Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fox Retreat+ 2 man
Autor Wiadomość
miczo1 
Michał

Wysłany: 2017-02-01, 10:26   Fox Retreat+ 2 man

Widział już ktoś może ten namiocik na żywo bo strasznie się podpaliłem na zakup?Widzę że ściany fajne pionowe, wysoki i nie wiem czy to jakiś nowy materiał jest? I nie wiem czy odpinana jest ta podłoga w kapsule?

Pietras 
Piotr Polański

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2017-02-01, 14:58   

Też na niego poluje bo całkiem wysoki. Materiał ponoć nowy w Ripstopie. Może na Poznaniu ktoś go wystawi...

kwiq
Andrzej K

Wysłany: 2017-02-01, 15:02   

Daniels chyba kupił więc może się wypowie ;)

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-02-01, 19:45   

miczo1, Materiał zupełnie inny, grubszy i o innej strukturze, ja mam bez dodatkowej sypialni bo i po co ona? Wiec tu nie pomogę, dla mnie to kolejny zbędny klamot. Generalnie jeśli chodzi gabarytowo o stosunek do starego, to jest dużo większy klamot jeśli chodzi o torby i wagę :P Więcej nie pomogę bo na razie nie rozkładałem, ale może w weekend się skuszę to coś skrobnę :mrgreen:

miczo1 
Michał

Wysłany: 2017-02-02, 11:23   

daniels, a powiedz mi proszę jakie wymiary transportowe i realna waga?

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-02-02, 20:59   

miczo1, Narzuta waga 12 kg, wymiar transportowy średnica 25 cm długość 140 cm. Namiot waga 23,5 kg, wymiar transportowy, średnica 35 cm długość 140cm.

timur 
Andrzej F.

Wysłany: 2017-02-02, 22:04   

Razem 35,5 kg to bunkier nie namiot.

miczo1 
Michał

Wysłany: 2017-02-03, 07:54   

daniels, dzięki, no to będzie co dźwigać. Jakbyś nie wytrzymał i coś rozłożył w weekend to wrzuć jakieś foto bom wielce ciekawy :-)

rafix5

Wysłany: 2017-02-03, 17:06   

daniels, Planuje zakup tego cuda i ciekawy jestem jak wygląda mocowanie głównej podłogi do namiotu, czy jest na zamek, rzepy czy może inny patent. Z filmu reklamowego Foxa wynika tylko tyle że dodatkowa sypialnia ma podłogę na zamek, a nie pokazali jak wygląda mocowanie głównej.
Jeśli uda Ci się w najbliższym czasie go postawić, napisz swoje spostrzeżenia, plusy i minusy, z tego co udało mi się wyłapać z filmu to narzuta po naciągnięciu, w tylnej części znacznie odstaje od podłoża, nie przylega równo do ziemi.

Ral1n 

Wysłany: 2017-02-20, 11:24   

Nie wiem czy zapamiętałem,ale chyba podłoga na rzepy. Namiot jest jak przysłowiowa obora - wjedziesz ciągnikiem z przyczepą. :P Wygląda monumentalnie. :mrgreen:

miczo1 
Michał

Wysłany: 2017-05-19, 08:29   

Witam, temat przycichł a ja się przymierzam do kupna, czy ktoś mógłby wrzucić jakieś fotki jak to wygląda na żywo?

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-05-19, 15:30   

W czerwcu będzie po testach to coś więcej napiszę, na razie katuję brolkę ;)

Dan 

Wysłany: 2017-07-08, 20:35   

Jak tam po testach? czerwiec już minął
jestem ciekawy czy to dobra inwestycja

dziś zakupiłem to cudo czekam na dostawę
cena tez dobra tylko 444 Funtów nówka szt.

Dan 

Wysłany: 2017-07-16, 17:59   

Rozłożyłem to cudo dziś
no i powiem że jestem pod dużym wrażeniem tego namiotu
Namiot potężny duży nie trzeba się w środku schylać rozkładnie też nie jest długie
nie wiedziałem że tak szybko można postawić namiot (dodam że to mój pierwszy namiot Bivvy)
Podłoga główna jest przypinana na klipsy
Mam do tego namiotu Inner Dome ale nie rozkładałem i on jest przypinany na żepę i klipsy do głównej podłogi a w Inner Dome podłoga jest na zamek
Miejsca na rozłożenie potrzeba szer. 3.8m i długość 3.5m
Okna po bokach to naprawdę fajna sprawa w sumie mamy 6 szt. i dzwi
zamiast drzwi mamy do wyboru panel PCV lub moskiteria cały przód namiotu możemy odpiąć co dość fajne rozwiązanie jest

miczo1 
Michał

Wysłany: 2017-07-24, 08:57   

Hej, podeślij mi proszę jakieś zdjęcia bo jeszcze nie kupiłem, miałem brać przyczepę ale nie mam tyle kasy i muszę brać namiot, jak coś to biuro@geosoft-wloszczowa.pl, dzięki.
Sory czytałem posta w przeglądarce w pracy gdzie mam wszystko poblokowane i nie wyświetliło mi tych wklejonych w temacie.

Dan 

Wysłany: 2017-09-13, 14:09   

Małe pytanko do tych co posiadają Narzutę (wrap) do tego namiotu
czy narzuta ta posiada okna? grzebałem trochę w necie i na jednych zdjęciach jest z oknami a na innych bez. (sprzedawcy nie mają zielonego pojęcia bo pytałem ich)
Chcę kupić bo widzę że są w dobrych cenach teraz 1170zł i teraz nie wiem czy są jakieś dwie wersje tego?

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-09-17, 07:28   

Tak narzuta do tego namiotu posiada okna wszędzie tam gdzie namiot, mało tego, żeby otworzyć okna w namiocie przy założonej narzucie, nie trzeba wyciągać śledzi,ponieważ siatki w narzucie też posiadają zamki.

Dan 

Wysłany: 2017-09-18, 22:15   

Fajnie jest to rozwiązane w tej narzucie
a ja myślałem że za każdym razem trzeba odpinać część śledzi

Kupiłem tą narzutę teraz czekam na dostawę ale przetestuję dopiero na jesień
dzięki za info

Odpowiedz do tematu