Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kołowrotek Big Pit do 650 zł.
Autor Wiadomość
Lovo 

Wysłany: 2017-10-10, 10:32   Kołowrotek Big Pit do 650 zł.

Witam.
Nadeszła u mnie chwila na zmianę młynków i budżet musi się zamknąć w kwocie 650 zł./ szt.
Chciałbym znać Wasze propozycje w tym zakresie cenowym. Dodam, że zestawy wywożę więc dalekie rzuty to raczej nie moja bajka. Rozważałem Shimano Ultegra 14000 XTD lub XSD (chociaż nie wiem jaka jest w nich różnica poza kolorem) ale opinie na internecie są sprzeczne i się wstrzymałem z tym wyborem. Teraz cała wiara w Was :) . Pozdrawiam i czekam na fachowe podpowiedzi.

platinumx 

Wysłany: 2017-10-10, 15:40   

Cześć mam 2 modele 14000XSD i jestem bardzo zadowolony.
Z tego co przejrzałem załączony schemat XTD to bliźniaczy model i różnią się tylko faktycznie kolorem.
W ostatnich latach widać, że moda oscyluje w kierunku koloru czarnego.
Jednak XSD tez na żywo wyglądają bajecznie.

Lovo 

Wysłany: 2017-10-10, 19:20   

Dzięki platinumx za odpowiedź.
Mnie osobiście też bardziej kręci kolor XSD także kto wie... Może już niedługo i ja oczy nacieszę :>

ormats 

Wysłany: 2017-10-10, 22:55   

Tez myślałem nad Ultegrą 14000 xtd jednak przeszło mi po tym jak wziąłem ją do ręki. Jakaś taka palstikowa. Nie podobał mi sie w nich hamulec , za dużo trzeba kręcić od zamknięcia hamulca do wolnego biegu. "Wyleczyłem" sie z zakupu tego kołowrotka.
Po wykluczeniu Shimano u mnie na placu boju pozostały Penn Affinity II 7000/8000 oraz Daiwa Emblem 5500 QDA (faworyzuje Emblema ). Niestety Penna nie miałem okazji podotykać natomiast Daiwe tak . Metalowy tył , fajnie pracował na sucho i bardzo ładny design . Jak do konca roku nie będzie mi dane dotknąć Penna to biorę Daiwe.

Odpowiedz do tematu