[Łóżko] Elektrostatyk L12
Odpowiedz do tematu

:
damian90, Jak nie pojadę to się nie dowiem :D
P.S. Mam mamusię krawcową :lol:

Carp Team Łowicz
:
damian90 napisał/a:
Buli, Te pokrowce, które podlinkowałeś na pewno nie zmieszczą L13, (210X100) ale temat jest o L12.. (212X90) Niby troszeczkę mniejsze łóżko, ale wydaje mi się, że te... minimum 95 cm musi mieć pokrowiec. Więc d... blada :)


Wiec zostaje szycie samemu lub fox z tego co znam ale pokrowce wartości bez mała łóżek :DTorba Fox FX bedchair bag

Torba Fox FX Kingsize Bedchair Bag

Torba na Łóżko Fox Royale XL Bedchair Bag

Sry znalazłem NGT w wersji xl za 120 - Wymiary: 100x90x25cm :)

NGT Pokrowiec na łóżko karpiowe XL

Ut salutabis, ita salutaberis. - Jak pozdrowisz, tak będziesz pozdrawiany.
:
Dla porównania stary i nowy typ L12.

:
Czołem Panowie,
Mam dylemat czy łóżko o którym mowa w temacie czyli L12 nada się do śpiworu Chub Vantage 5 sezonów? Jest on trochę szerszy niż łóżko bo ma 90 cm szerokości nie będzie to przeszkadzać? Jakie wymiary po złożeniu ma L12?

:
Te pokrowce sporo kosztują... oby tylko pasowały. Ja kupiłem materiał (najwyższej jakości codura), zamki, klamry, paski wzmacniające, i paski na ramię bardzo fajne z TB). Cały koszt to około 120 zł. Jak macie jakąś kumatą krawcową to polecam. Bo żadnej filozofii tu nie ma. Szyję pokrowiec na bardzo duże lóżko, kołyskę XL, stolik elektrostatyka i jeszcze mi zostanie materiał na tyczkowe markery - 3 szt. Więc warto. Krawcowa po znajomości weźmie z 60 zł. Normalnie około 100 zł. Więc wydaje mi się, że warto pokombinować :)

Zrobiłem tak samo i wyszło mnie ok 80zl za wszystko tzn samo łóżko. Bo innych chorych pomysłów nie liczę... pokrowiec na bolonkę, siatki..... Polecam wszystkim, którzy nie muszą mieć lisa na pokrowcu[/quote]
Cytat:

Nie zawsze łowię ale zawsze wypuszczam
:
damian90 napisał/a:
MateuszJanusz,
Te pokrowce sporo kosztują... oby tylko pasowały. Ja kupiłem materiał (najwyższej jakości codura), zamki, klamry, paski wzmacniające, i paski na ramię bardzo fajne z TB). Cały koszt to około 120 zł. Jak macie jakąś kumatą krawcową to polecam. Bo żadnej filozofii tu nie ma. Szyję pokrowiec na bardzo duże lóżko, kołyskę XL, stolik elektrostatyka i jeszcze mi zostanie materiał na tyczkowe markery - 3 szt. Więc warto. Krawcowa po znajomości weźmie z 60 zł. Normalnie około 100 zł. Więc wydaje mi się, że warto pokombinować :)Zrobiłem tak samo i wyszło mnie ok 80zl za wszystko tzn samo łóżko. Bo innych chorych pomysłów nie liczę... pokrowiec na bolonkę,

Nie zawsze łowię ale zawsze wypuszczam
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.