Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Quick SLS 570 FD
Autor Wiadomość
base666 
Sławek Stępniewski

Wysłany: 2017-02-02, 18:38   

Też miałem ten dylemat,ale to takie same szpule... 8)

kwiatekkek 

Wysłany: 2017-02-02, 20:59   

@man_89
Podlinkuj prosze jak znajdziesz gdzies w sklepie te szpule. Szukam od jakiegoś czasu bez szczęścia.

man_89

Wysłany: 2017-02-21, 08:12   

Zapasowe szpule można kupić: Szpula zapasowa do kołowrotka DAM Quick SLS 570 FD
Ja już mam do każdego kręcioła i jestem zadowolony.
Jeden kołowrotek kupiłem 1,5 roku temu, bardzo mi się spodobał, więc postanowiłem sobie sprawić drugi taki sam i dodatkowo te zapasowe szpule. Jedyne co zauważyłem, to to, że wszystkie 3 szpule które kupiłem teraz mają inny dźwięk terkotki od pierwotnego. Podobnie QD jest troszkę inny, jakby więcej trzeba przekręcić, aby był hamulec ustawiony na sztywno. I jest to wina szpuli, ponieważ jak przemieniłem ze starszego kołowrotka do nowego to wszystko działało prawidłowo. Dla mnie nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, dlatego jestem zadowolony.

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2017-02-21, 10:25   

Zapasowa szpula kołowrotka DAM Quick SLS 570 FD.Tutaj jest szpula w promocyjnej cenie. Myślę, że warto.

MarioSan 

Wysłany: 2017-03-15, 07:37   

Panowie mam pytanko, czy ktoś z Was orientuje się,gdzie można nabyć tenże młynek w starej wersji, wiem,że te najnowsze serie produkcyjne nieco się różnią oprawą graficzną, a chyba nie muszę tłumaczyć jak bardzo to kłuje w oczy jak są dwa koło siebie i się nawet nieznacznie różnią... :D
A tak na marginesie to nie rozumiem takich zabiegów producenta, skoro nadal jest to ten sam model to po co cokolwiek zmieniać??

Zabol 
Melchior P.

Wysłany: 2017-03-15, 09:14   

Pewnie podmienili jakiś komponent dzięki któremu kołowrotek nie ucierpiał na jakości, a koszt produkcji nieco zmalał, przy czym różnica jest tak nieznaczna, że ja np. nie wychwyciłem żadnej różnicy patrząc na nową produkcję. Np. Solar strzelił sobie w kolano bo mieli fenomenalną kulkę i świetny pelet, chcieli przyoszczędzić i spartaczyli swoje kule, ludzie bez problemu zauważyli różnicę i sprzedaż im huuuuhuuuuuu spadła :)

kazuya79 

Wysłany: 2017-05-07, 13:36   

Może są nowe opinie o tych kręciołach,czy dalej sa tak niezawodne.Czytając opinie wypadają naprawde dobrze czy się myle?

Czy może ktoś się natknoł na ciekawa promocje wszędzie ceny bliskie 400zł ;(

tomasz33 
Tomasz Szymkowiak

Wysłany: 2017-05-07, 21:27   

Moje zaczęły kolejny sezon bez usterek.

niqu888 
Początkujący

Wysłany: 2017-09-29, 18:00   

Może troche nie w temacie, ale... Mam mały problem z jednym z SLS 570FD, mianowicie pokrętło w jednym z kołowrotków tochę ciężko się kręci, w drugim nie ma tego problemu. Poprostu stawia opór, ogólnie to nie przeszkadza ale zastanawiam się czy to nie zniszczy z czasem całego kręciołka. Holowałem nim w tym roku tylko jedną rybke, 4kg i przy holu nie było problemu. Używam ich jeden sezon, czy powinienem rozebrać i przesmarować je czy dopiero za rok? Ma ktoś może instruktarz smarowania tego modelu?

Odpowiedz do tematu