalnej kwoty. Poczytaj w dziale a coś wybierzesz.

Catch&Release
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.