Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łowisko Strefa ciszy w Spalonej
Autor Wiadomość
Agakarp 

Wysłany: 2017-02-03, 17:17   Łowisko Strefa ciszy w Spalonej

Co możecie powiedzieć o tym łowisku gdyż wielu wędkarzy niewiele wie . Niby jest czynne ale oficjalnie mało się mówi o tym łowisku . Dziękuję i pozdrawiam .

Remkowy
Remek Szelongiewicz

Wysłany: 2017-02-08, 09:43   

Ktoś p[osiada jakiś kontakt na to łowisko ??

GnR 
_GnR_

Wysłany: 2017-03-21, 09:05   Re: Łowisko Strefa ciszy w Spalonej

Agakarp napisał/a:
Co możecie powiedzieć o tym łowisku gdyż wielu wędkarzy niewiele wie . Niby jest czynne ale oficjalnie mało się mówi o tym łowisku . Dziękuję i pozdrawiam .

Witam,
Łowisko czynne,ale z tego co wiem właściciel mówił,że w tym toku nie będzie zarybiał.

mrkarpfan 
Przemek Pająk

Wysłany: 2017-05-10, 07:31   

Ponieważ nie ma takiej potrzeby. Woda ma sporą populacje. Pływają tam stare karpie z początków powstania tej głębokiem żwirowni. Plus ryby z zarybień obecnego właściciela. Nit nie wie do końca co tam pływa i to jest najlepsze w tej wodzie. To kapryśna żwirownia, głęboka, nie jest to staw, nie jest to łatwa woda. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem terenu, rybaczówką. Będzie przygotowywana strona www.

dawkor 
Tomasz Sokołowski

Wysłany: 2017-05-10, 09:06   

Właściciel sobie nie życzy by auto było zostawiane na stanowisku, (boi się ze mu ryby zgina, tak jak by każdy był złodziejem) jedynie przy parkingu, teren piaszczysty na brzegu wiec rozbijanie namiotu z krótkimi szpilkami kończy się przy większym wietrze odleceniem namiotu. Stare karpie? jakoś okazów tam powyżej 20+ nie chwali się nikt.
dużo drobnicy.
Burza w moment nawet nie było jak się chować.

mrkarpfan 
Przemek Pająk

Wysłany: 2017-05-10, 11:09   

Informacja i fotka jest zupełnie nie aktualna. Trzy lata temu prowadzone były prace ziemne dookoła zbiornika w celu polepszenia dojazdu, dla lepszej wygody karpiarzy, więc brak trawy w tamtym czasie na jednym z brzegów, niestety nie da się przeskoczyć natury :)
Co do burzy - na to nikt nie ma wpływu.
Co do aut, parkować można przy stanowisku bez żadnego problemu.
Co do ryb - zeszły sezon kilak karpi 20+ i wiele karpi w granicach 13-17 kg Zapraszam do obejrzenia jednego z kilku filmów z tej wody na kanale You Tube : https://www.youtube.com/watch?v=ApFJqtC5pRo
Regulamin i szczegółowe informacje dostępne u gospodarza wody.
Pozdrawiam i zapraszam nad wodę wszystkich pasjonatów dla których nie straszne głębokości i trudna woda :)

DSCF9103 - Kopia.JPG
Plik ściągnięto 44 raz(y) 130,79 KB

mrkarpfan 
Przemek Pająk

Wysłany: 2017-05-10, 11:12   

Kilka fotek z nad wody :
http://carptravel.blogspo...refa-ciszy.html

DSCF9103 - Kopia.JPG
Plik ściągnięto 21 raz(y) 130,79 KB

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-05-10, 11:18   

Nie wiem dlaczego ale podjechałem tam nad wode, wysypałem wszystko z auta. W moment przyszla ulewa. Zmokłem jak szczur wiec spakowałem sie pojechałem do domu. Wszystko mokre.
Co do wody to nie jest to miejsce dla początkujących. Duże fale, głęboko do 8-12m.
Latwo nie jest.

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-05-10, 13:35   

karpiarz_123 napisał/a:
Nie wiem dlaczego ale podjechałem tam nad wode, wysypałem wszystko z auta. W moment przyszla ulewa. Zmokłem jak szczur wiec spakowałem sie pojechałem do domu. Wszystko mokre.
Co do wody to nie jest to miejsce dla początkujących. Duże fale, głęboko do 8-12m.
Latwo nie jest.

Życie:) Jak masz niepewną pogodę to zaczynaj rozbijać się od namiotu:)

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-05-10, 14:44   

shivan napisał/a:
karpiarz_123 napisał/a:
Latwo nie jest.

Dzieki za podsuniecie dobrego pomyslu. Prze 15lat karpiowania nie wpadłem na to😊
Tylko co zrobić kiedy pogoda jest pewna i ulewa przychodzi w jednej chwili? Jak życie pokazuje w tych dwóch przypadkach jest to mozliwe😁

dawkor 
Tomasz Sokołowski

Wysłany: 2017-05-10, 20:22   

W tedy jak ja bykem nad woda to tylko autem mozna bylo sie tylko rozpakowac i auto odstawic.

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-05-10, 20:25   

karpiarz_123 napisał/a:
shivan napisał/a:
karpiarz_123 napisał/a:
Latwo nie jest.

Dzieki za podsuniecie dobrego pomyslu. Prze 15lat karpiowania nie wpadłem na to😊
Tylko co zrobić kiedy pogoda jest pewna i ulewa przychodzi w jednej chwili? Jak życie pokazuje w tych dwóch przypadkach jest to mozliwe😁

Schować się do auta albo moknąć i rozkładać graty, jak przestanie lać to przebrać się i heja... zła pogoda jest częścią tego hobby jak branie lesiotra z dalekiej wywózki o 3 w nocy... trzeba być na to gotowym.

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-05-10, 20:50   

Rozumiem zy ty jak jedziesz na jedna nockę jak jest ładna pogoda to jedziesz z całym sprzętem łącznie
z gumowcami bo może padac
Kurtka bo mogą przyjść przymrozki
Czapką bo moze śnieg padac
Dodatkowym kpl ciuchów bo może się przydadzą
Z zapasowymi butami bo można jedyna pare przemoczyć.

Zreszta twoja filozofia sie rzeczywistości nie trzyma.
Bez odbioru.

P.s.
Więcej nie zaśmiecam tematu.

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-05-10, 21:04   

A teraz weź sobie piwko, otwórz...usiądź na spokojnie i przeczytaj co napisałeś:

karpiarz_123 napisał/a:

Jaka to jest filozofia ? To ja już wolę swoją "rzeczywistość" jak mam być szczery :twisted:

btw: tak wożę ze sobą ciuchy i buty na zmiane;] dzięki temu nie muszę wracać z zasiadki po jakimś deszczyku.

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-05-10, 21:28   

[quote="shivan"]A teraz weź sobie piwko, otwórz...usiądź na spokojnie i przeczytaj co napisałeś:

karpiarz_123 napisał/a:

Jaka to jest filozofia ? To ja już wolę swoją "rzeczywistość" jak mam być szczery :twisted:

btw: tak wożę ze sobą ciuchy i buty na zmiane;] dzięki temu nie muszę wracać z zasiadki po jakimś deszczyku.[/quot

...i pewnie masz zawsze dwa namioty w razie czego...

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-05-10, 21:28   

shivan napisał/a:
A teraz weź sobie piwko, otwórz...usiądź na spokojnie i przeczytaj co napisałeś:

karpiarz_123 napisał/a:

btw: tak wożę ze sobą ciuchy i buty na zmiane;] dzięki temu nie muszę wracać z zasiadki po jakimś deszczyku.

...i pewnie masz zawsze dwa namioty w razie czego...

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-05-10, 21:33   

Nie da rady, pojedyncze nocki to u mnie spanie w aucie, rano trzeba się szybko zebrać do pracy... ale kombi ze składanymi na płasko fotelami daje nawet radę.

dawkor 
Tomasz Sokołowski

Wysłany: 2017-05-13, 08:35   

Złe wrażenie po wodzie pozostało i zostanie...... a szkoda bo łowiłem na tej wodzie jak jeszcze należała do żwirowni i była blisko.

mrkarpfan 
Przemek Pająk

Wysłany: 2017-05-14, 21:47   

Regulamin przestrzegamy na każdej wodzie - bez względu na to czy nam się to podoba czy nie. A jak nam sie nie podoba, nie przyjeżdżamy nad taka wodę :) Tyle w temacie. Pozdrawiam pozytywnie nastawionych :)

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-05-30, 22:13   

A jak ze stanowiskami? Gdzie warto siadać?

mrkarpfan 
Przemek Pająk

Wysłany: 2017-05-31, 08:09   

Wszędzie, nie ma "lepszych czy gorszych", najlepiej samemu sprawdzić w tym cała przyjemność. Nawet jak zaliczymy porażkę, wlaczymy dalej, nie zawsze to wina wody, stanowiska, najczęściej wina leży po stronie karpiarza :)

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-05-31, 12:09   

Pewnie masz rację.A powiedz mi,gdzie znajdę mapkę wody z zaznaczonymi miejscówkami? Ile ich właściwie jest? Pytam, bo rezerwując telefonicznie (dodam, że nigdy tam nie byłem) muszę właścicielowi powiedzieć na jakim stanowisku chciałbym usiąść.

miro56 
Mirosław Głowacki

Wysłany: 2017-09-26, 14:58   

Witam,ktoś z kolegów był na tej wodzie w ostatnich dniach ? Bo właśnie jadę na najbliższe zawody i mile widziane jakieś rady,typu,na co ostatnio pobierały itd. Jak coś to proszę o info na pw. Z góry dziękuje :)

Odpowiedz do tematu