Mączki rybne
Odpowiedz do tematu

:
Jeżeli jest tak jak mówisz to w takim bądź razie oni nie sprzedają ipra france tylko jakiś szajs:)

Bream Hunter
:
Poczekajcie może ktoś uzywał tych śmierdzieli.
A kulki na owocowych aromatach słabo pachniały?

Nie zawsze łowię ale zawsze wypuszczam
:
shivan napisał/a:
Jeżeli jest tak jak mówisz to w takim bądź razie oni nie sprzedają ipra france tylko jakiś szajs:)

Nie wiem jakiej są produkcji, kupowałem na allegro (nazwa sprzedającego taka sama jak linku). Aromaty przychodziły w plastikowych butelkach z jakąś nalepką na pewno po polsku) nazwy o której piszesz nie przypominam sobie aby na niej była. Przy okazji zrobię zdjęcie i wstawię. Może na tej stronie sprzedają inne niż na allegro.
Dodam jeszcze, że kupuję od nich mąki, mleka, serwatki itp. i z tego jestem zadowolony.

:
Tomelek a ile kg na nich zrobiłeś i jakie były efekty w trakcie łowienia?

:

Tak wygląda oryginalna 1L butla. Aromaty bardzo fajne i mocne.

Bream Hunter
:
Widzę, że trochę namieszałem :( Wszedłem na allegro tam gdzie kupowałem MKpartner2 i widzę, że te co ja kupowałem czyli owocowe to sprzedają je firmy "JAR" a wszelkie śmierduchy to firmy "Ipra France" a tych nigdy nie używałem. Sory za zamieszanie. Na "Jarze" ukulałem pewnie 20-30kg. Na włos je rzadko używałem bo już mi nie pasowały, wszystko szło jako zanętówki. Coś tam na nie weszło.
Na włos szły kulki robione na aromatach TB a te mi bardzo odpowiadają.

:
Jakie dozowanie Ipra na 1 kg miksu ?

:
shivan, i tyle towaru się u Ciebie marnuje... :roll: widzę dostawę za tydzień u siebie :mrgreen:

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi
:
Zdjęcie z internetu:)

Bream Hunter
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum