Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się !
Autor Wiadomość
Mankowsky 

Wysłany: 2017-08-13, 21:39   

Witam,na imię mam Mariusz,zaczynam przygodę z karpiami,trzeba spróbować czegoś nowego,łowię od dziecka lecz jakoś nie było okazji spróbować zapolować na bestie:)Pozdrawiam

mirko

Wysłany: 2017-08-21, 13:32   

Witam szlachetnych karpiarzy
Mam na imię Mirek ,moje hobby to wędkarstwo ana pierwszym miejscu karpie.
Czytałem posty które są interesujące i bardzo pomocne.
Pozdrawiam.

radomiak

Wysłany: 2017-08-22, 02:11   

Witam kolegów po kiju. Nazywam się Tomek, mieszkam w Radomiu, a pochodzę z Rzeszowa. Interesuje mnie wędkarstwo karpiowe i sumowe. Pozdrawiam.

NaimadCarp 
NaimadCarp

Wysłany: 2017-08-22, 22:48   

Witam. Nazywam się Damian i dopiero zaczynam swoją przygodę z typowym karpiowaniem. Poza tym lubię bardzo łowić na metodę i spinningować.

Pozdrawiam.

19wojslo96 

Wysłany: 2017-08-22, 23:41   

Cześć, jestem Wojtek, 21lat. Wędkuję od ok.5 roku życia, karpiami dopiero chcę się zacząć zajmować, dlatego m.in. zarejestrowałem się na tym forum ;) Jeżdżę na rowerze, od niedawna trenuję street workout.

Śląsk, okolice Rybnika.

Borekprg 

Wysłany: 2017-08-24, 10:42   Witam

Mam na imie Łukasz lat 31 z karpiami przygodę zacząłem ok roku temudo tego czasu istniał dla mnie tylko spining do którego cały czas czuje znaczny sentyment,
Karpiarstwem zaraziłem sie w pracy gdzie prawie cała forma pasjonuje sie wlasnie ta dziedzina wędkarstwa 😜

SABBATH87 
:)

Wysłany: 2017-08-24, 16:59   

WITAM WSZYSTKICH :)

Fibston27 

Wysłany: 2017-08-27, 18:18   

Witajcie, mam na imię Piotrek. Wędkuję od dziecka, jednak karpiami interesuje się od jakichś trzech. Mam nadzieję że dowiem się tu wielu nowych rzeczy i zasięgnę mądrych porad, porad. Pozdrawiam!

robbo12345 
Marcin

Wysłany: 2017-08-27, 22:15   

Witam serdecznie mam na imię Marcin. Obecnie zaczynam ponownie przygodę z wędkowaniem do tej pory zwykły teleskop, koszyk i hak teraz jest wiele innowacji szukam pomocy w doborze sprzętu.

Golonzo 

Wysłany: 2017-08-28, 10:36   Witam

3 x W ! Witam Wszystkich Wędkarz :)
Mam na imię Paweł, mieszkam w Krakowie i mam 25 lat. Łowię ryby od małego wspólnie z tatą, wcześniej były to różne metody, najczęściej spinning, czasami dłuższe zasiadki na grunt, spławik itp. Od 2 lat przerzuciliśmy się na karpiarstwo, skompletowaliśmy/wciąż udoskonalamy sprzęt i nastawiamy się na dłuższe zasiadki oraz większe ryby :) Wędkowanie to moje hobby i pasja, wszystkie ryby trafiają bezwzględnie z powrotem do wody, aby miały możliwość w przyszłości dać jeszcze emocji mnie oraz innym pasjonatom.
Pozdrawiam!

hugoss 

Wysłany: 2017-09-01, 23:18   

Witam wszystkich użytkowników forum, mam na imię Hubert, ryby łowię od dziecka a na typowe karpiowanie przeszedłem 7 lat temu.pozdrawiam :)

ormats 

Wysłany: 2017-09-04, 21:46   

Witam. Mam na imię Marcin. Jestem ze Szczecina. Miłośnik spinningu, kompletuje sprzęt karpiowy na sezon 2018.
Pozdrawiam.

freestyler_andy 
no kill

Wysłany: 2017-09-10, 14:33   

Witam serdecznie , moja obecność na forum jest podyktowana otrzymaniem fachowych porad dotyczących sprzętu i połowu karpi ( i nie tylko ) . Jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim,ALE to wcale nie odepchnęło mnie od wody staram się ponownie wrócić do wędkowania.

Diego69 

Wysłany: 2017-09-10, 18:36   

Witam. Na imię mi Kuba. Na karpie zacząłem się zasadzać dopiero w tym roku. Łowię od 2 lat, kompletnie amatorsko. Jestem z Lubartowa. Pozdrawiam !

Clinton542 

Wysłany: 2017-09-12, 22:59   

Witam mam na imię Paweł jestem z Tarnowa a mój dziadek ma stawy w których hoduje karpie

Odpowiedz do tematu