Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie sygnalizatory kupić
Autor Wiadomość
monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 20:34   

Agakarp napisał/a:
No kol. teraz to ty jesteś bezczelny i zapraszam na moje wcześniejsze post o V2 gdyż ja nie przesadzam .

No ale co posty czytałem je właśnie i co? Wymieniliśmy sprzęt Wiec co mam czytać?!

Proszę prześledzić cały wątek ileż to ludzi miało problemy itd... ja nie mam nic do ukrycia...
Do lana drugiego nigdy nue pisałem że jest idealnie ale nie jest tsk jsk Pan opisuje! I z tym się nie mige zgodzić! To tyle...

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-23, 20:38   

Wymieniliśmy sprzęt, czyli coś było nie tak, bo nie rozumiem, wymieniacie sprzęt, który działa?

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 20:43   

presik napisał/a:
Wymieniliśmy sprzęt, czyli coś było nie tak, bo nie rozumiem, wymieniacie sprzęt, który działa?

Czyta Pan to co pisze? Przecież napisałem że była u tego Pana awaria w tej V2 z pierwszej partii i mu wymieniliśmy że się na nią załapał...
Dobra na kończę życzę miłego wieczoru
Dobranoc

poncjusz78 
Artur Burkiewicz

Wysłany: 2017-11-23, 20:49   

Sagiiii ciag dalszy .....

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 20:52   

Przynajmniej się cis dzieje na forum... Saga II :mrgreen:

presik 
Łukasz

Wysłany: 2017-11-23, 20:52   

Aaa czyli była awaria, no tak...

shivan 

Wysłany: 2017-11-23, 22:12   

Sprzedam Opla.

CzasemCoChyce 

Wysłany: 2017-11-23, 22:41   

Haha Panowie, juz abstrahujac od Opla, rodzime inicjatywy wspierajmy, nawet jesli nie są idealne...

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-23, 22:49   

shivan napisał/a:
Sprzedam Opla.

Który rok? Jak masz ładnego Combo z 2015 max z przelotem do 70k to jestem zainteresowany !
A tak serio ty się śmiej, może się czepiam i walczę ale jestem jaki jestem, robię to szczerze i wszystko by było Ok ! Potem spać po nocach nie mogę, traktuje to bardzo poważnie a ty mi tu giełdę ogłoszeń robisz...

jony 
Jan Zaprawa

Wysłany: 2017-11-24, 07:53   

Raz w roku powraca ten sam temat, i takie same roszczenia. :evil: rozczarowanych kilku klientów. Przypominam sobie jak to kilka lat temu weszły na rynek kołowrotki anacondy MRIV i jakie psy były wieszane na firmie, bo trafiały się wadliwe sztuki. Jednak po jakimś czasie temat umarł śmiercią naturalną, Ci wędkarze którym trafił się wadliwy egzemplarz dostali nowe sztuki i jest OK. Podobnie było z wędkami sonik, też sporo ludzi narzekało na wadliwe sztuki.
Z tego co pisze Sebastian usterki są usuwane na bieżąco a wadliwy towar wymieniany na nowy. Osobiście nie widzę więc problemu, zwłaszcza, że moi znajomi jak i ja posiadamy sygnałki MF i o dziwo nikt nie narzeka.
Wracając jednak do sedna sprawy chciałbym uświadomić Kolegom pewne różnice. O ile w/w firmy nie mogły się obronić na naszym forum ani podjąć dyskusji z kupującymi, o tyle firma MF w osobie Sebastiana stara się wszystkie problemy wyjaśniać i odpowiadać na wszelkie zarzuty.
Sądzę, że Sebastian ma już wypracowaną pozycję na naszym rynku, chociażby poprzez wpisy na naszym forum (zarówno te na + - na - ) kto jest zadowolony to w dalszym ciągu będzie kupował w tej firmie, natomiast wszyscy zawiedzeni zaopatrzą się w innych firmach.
Myślę, że rozwój firmy (bądź też jej plajtę) będzie najlepiej weryfikował produkowany sprzęt i jego jakość proponuje więc dać sobie spokój z taką formą dyskusji a wszelkie problemy i niejasność rozwiązywać indywidualnie z Sebą oczywiście poza forum.

Agakarp 

Wysłany: 2017-11-24, 09:26   

No tak , macie rację ale ja opisuję tylko moje doświadczenia z tą firmą i nie mogę się zgodzić z kłamliwymi pomówieniami wobec mojej osoby , kłamie i oszukuje twierdząc że wymienił na nowy bez wad ,a wy jeszcze go w tym utwierdzacie . Wynika z tego że to ja piszę oszczerstwa ale jak pisałem wcześniej poczytajcie sobie moje opisy o V2. Kol. Sebastian atakuje każdego kto pisze nie po jego myśli ale jak ktoś powiedział że najlepszą obroną jest atak . Mam nadzieję że będzie mieć inne podejście aniżeli wynika z jego pisowni ortograficznej . Pozdrawiam .

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-24, 10:02   

Agakarp napisał/a:
No tak , macie rację ale ja opisuję tylko moje doświadczenia z tą firmą i nie mogę się zgodzić z kłamliwymi pomówieniami wobec mojej osoby , kłamie i oszukuje twierdząc że wymienił na nowy bez wad ,a wy jeszcze go w tym utwierdzacie . Wynika z tego że to ja piszę oszczerstwa ale jak pisałem wcześniej poczytajcie sobie moje opisy o V2. Kol. Sebastian atakuje każdego kto pisze nie po jego myśli ale jak ktoś powiedział że najlepszą obroną jest atak . Mam nadzieję że będzie mieć inne podejście aniżeli wynika z jego pisowni ortograficznej . Pozdrawiam .

Proszę Pana jeśli Panu nie wymieniłem proszę nagrać ten film o który prosiłem i wszystko się wyjaśni...! Myśli Pan że zależy mi na takiej dyskusji na forach? Atakuje? Nie mogę się zgodzić z faktem pisania że wszystko to syf itd... nigdzie nie przeczę że się nie psuje czy że nie ma usterek ! Niech każdy pisze i o własnych doświadczeniach to po pierwsze a jeśli jest problem to po to jest serwis by z niego kozystac i gwarancja... Pan natomiast usilnie mi próbuje wmówić że nie zrobiłem Psnu sygnalizatorów ! Uważam ze jest to nie prawda! I z takimi wpisami nie będę się zgadzał nigdy! Myśli Pan że rak zaoszczędziłem na jak to Pan nazywa oszustwie Pana! Proszę mi to udowodnić nawet wskazałem Panu jsk to zrobić! A pan dalej swoje... jeśli jest Psn pewien i nazywa mnie oszustem to prosze to udowodnic jaki ma Pan tym problem!!!?
Powołuje się Pan ciagle ba wcześniejsze wpisy w innym wątku nośnik są i co to udowadnia?!
Przecież odrazu napisałem że usterka była! Wiec o co chidzi?! Teraz rozmawismy o tym że ha twierdze ze wymieniłem a Pan ze nie! Jedyny sposób to ten cholerny filmik z centralki ! Ale widać że Pan ma jakiś problem z jego nagraniem...

To zróbmy inaczej niech Pan ten syf prześle do mnie ja Panu zwrócę pieniądze Ok?!

shivan 

Wysłany: 2017-11-24, 10:23   

monsterfishing Wyluzuj,rób spokojnie swoje i ten tego no...rozwijaj też mocno carp-ona bo fajny:)

Fredy1 

Wysłany: 2017-11-24, 10:31   

Generalnie z zapytania o 2 produkty zrobiła się burza. Proste pytanie, a konwersacja praktycznie odbiła bardzo w temacie. Ja do MF jak już napisałem nic nie mam, firmie życzę powodzenia i niech się rozwija, ja się sparzyłem, ale reklamować produktu nie reklamowałem. Proszę wybaczyć, ale w środku sezonu odsyłać sygnalizatory i nie móc wędkować, ponieważ nie wiesz kiedy wrócą z serwisu.... no odpada.

Może po prostu pechowo trafiłem? może mój kolega pechowo trafił? Inny kolega używa i jest zadowolony.
No mnie taka jakość nie zadowalała i postanowiłem spróbować innej marki.

Co fakt to kolega Sebastian z MF się za dużo spina niepotrzebnie. Firma świadczy sprzedaż i serwis i tego niech się trzyma i niech buduje relacje, ale te pozytywne.

PS. Kolego sprawdzaj pisownie, bo naprawdę ciężko zrozumieć co piszesz, a przecież polski to nasz ojczysty język i bez urazy, nie miej za złe, że to wytykam.

kawon 

Wysłany: 2017-11-24, 10:39   

Fredy1 napisał/a:
...PS. Kolego sprawdzaj pisownie, bo naprawdę ciężko zrozumieć co piszesz, a przecież polski to nasz ojczysty język i bez urazy, nie miej za złe, że to wytykam...
Generalnie na naszym forum trzeba pisać na temat i używać poprawnej polszczyzny. Niestety są też "monstrualne" odstępstwa od regulaminu.

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-11-24, 10:55   

Pisze z telefonu, przekraszam nie czuje suę bym miał jakieś fora kolego... nie taz nie dwa dostałem zjebki lub mnie wykasowano!
Dobra Pany idę do pracy... co złego to nie ja! Hehe
Miłego dnia...

aquilon
Dawid Wrzeciono

Wysłany: 2017-11-24, 17:31   

Niestety jest tak, że od paru lat jesienią te same osoby marudzą o te same usterki. Zapewne na stronie VW czepiają się również.... o to, że VW Garbus miał słabe ogrzewanie. Pisanie, że nie wysłało się czegoś na serwis, żeby nie stracić sezonu też bez sensu. Wystarczy zadzwonić/napisać do MF a rozwiązanie zawsze się znajdzie ;)

monsterfishing, chyba czas kolejny raz skasować konta i odpocząć. Psy szczekają a karawana idzie dalej...

Karpiu 

Wysłany: 2018-01-04, 15:25   

Ogólnie jeśli chodzi i sygnały monsterfishing, osobiście nie posiadam, bo jestem fanem delkima, ale moi znajomi owszem i nigdy nikt nie narzekał ;) Wiadomo jeśli kupuje się sygnały 4+1 za 500 zł a oczekuje się ze będą jak delkimy czy foxy ntxr no to na pewno będzie się zawiedzionym... Patrząc na stosunek jakość/cena, dla mnie przy tych sygnałach wypada on naprawdę dobrze, nie wątpię że felerne sztuki się zdarzają, jak w każdej firmie. Każdy sygnalizator robią tylko ludzie, wiec jest to rzeczą naturalną, o serwisie się nie wypowiem bo nikt ze znajomych nigdy nie musiał naprawiać sygnalizatorów.

Tak więc podsumowując jeśli miałbym budżet 700 zł na sygnały to wybrałbym monster fishingi ponieważ wytrzymują ulewy i pokazują brania a to jest najważniejsze :D

Nie ma rzeczy doskonałych, a o rzeczach tanich i doskonałych to nawet w bajkach nie piszą :D

CzasemCoChyce 

Wysłany: 2018-01-04, 19:54   

To czego Ty wiecej oczekujesz od sygnalizatorów ? Co mają takie Delkimy czego nie ma set za 500zl?
Bo ja nie rozumiem fenomenu sygnałków za 5tysiecy.
Moze dlatego, ze mnie na nie nie stać?

Karpiu 

Wysłany: 2018-01-04, 20:35   

Nie ukrywam że kupiłem delkimy dla ich dzwięku, ale też no nie ma co ukrywać są napewno lepsze w porównaniu do sygnałów za 5 stówek, pod względem czułości, niezawodności, zużycia energii, zasięgu i możliwości konfiguracji.
Napewno nie są warte swoich pieniadzy, bo dla mnie jakośc wykonania ich nie jest na poziomie pieniedzy które trzeba za nie wyłożyć, lecz nigdy mnie nie zawiodły, ani nie stwarzały najmniejszego problemu. Zawsze chorowałem na dźwiek Delkima i pewnie gdyby nie to, to zostałbym przy moich starych sygnalizatorach :)

janusz288 

Wysłany: 2018-01-04, 22:03   

A ja wam powiem jedno Flajzar Fishtron Q9 RGB ,
jak ktoś ciekawy to mogę się wypowiedzieć w temacie.

wilk325 
Wilk Tadeusz

Wysłany: 2018-01-05, 17:09   

Karpiu napisał/a:
Nie ukrywam że kupiłem delkimy dla ich dzwięku, ale też no nie ma co ukrywać są napewno lepsze w porównaniu do sygnałów za 5 stówek, pod względem czułości, niezawodności, zużycia energii, zasięgu i możliwości konfiguracji.

No taki Fox RX to potrafił tyle energii wciągnąć, że lepiej było co 2 zasiadki baterie wymienić :( .

shivan 

Wysłany: 2018-01-05, 17:57   

Wilku wszystkie? Czy to było jakoś tak,że późniejsze serie żarły mniej?

Czasemcochyce można kupić naprawdę niezłe sygnałki z budżetem ~1000zł ...czasami tylko trzeba zaakceptować używki.

A delkimy o których pisaliście to jakieś 1200plna za 2+1 ...raczej nikt w terazniejszych czasach nie wywali więcej na txi przez ich problemy z centralką.

Karpiu 

Wysłany: 2018-01-05, 21:51   

shivan, o jakich problemach z centralką mówisz?

nobel24h 
Adam Pończocha

Wysłany: 2018-01-05, 23:48   

Delkim słynie z pięknego dzwięku ale słynie również z kiepskiego zasięgu.

wilk325 
Wilk Tadeusz

Wysłany: 2018-01-06, 07:17   

shivan napisał/a:
Wilku wszystkie? Czy to było jakoś tak,że późniejsze serie żarły mniej?

Nie wiem jak to się rozkładało w czasie; ale na 5 kompletów które znałem znad wody wszystkie tak miały; do NTRx to nawet nie przymierzam bo po roku baterie jak nowe ;) .

Co do dobrych używek - można kupić bardzo dobre w bardzo dobrej cenie :) . Karpiarstwo to nic innego jak każde hobby; ludzie często zmieniają na inny model bo się stare znudziły, wyszło coś nowego, z ciekawości no i gadżeciarstwa :) .

jacekzet1
jacekzet1

Wysłany: 2018-01-10, 19:26   

Przymierzam się do zakupu Mivardi Combo MX9 Wireless 2+1
co sądzicie,warto ???
Oglądałem na żywo wyglądają ok.
Mam fajną cenę w rockworld.pl
Proszę o pomoc a może tańsze Prologic BAT+ Bite Alarm Set ?

Jest jeszcze opcja
JRC Radar CX 2+1 Bite Alarm Set Blue
też rozsądna cena.

Odpowiedz do tematu