Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Profess Carp Signal Bait
Autor Wiadomość
pawi274 

Wysłany: 2014-02-05, 22:16   Profess Carp Signal Bait

Witam.
Stosował ktoś z was produkty firmy Profess Carp Signal Bait? Ceny zachecajace. :)

TomQ 
Tomasz Bednarczyk

Wysłany: 2014-02-06, 18:22   

Miałem pellety, kupiłem rzeczywiście bardzo tanio i obawiałem się, że kicha będzie....
Jak się okazało, nie było tak źle, bo szybko pracowały, ładnie "mieszały" w łowisku i co najważniejsze ściągały ryby.

szymon232 

Wysłany: 2014-02-08, 11:04   

Pelety moim zdaniem świetne kulki ładnie pachną tylko bardzo twarde :/

mrkarpfan 
Przemek Pająk

Wysłany: 2014-04-30, 23:23   

Pierwsza seria kulek Profess była fajnie aromatyczna, dość twarda ale skuteczna, na łowiska z rakami itp.. w tej chwili na rynek weszła nowa seria NEW RANGE - kuleczki są miękkie, nowa seria ma udoskonalony, polepszony skład, więcej całych ziaren, nowe smaki - kałamarnica, chili, muszla, kryll, śliwka itd.. Do całej serii doszły kuleczki fluo, są miękkie - doskonale utrzymują pływalność i zapach. W tej chwili mam już pierwsze partie kulek pop-up, są rewelacyjne - ale to trzeba się samemu przekonać. Cała serię Carp Signal Profess używamy od dwóch lat, konsultujemy, testy na różnych wodach, skuteczność pokazały wygrane zawody na tych produktach. Oczywiście każdy łowi na to co lubi, i każdy ma swojego favoryta z różnych firm, kwestia wyboru i zasobności portfela, ale spływają do nas pozytywne wiadomości z nad wody od karpiarzy łowiących na tę serię a także pellety Profess. Jedno jest pewne produkty są skuteczne a także mają być dostępny cenowo dla każdego karpiarza.

sonik

Wysłany: 2014-12-15, 22:14   

Właśnie na nowy sezon chcę się zaopatrzyć w kulki z tej firmy .Do tej pory miałem mętlik w głowie smaków w torbie 10 co na hak założyć,teraz chce max 3 smaki i na tym się skupić .Myślałem o kryll,truskawka,krewetka-brzoskwinia,pellet multi impulse.Czy może wam inne smaki się lepiej sprawdzały?.

mrkarpfan 
Przemek Pająk

Wysłany: 2014-12-16, 06:08   

Jesień - kuleczki chili/czosnek przebiły wszystko, ryba ostro zbierała, co widzieliśmy na macie po wyjęciu karpia, czosnek w tej kulce z naturalnych płatków czosnkowych.
Kałamarnica to moja całoroczna ulubiona kulka.

Jacek Morkisz 

Wysłany: 2014-12-16, 12:57   

Witam Panowie. Ja cały ten sezon stosowałem produkty Firmy PROFESS i złego słowa nie powiem bo były bardzo zadowalające efekty :) mi najlepiej sie sprawdziły kuleczki chili/czosnek, orzech tygrysi i wanilia/truskawka. W przyszłym roku napewno bede stosował te smaki, ale również sprawdze inne smaki kulek firmy PROFESS takie jak banan, krewetka czy secret fruit bo kulki sa naprawde dobre i godne polecenia!!!

KM
Kamil Morkisz

Wysłany: 2014-12-17, 13:05   

Witam wszystkich. Ja troszeczkę więcej w sezonie 2014 używałem produktów oraz komponętów z Professa. Co do pelletów barak jakichkolwiek zastrzeżeń pięknie pracują robią dobrą robotę w łowisku do tego cena atrakcyjna. Komponęty do produkcji kulasów również godne uwagi w przystępnej cenie i dobrej jakość. Kulek nie używałem bo łowię na kulki które sam sobie roluje na własnym mixie . Popki jak dla mnie oki ładny intensywny zapach w szczególności śliwka Wiec śmiało można kupować bo dobry produkt i nie drogi.

MonteCristo 
Michał Kowalski

Wysłany: 2014-12-17, 19:23   

Witam. Ja z kolei caly sezon lowilem na pop upy i balwanki. Kilerem na zwirownie okazaly się krab fluo oraz kukurydza. W szczegolnosci z pelletem w pva. Polecam zarowno kulki jak i pellety Profess, niezwykle skuteczne i w przystepnej cenie. Pozdrawiam

GRAB 
Tomasz Grabowski

Wysłany: 2015-02-17, 23:51   

Witam Koledzy!!! Chciałbym ponowić pytanie dot. waszych opinii na temat produktów z pod znaku Profess Carp szczególnie jeżeli chodzi o kulki serii New Range i pellety, firma ma dosyć fajną ofertę! Pozdrawiam!

PawelŁowicz 
Paweł Janusz

Wysłany: 2015-02-18, 17:32   

GRAB, Kulki Professl New Range - DOJRZAŁA ŚLIWKA. Chyba najładniej pachnąca kulka z jaką miałem styczność. Co do efektów to szału nie było..

Lemiux 
Szu

Wysłany: 2015-03-29, 16:01   

Czy kulki hakowe, te pakowane po 250 ml różnią się jakoś od kulek pakowanych po 750 g?

Remkowy
Remek Szelongiewicz

Wysłany: 2015-06-01, 19:35   

Mam pytanko czy ktoś wie czy te kulasy są dostepne w jakimś sklepie stacjonarnym w stolicy ??

Whyduck
Maciej Choroszewski

Wysłany: 2015-06-02, 13:19   

Co do pelletów z tej firmy to mogę śmiało polecić zarówno drobniejsze jak i grubsze frakcje. Cena atrakcyjna, szybko pracują.

Kulki kryl, krab nie miały u mnie wzięcia.

mongo2001 
Tomasz Chorowski

Wysłany: 2016-07-02, 19:49   

Pany :D Ktoś zakłada na włos zanętówki tzn. te pakowane po 750g?
Mam kilka smaków, ale kulki szybko znikają z włosa....
Po nocce nie zdarzyło mi się, żeby kulka była na włosie. Czy różnią sie od tych haczykowych? Popki są spoko, ale tonące trochę mnie denerwuja...

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2016-07-02, 21:30   

mongo2001 napisał/a:
Pany Ktoś zakłada na włos zanętówki tzn. te pakowane po 750g?
Mam kilka smaków, ale kulki szybko znikają z włosa....
Po nocce nie zdarzyło mi się, żeby kulka była na włosie. Czy różnią sie od tych haczykowych? Popki są spoko, ale tonące trochę mnie denerwuja...

Ja zakładam na włos kulki "zanętowe" i nie zauważyłem takiego problemu. Mało tego. Na ostatniej zasiadce właśnie dlatego zakładałem kulki Professa na włos, bo moje za szybko pracowały i bałem się, że po nocy nie będzie ich na włosie.
Używałem kulek o zapachu Kryla, Truskawka/Wanilia oraz Krab Królewski.
Rybą podeszły :) choć moja produkcja wypadła troszkę lepiej.

Hinczyk 
Hinczyk

Wysłany: 2016-10-22, 13:29   

Odświeżam temat!
I jak efekty na kulki Profess, na jakie smaki?

Malasix 
Mateusz Kolter

Wysłany: 2017-11-17, 12:37   

Wypowie się ktoś o śliwce? Jak tam w sezonie 2017 wypadła?

mongo2001 
Tomasz Chorowski

Wysłany: 2017-11-17, 21:38   

Malasix,
pytasz o te fioletowe popki?

Malasix 
Mateusz Kolter

Wysłany: 2017-11-17, 21:46   

Dokładnie miałem na myśli te popki ;)

Odpowiedz do tematu