Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Łóżko] Elektrostatyk L12
Autor Wiadomość
MateuszJanusz 
Mateusz Janusz

Wysłany: 2016-03-31, 22:18   

damian90, Jak nie pojadę to się nie dowiem :D
P.S. Mam mamusię krawcową :lol:

Buli 
Tomek

Wysłany: 2016-04-01, 21:44   

damian90 napisał/a:
Buli, Te pokrowce, które podlinkowałeś na pewno nie zmieszczą L13, (210X100) ale temat jest o L12.. (212X90) Niby troszeczkę mniejsze łóżko, ale wydaje mi się, że te... minimum 95 cm musi mieć pokrowiec. Więc d... blada :)

Wiec zostaje szycie samemu lub fox z tego co znam ale pokrowce wartości bez mała łóżek :D

Torba Fox FX bedchair bag

Torba Fox FX Kingsize Bedchair Bag

Torba na Łóżko Fox Royale XL Bedchair Bag

Sry znalazłem NGT w wersji xl za 120 - Wymiary: 100x90x25cm :)

NGT Pokrowiec na łóżko karpiowe XL

zigi 
Łukasz Gadziński

Wysłany: 2016-05-12, 21:20   

Dla porównania stary i nowy typ L12.

20160508_161119.jpg
Plik ściągnięto 497 raz(y) 153,48 KB

piotro001 

Wysłany: 2017-09-28, 06:51   

Czołem Panowie,
Mam dylemat czy łóżko o którym mowa w temacie czyli L12 nada się do śpiworu Chub Vantage 5 sezonów? Jest on trochę szerszy niż łóżko bo ma 90 cm szerokości nie będzie to przeszkadzać? Jakie wymiary po złożeniu ma L12?

Szczepson 
Szczepan Gola

Wysłany: 2017-09-28, 13:01   

Te pokrowce sporo kosztują... oby tylko pasowały. Ja kupiłem materiał (najwyższej jakości codura), zamki, klamry, paski wzmacniające, i paski na ramię bardzo fajne z TB). Cały koszt to około 120 zł. Jak macie jakąś kumatą krawcową to polecam. Bo żadnej filozofii tu nie ma. Szyję pokrowiec na bardzo duże lóżko, kołyskę XL, stolik elektrostatyka i jeszcze mi zostanie materiał na tyczkowe markery - 3 szt. Więc warto. Krawcowa po znajomości weźmie z 60 zł. Normalnie około 100 zł. Więc wydaje mi się, że warto pokombinować :)

Zrobiłem tak samo i wyszło mnie ok 80zl za wszystko tzn samo łóżko. Bo innych chorych pomysłów nie liczę... pokrowiec na bolonkę, siatki..... Polecam wszystkim, którzy nie muszą mieć lisa na pokrowcu[/quote]
Cytat:

Szczepson 
Szczepan Gola

Wysłany: 2017-09-28, 13:05   

damian90 napisał/a:
MateuszJanusz,
Te pokrowce sporo kosztują... oby tylko pasowały. Ja kupiłem materiał (najwyższej jakości codura), zamki, klamry, paski wzmacniające, i paski na ramię bardzo fajne z TB). Cały koszt to około 120 zł. Jak macie jakąś kumatą krawcową to polecam. Bo żadnej filozofii tu nie ma. Szyję pokrowiec na bardzo duże lóżko, kołyskę XL, stolik elektrostatyka i jeszcze mi zostanie materiał na tyczkowe markery - 3 szt. Więc warto. Krawcowa po znajomości weźmie z 60 zł. Normalnie około 100 zł. Więc wydaje mi się, że warto pokombinować :)

Zrobiłem tak samo i wyszło mnie ok 80zl za wszystko tzn samo łóżko. Bo innych chorych pomysłów nie liczę... pokrowiec na bolonkę,

Odpowiedz do tematu