Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Lubelskie] Łowisko WZORY (Nasutów koło Lublina)
Autor Wiadomość
Fishu 

Wysłany: 2017-10-06, 23:08   

maciek1221 u nas od piątku do niedziieli cisza z tego co wiem na 5 padł jeden karp i chyba tyle, nieciekawie trochę. Trzeba będzie tam wrócić i poprawić wynik :)

Damian Branica 
Damian Branica

Wysłany: 2017-10-07, 17:41   

Mid0, mówisz o stanowisku nr 4 gdzie nie ma 200 metrów. To jedno ze stanowisk gdzie bez problemu dorzucisz pod drugi brzeg.

Mid0 

Wysłany: 2017-10-08, 08:21   

Jeśli chodzi o spławy i wyskakiwanie karpi to widziałem je przy kołkach na stanowisku 7, ale na następnej zasiadce spróbuję na 4. Może jeszcze uda mi się w tym roku pojechać chociaż na 10 godzin.

maciek1221 

Wysłany: 2017-10-08, 09:54   

Z 3,4,5 można rzucać pod kołki. Na piątce raz postawiłem 2 metry obok kołków na wprost stanowiska, miałem odjazd ale ryba od razu weszła w kołki i nie do ruszenia.

Z 4 i 5 woziłem modelem zestawy pod drugi brzeg, było tam sporo wyskakujących ryb i spławów na powierzchni. Odjazdu nie miałem a dodatku jak nikt nigdy nie siedział na drugim brzegu, to wtedy przez 3 dni siadali ci sami, pod samym moim zestawem :roll: .

Tydzień temu chyba na 7 stanowisku, w piątek, wyjęli 2 duże karpie, jeden 17kg. Akurat wtedy rozkładałem się na małym stawie, widziałem hol. Zdjęcia umieszczono na fejsie.

Moja zasiadka niestety skończyła się szybciej niż zaczęła. Opłaciłem pobyt do soboty wieczór, rozłożyłem cały majdan, wypiłem piwko i się okazało, że zapomnieli o zawodach w sobotę od 7 rano. No więc o 19 zwijałem się w średnim nastroju, bo jakoś o 5 rano nie chciało mi się składać mokrego namiotu i w sumie mokrego wszystkiego. Zwrot za bilet dostałem, ale to co posypałem na noc, tego nikt mi nie zwróci. :/

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu