Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: MariuszPosmyk
2016-07-29, 11:27
Sygnalizatory Monsterfishing (MF-213c i inne)
Autor Wiadomość
wilk325 
Wilk Tadeusz

Wysłany: 2017-08-16, 22:48   

shivan napisał/a:
Dwie u mnie...niestety dokładnie miejsca nie opisze,ale powodem jest najprawdopodobniej gęste trawsko/trzcina.
Jedna na Gajdowym, tutaj nie mam pojęcia "czemu" .

Sprawdzaliśmy bo zarówno Ja,jak i większość moich kolegów po kiju,mamy sygnałki foxa.

Dzięki, pytałem z ciekawości bo nawet na górka w Wygoninie nie gubiłem zasięgu.
Ale widać, że też potrafią ;) .

monsterfishing 
Sebastian

Wysłany: 2017-08-17, 17:25   

Witam,
Pozwolę sobie coś napisać model 213 w zależności od warunków maja zasięg 100-380m według wskazań licznika w aucie, bez znaczenia czy to wersja v1, V2 czy v3, model 109, 212 100-200m a nawet lepiej, 2014b 100-200m. Wszystko zakezy od miejsca czy urządzenia się widza czy są jakieś przeszkody wyładowania czy różnice poziomów. Istnieją tez takie miejsca nie wiadomo czemu są problemy z zasięgiem do 40m u mnie na zalewie sulejowski mam 2 takie niestety nie udało mi się ustalić przyczyny takiego zjawiska...
Mamy sporo klientów którzy pytają o zasięg, ze maja domki czy przyczepy na wzniesieniach itd i do tej pory nie odsyłają a maja taka możliwość bo umawiamy się tez tak ze gdyby nie dźwignęły tematu miga sobie zwrócić, ci klienci nie dzwonili co tak dopytywali Wiec mniemam ze działają
pozdrawiam
Seba

pagg 

Wysłany: 2017-09-01, 20:46   

Czym się różnią zestawy sygnalizatorów MF213c? chodzi mi o to że są trzy wersje V1, V2 , V3 czym one się rożnią?

sorek90 
Michał Soszyński

Wysłany: 2017-09-02, 10:13   

pagg, tak w skrócie to funkcjami centralki. V2 i V3 możesz sobie zmieniać tony, głośność itp z centralki. Doczytaj na stronie producenta, albo w tym temacie, wszystko jest wyjaśnione. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu