FOX Horizon Duo Rod Pod
Odpowiedz do tematu

: FOX Horizon Duo Rod Pod
Jak w temacie. Używał ktoś? Obecnie jest za 620 zł. Kupię w tej cenie coś lepszego? Kwasiaki odpuszczam bo za ciężkie a gratów na garbie juz i tak dużo.

Jeżdżę na ryby, a nie po ryby
:
Dołączam sie do pytania . jakie opinie ?

:
Kupiłem i miałem już nad wodą w niedziele kilka godzin. Stabilny ale wnerwia brak ogranicznika przy rozkładaniu z długości. Za mocno pociągniesz i rurki wypadają. Myślę że za te pieniądze cygnet byłby lepszy. Koledzy mają cygnety ale za miesiąc będą testować. Osobiście to mogłem tri poda jrc kupic. Na allegro widziałem za 415 zł. Wydaje mi się ze moj fox nie jest warty tej ceny. A jak kogoś kasa nie obchodzi to z pewnością MK2 będzie lepszy.

:
Właśnie się zastanawiam na Hozrizon'em, ale trochę boli że za tą kasę są plastiki... Za 400zł można już kupić aluminiowego gdzie jest zero plastiku tylko wstawiki z nierdzewki...
Tak samo MK2 też ma plastiki gdzie za tą półkę cenową powinien być już metal...

:
cru5h napisał/a:
Tak samo MK2 też ma plastiki gdzie za tą półkę cenową powinien być już metal..

A po co metal? Skoro plastik spełna w 100 % swoje zadanie i nic się z nim nie dzieje? Czasem lepszy dobry plastik niż byle jaki metal ;)

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi
:
Miałem go 4 weekendy nad wodą i teraz mogę powiedzieć że nie jest taki zły. Stabilny i małe wymiary transportowe. Chyba jeszcze raz bym go kupił jakbym miał wybierać. W komplecie nie ma długich nóg wiec nie wiem jak się spisuje ze szczytowkami skierowanymi w niebo

:
uki80, Mam pytanie. Czy na buzz bary wejdą 3szt. Shimano BIG BAITRUNNER XTA LC nie będzie za ciasno. Nie mogę nigdzie namierzyć jakie są szerokości buzz barów.

:
Będzie ciasno :(

:
Dzięki. Myślałem nad kupnem jego ale jeżeli ma być ciasno, to wezmę sprawdzoną ANACONDĘ EXTENSION.

:
Możesz dokupić do niego Buzzer Bar Extra Wide i wtedy spokojnie wejdą.

:
Dzięki ale to już trochę za drogo wychodzi.

:
Jeden buzzbar ma rozstaw co 17,5cm a drugi co 18,5cm

:
Miałem okazję przetestować ten statyw i uważam że jest wart swojej ceny dosyć stabilny i duży plus to że jest lekki.

:
Jaki rozmiar szybkozłączki Prologic Quick Release (S,M,L ) będzie optymalny pod ten podzik ?

:
To już kwestia gustu. ja mam M i jest ok

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum