Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GP BAITS
Autor Wiadomość
clarkson 
Paweł N

Wysłany: 2017-03-09, 22:14   GP BAITS

Czy miał ktoś do czynienia z produktami tej firmy ?
Szukam opini.. Oferta przyznam dość ciekawa i ceny nie zabijają.

man_89

Wysłany: 2017-04-02, 10:16   

Używałem kulek z tej firmy i powiem że bardzo kiepsko.Jestem z daleka od tego żeby mówić że po jednej albo dwóch zasiadkach jakies kulki są nieskuteczne ale tutaj stosowalem równolegle kulki z innej tańszej firmy i za każdym razem ich skuteczność przebijala kulki GP. Także ja odradzam za tą cene.

mariusz123 
mariusz zieliński

Wysłany: 2017-04-02, 11:14   

Z ciekawości,kulane u nas w kraju?czy Holandia???

Karlik 
Catch&Release

Wysłany: 2017-04-02, 16:40   

Kulki robi facet z Rudy Slaskiej ja jestem z Katowic także mam rzut beretem,co do kulek sie nie wypowiem ale pellety na maksa aromatyczne poprostu świetne,w tej cenie wolałbym Tandema znajomy używal kulek i nie byl zadowolony

clarkson 
Paweł N

Wysłany: 2017-04-02, 19:40   

Dzięki panowie. Wszystko na temat :D

Karlik 
Catch&Release

Wysłany: 2017-04-09, 11:25   

Ostatnio znalazłem kanał na YT pt. Carpingators. Tam chłopak łowi na kulki GP i ma efekty ,sam już nie wiem hmm,głównie łapie na śmierdziele

Ciucio Morales

Wysłany: 2017-04-12, 05:33   

Karlik napisał/a:
Ostatnio znalazłem kanał na YT pt. Carpingators. Tam chłopak łowi na kulki GP i ma efekty ,sam już nie wiem hmm,głównie łapie na śmierdziele

Taaa mają efekty.Gdzie indziej łowią montują film a później piszą,że to tu i tu na ich przynęty.Dajcie spokój. Wiem o tym,bo też jestem z Rudy Śląskiej i znam okoliczne wody (a także dużo wędkarzy) na których to Panowie z GP Baits niby łowią takie miśki na swoje kulki.

EDIT.
Żeby było jasne mój post dotyczy GP Baits a nie kanału YT i chłopaków z Carpingators.

Karlik 
Catch&Release

Wysłany: 2017-05-20, 18:28   

Okej,teraz mogę się wypowiedzieć na temat Liquidu. Wziąłem na "spróbowanie" liquid "guma balonowa".Liquid ma rzadką konsystencję gumy balonowej to nie przypomina a jakiś inny owoc,kolor czarny,mocno ciemny.W cenie 19 zł dostałem 250ml zalewajki która wystarczyła na "zalanie" 3 kg pelletu z ziarnem i kulkami liczyłem że zapach będzie bardziej przypominał gumę balonową i rozczarowałem się.Więcej nie kupię.

gIFF

Wysłany: 2017-05-21, 09:12   

Mój znajomy łowi na te kulki. Jest zadowolony także może nie tak źle z nimi :) sam nie łowiłem na nie to się więcej nie wypowiadam :)

marcinjaro86 

Wysłany: 2017-05-22, 14:51   

Ty jesteś z Rudy Ślaskiej.Jak masz na imię i gdzie łowisz?Byłem u kolegów GP w zimie i akurat kręcili jabłko-cynamon.Pellety nie mają u siebie konkurencji, gdyż dodają czegoś i pellet bardzo ładnie pachnie.Tak kręcili by film l,gdzieś indziej jak Pan Grzegorz to stary bywalec stawu 727 to ich nowy kanał. Kulek mają bardzo duży wybór i po co mieli by robić jak każdy ich zna.Kulki już były w 2010 można zobaczyć w filmie na starym kanale. Zawsze jak coś zamówię dają gratis w przesyłce jakiś pellet tak by nie płacić za przesyłkę ja polecam a to ich stary kanał,gdzie na końcu są przynęty guma balonowa była już jak konkurencja nie miała jeszcze pojęcia mają testerów na fcb więc popytajcie.

Polcecam z wiosny Skopeks ,gume , w to mi wchodziły Ryby a w wakacje Crab

Rejnol 
Bartek Rejnowski

Wysłany: 2017-05-24, 23:01   

marcinjaro86 napisał/a:
Ty jesteś z Rudy Ślaskiej.Jak masz na imię i gdzie łowisz?Byłem u kolegów GP w zimie i akurat kręcili jabłko-cynamon.Pellety nie mają u siebie konkurencji, gdyż dodają czegoś i pellet bardzo ładnie pachnie.Tak kręcili by film l,gdzieś indziej jak Pan Grzegorz to stary bywalec stawu 727 to ich nowy kanał. Kulek mają bardzo duży wybór i po co mieli by robić jak każdy ich zna.Kulki już były w 2010 można zobaczyć w filmie na starym kanale. Zawsze jak coś zamówię dają gratis w przesyłce jakiś pellet tak by nie płacić za przesyłkę ja polecam a to ich stary kanał,gdzie na końcu są przynęty guma balonowa była już jak konkurencja nie miała jeszcze pojęcia mają testerów na fcb więc popytajcie.

Polcecam z wiosny Skopeks ,gume , w to mi wchodziły Ryby a w wakacje Crab

Prześliczny słowotok. Nic z tego nie rozumiem...

Kuba94 

Wysłany: 2017-08-03, 22:43   

Zamówiłem i nie mam pytań. Kulki robią taką robotę! Jestem na prawde pod wrażeniem. Mało co mają bardzo dobre podejście do klienta ,a nie na jak bolw.pl spotkałem sie z buractwem !! :evil:

Dawid Jegierski 
jagger14

Wysłany: 2017-08-04, 13:47   

Kuba94, na jaka kombinacje lowisz? Tez bym zainwestował w te kule :D

mongo2001 
Tomasz Chorowski

Wysłany: 2017-08-04, 14:51   

Kuba94, Zamówiłeś, czy używasz?

JackHerer 

Wysłany: 2017-08-04, 20:30   

Coś tu zalatuje reklamą ostrą jeden post na forum, filmiki powrzucane...i wychwalanie..

lapa121 
Konrad Wojda

Wysłany: 2017-08-04, 20:57   

Admini proszę sprawdźcieKuba94, i marcinjaro86, bo zalatuje reklamą na kilometr, w dodatku chyba łamanie regulaminu skoro 1 post na forum do w powitalni raczej nie byli :P

JackHerer 

Wysłany: 2017-08-04, 21:21   

lapa121 napisał/a:
Admini proszę sprawdźcieKuba94, i marcinjaro86, bo zalatuje reklamą na kilometr, w dodatku chyba łamanie regulaminu skoro 1 post na forum do w powitalni raczej nie byli :P

hehe

mongo2001 
Tomasz Chorowski

Wysłany: 2017-08-05, 06:16   

Dawid Jegierski, więc jak widzisz opinia kolegi którego podpytujesz jest prawdopodobnie g...warta.
Zwróciłem uwagę mu w poprzednim poście, ponieważ tak jak inni napisali wygląda na to, że założył konto na FK tylko po to żeby taka wiadomośc nam wszystkim przekazac.
Widzę, że jesteś młody i zapewne zaczynasz swoją przygodę z karpiami więc napiszę raz jeszcze...
Nie ma złotej kulki! Podejrzewam, że jak wszystko będziesz robił jak należy to GP Ci się sprawdzi również.
Nęciłem kiedyś decathlonami i też były efekty, w tym sezonie znalazłem ich resztkę wysuszonych już na kamień i poleciały do wody razem z innymi i jak narazie ryby biorą.
Moim zdaniem jesli chodzi o wody związku (oczywiście takie w których jeszcze pływają ryby) na sukces składa się kilka czynnikó w kolejności od najważniejszy:
miejsce+nęcenie regularne wcześniej+firma kulki+odpowiedni zestaw+trochę farta=odjazd
Co do GP myslę że śmiało mozesz próbowac tylko nie trawie takiej pseudo reklamy.....

Dawid Jegierski 
jagger14

Wysłany: 2017-08-05, 08:48   

mongo2001, dzięki :D po prostu ciężko mi się zdecydować jest taki wybór i przedział cenowy szeroki ze gubi się człowiek :p a nie chce wydać na byle co

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2017-08-05, 11:02   

Dawid Jegierski napisał/a:
mongo2001, dzięki :D po prostu ciężko mi się zdecydować jest taki wybór i przedział cenowy szeroki ze gubi się człowiek :p a nie chce wydać na byle co
Jeśli nie chcesz na byle co wydawać pieniążków, to sprawdź oferty naszych krajowych producentów takich jak TTC, Lowcy Karpi, Bait Zone, Fantazy Carp czy B. Stęplewski i będziesz mógł mieć pewność co do jakości, a łowność to inna bajka i zależy od wielu innych czynników.

Dawid Jegierski 
jagger14

Wysłany: 2017-08-05, 21:14   

AndrzejN., okej zdecydowałem się zatem spróbuje którejś z tych Marek które podałeś, dzięki bardzo :)

szkopek79 

Wysłany: 2017-08-07, 19:56   

Witam wszystkich nie wiem skad biora sie tak głupie komentarze na temat produktów firmy Gp baits
Uzywam ich od początku sezonu i jestem bardzo zadowolony
Kupowalem rozne produkty roznych firm i tych duzo drozszych i powiem tak ze taka robote robią kulki z Gp baits ze bajka
Kulki super pellet tez a co do liqidu nie sa wcale zadkie tylko geste i wystarczaja na dlugo
Kontakt z firma jest super dozucaja zawsze jakies kulasy na sprawdzenie
Polecam bardzo Gp baits
Piszemy poprawnie.tomekja123

sandman11 

Wysłany: 2017-11-01, 13:01   

Witam. Kupiłem kulasy jabłko-cynamon ze względu na zapach choć zawszę łowię na śmierdziele. To był strzał w 10! Kulki robiły robotę. Jestem pozytywnie zaskoczony! Sezon 2018 wypróbuję resztę oferty Gp.baits.

Odpowiedz do tematu